Jump to content

Wireless problem


Recommended Posts

Nas 6 ortaka umrezeno je preko Wireless-a

E sad,tu postoji jedan mali problem(ali za nas je velik) :

Ne mozemo da igramo Warcraft u nasoj mrezi [:(!]

Counter mozemo jer tu samo kucamo connect i IP adresu na koju zelimo da se konektujemo

Tako isto i za Quake

E sad,dali postoji neki pomocni programcic za War3 preko koga mozemo da se konektujemo na IP adresu,jer iz samog Warcraft-a to nije moguce!

Dali postoji ovakvo ili neko drugo resenje za ovaj problem [:(]

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam ovaj server: pvpgn-1.6.6.tar

Sta sa njim treba da uradim [?]

Jel mozes malo da mi pojasnis jer neznam da baratam s tim [8)]

Pretpostavljam ako si znao ovo za War3 da mozes da mi pomognes i oko WoW-a

Hvala vam u svakom slucaju sto pomazete [:)]

Edited by NikN
Link to comment
Share on other sites

jel ste vi ljudi culi nekad za readme!?!? obicno .txt file u kome pise kako nesto uraditi etc.

tek kad procitas to i onda ti ne uspe pitaj ljude na forumu kako i iznesi problem gde si zakocio a ne sad

tipa nema setup.exe i tri klika next jao pomagajte sta da radim.Lepo ti covek dao site gde mozes da nadjes program i sad oces i da ti napise kako da ga installiras c c c.PvPGN ima vrlo lepo podrzan forum na kome sve mozes da nadjes i svi ce da ti pomognu a vecina stvari koja moze da ti se desi ne predvidjeno vec je neko postovao tako da ako se malo posvetis tome ima da pokrenes server za pola sata.

P.S.Nemoj ovo da shvatis kao hejt ali kolko ja vidim lakse ti da pitas nekog kako nego da procitas par strana na netu.eto.

da dodam da ne trazis PvPGN Forum ;)

i da jos jedna stvar kako sam ja skonta PvPGN nece da podrzava WOW

a ako neko ima moze da ti da link da skines crackovani WOW server ali to je shit kolko sam ja video.

Edited by Nykolla
Link to comment
Share on other sites

kada je neki problem uvek je STATOR tu !!!!!!!!!!!

njega pitajte za sve ,da vam nebude jasno

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Ako ti ensto nije jasno pitaj [:D]

Nismo jos stigli da isprobamo kako ovo sljaka i da li sljaka,

a ako nesto ne skontamo ili bude problema pitacu te [:)]

Jel znas sta treba za WoW?

Mene ne mrzi da citam upustva,nego ako ti vec znas sta treba da se uradi sto mi ne bi u par reci objasnio i sto bi se neko protivio tome?!

A vi likovi sta pisete na ovoj temi dal je meni tesko da procitam ili ne,i dal je neko raspolozen da pomogne ili ne.Ja sam ovde zatrazio pomoc jer mi je trebala,jer verovatno sam nisam umeo sam da skontam [|)]

Pitam se cemu sluze forumi inace [?][?][?]

Edited by NikN
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...