Jump to content

Preporucite


KalElen_

Recommended Posts

sho volim kada ovako dodje neko i izmisli toplu vodu bez da gleda sha se prichalo u topiku

armadu 2 sam igrao

sha beshe Knights of Honor, dreade moze li neki dodatni info(subjektivni), imam dosta poverenja u choveka koji je uzivao u warlordsu 3:J

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Da. Ko shto kaze G!!!. Jedna od simpatichnih stvari je valjati pravoslavlje celoj Evropi (meni konkretno ne afektuje nacionalni ponos, poshto sam, jelte, manjina, ali je filing ipak jedinstven [:D] ).

Igra je inache "real" time. Ako si igrao neshto od Total War serijala, generalno slichno uz razliku da je i na globalnoj mapi vreme real, a ne turn. Isto se razgradjuje grad na svakoj teritoriji, morash da vodish rachuna o kraljevskoj dinastiji, diplomatiji, ekonomiji. Bitke su odradjene na isti fazon kao TW-u, mada grafichki (a i u svakom drugom pogledu) loshije. To je po meni jedini minus igre, uvek stavim bitku na automatiku. Ali mi je od svih aspekata najjacha diplomatija. Brate kad krenem da "prodajem mir", ili tako da ucenjujem kretenske komshije praznim pretnjama... smeh. A lepo je imati i ljubimca - kraljevinu koja se ponashala dobro prema tebi krenesh da mazish, pazish, branish, kreditirash. Pa ako bude jedna od glasachkih mozesh da dobijesh partiju samo tim jednim glasom. [:D]

Sve u svemu fina igra, ubitje ti nedelju dana. Malo kad se ushtosish onda skontash da je shablon, ali opet je s vremena na vreme lepo izvadish iz naftalina i potroshish dan-dva uz nju.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Ne mog da verujem da se niko nije setio ubedljivo najbolje strategije svih vremena > Warhammer: Dark Omen!!

Extra dobro, extra te

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...