Jump to content

SpO-VoOdoO_MaN vs Mr.Little-Goga must see :)


Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tek sam sad odgledo rep i uzas

voodo je ispo velika PICKA sto je okacio rep,ako je gogi ispo jada sto je trazio free win voodo je ispo jos veca jada sto je okacio ovaj usrani rep

GL/gogi

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

tek sam sad odgledo rep i uzas

voodo je ispo velika PICKA sto je okacio rep,ako je gogi ispo jada sto je trazio free win voodo je ispo jos veca jada sto je okacio ovaj usrani rep

GL/gogi

Ja mislim da nisam ispao picka zato shto sam trazio win, ipak sam ja samo trazio wiN a ne molio, one stvari koje sam izrekao u repu nisu bile izrecene da bih ja dobio win, nego kako bi se voodoo osecao kao car, i mislio da me je porazio i ponizio, isto tako mogu ja 3 repa da uploadujem gde voodoo whineuje, gde se stvarno vidi ko je picka :P

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

To Goga: Okachi ih Gogili plz! Da vidim da li sam barem u jednom molio za win.

To all other: Pre nego shto smo odigrali ovu partiju Goga me je dobio 3 partije(igrao sam na modemu) i prichao kako sam noob. O.k. boli me uvo za klinca da se spushtam na njegov nivo i da se sada neshto raspravljam ali koja je fora da dechko kad izgubi (na ladderu) dodje na kanal BwSL-a i bannuje SVE sa kanala samo zato shto se on iznervirao jer je izgubio partiju?

P.S. Scheize se pishe scheisse :)

Vidimo se na WCG-u. Poz

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam rep... serem vam se u comunity ako ne osuditi svi od reda voodoo-ov postupak...

@ voodoo: ako te vec nervira dete od 15 godina... i ako si se vec spustio na njegov nivo i ponizavao ga zbog win-a onda je to trebalo da ti bude dovoljno... ali da mu posle svega ne das jebeni win i jos sve okacis na forum... nadam se da nisi ni dve godine stariji od gogija, jer ako jesi onda si zaista iskompleksirani sujetni govnar...

@ gogi: nikada se ne raspravljaj sa idiotom, on te prvo spusti na svoj nivo, pa te onda dobije zbog iskustva... p.s. sto si unistavao criptu 20 min partije??? zaklanjala ti je pogled??? ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem ni ja da je bog zna sta,ali kad vidis ko ga proziva da je picka,tuga te snadje,opet likovi koji ni na 1 turnir nisu dosli a ovde prosipaju mudrost.

da, kao onaj zerox npr :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

brate vi se svadjate izmedju sebe i rasturate po nekim lafo dobrim klanovima,umesto da se sakupite sva vasa stara kompanija u jedan klan nadjete sponzora i na wc3l.Ja iskreno mislim da bi mogli nesto da uradite uz dobre pripreme,ako nista onda bi bili medju najacim klanovima na ladderu....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

brate vi se svadjate izmedju sebe i rasturate po nekim lafo dobrim klanovima,umesto da se sakupite sva vasa stara kompanija u jedan klan nadjete sponzora i na wc3l.Ja iskreno mislim da bi mogli nesto da uradite uz dobre pripreme,ako nista onda bi bili medju najacim klanovima na ladderu....

Mudro zboris :D

Stvarno ste smorili sa prozivkama, dajte bre uchinite neshto u svetu da mozemo da se ponosimo i da dokazemo da w3 scena jos zivi...

Link to comment
Share on other sites

To Goga: Okachi ih Gogili plz! Da vidim da li sam barem u jednom molio za win.

To all other: Pre nego shto smo odigrali ovu partiju Goga me je dobio 3 partije(igrao sam na modemu) i prichao kako sam noob. O.k. boli me uvo za klinca da se spushtam na njegov nivo i da se sada neshto raspravljam ali koja je fora da dechko kad izgubi (na ladderu) dodje na kanal BwSL-a i bannuje SVE sa kanala samo zato shto se on iznervirao jer je izgubio partiju?

P.S. Scheize se pishe scheisse :)

Vidimo se na WCG-u. Poz

Hm zashto bi neko molio za win u customu ?:), ali si bio jako bezobrazan i malouman :P

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...