Jump to content

PES 4


Recommended Posts

subo na 2on2 ne mozes tolko da izrazis svoj skill samo 1on1 a hajli sto pricas za juve dobri ali ne mozes tako je sigurno najbolja ekipa arsenal u fuci ali ne znam snjima da igram ne znam zasto mutavi su mi :D

Ke?

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Extra je juve,a arsenal se lako counteruje, prebijesh im anrija, i to je to, protivnik je prso :D ionako se igra ljudi sa arsenalom svodi na through pass na anrija.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Po menije definitivno najjaca ekipa Real, doduse sa malo supljom odbranom ali extra sredinom i narkomanom Ronaldom (svaki klinc sa odbranom dobija) i superbrzim Owenom u napadu.

Najcvrsca ekipa je Juve, ima najboljeg golmana u igrici, ali joj je mali problem nedostatak levonogih igraca i sporost napadaca.

Osim te dve ekipe u kategoriji najboljih su sigurno jos i Man Utd, Inter i Milan. Milan isto ima problem sa nedostatkom levonogih igraca, dok nasuprot tome Inter ima problem nedostatka desnonogih napadaca. Manchester je jedna od najkompletnijih ekipa ali po meni sa velikom rupom na golu.

Nisu lose ni ostale engleske ekipe (Chelsea, Arsenal i Liverpool) mada mislim da su za nijansu slabije od italijanskih. [;)]

Link to comment
Share on other sites

Meni najvise lezi AC Milan [yeahdude]. Ima odlicnu odbranu prilicno dobru sredinu sa jakim defanzivcem i super pass igracima i naravno u spicu neizostavni Shevchenko. A i veliki sam fan Milana. Mada ne moze da se kaze "bolja ekipa, losija ekipa". Postoje razlike. Neka ekipa ima bolji napad ali losiju odbranu, neka opet ima bolju odbranu, a neka igra sa 3 brzanjca koja samo izbacuju po stranama. Sve zavisi koja ekipa ti lezi. Ja bolje prodjem sa Atletiko Madridom nego sa Barselonom npr. [?]

Link to comment
Share on other sites

manchester je ubedljivo najbolji u napad stavish ronalda i van nisterloya

i flechera zamenish za solskera i eto pobede na pes4 turniru

za slobodnjake uvek koristim solskera ima dobar shut

a howard/caroll su do jaja ?:))

da ne govorimo o shupljoj sredini terena, ronalda skrshish, kao i giggsa, i on moze da se jebe :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a howard/caroll su do jaja ?:))

da ne govorimo o shupljoj sredini terena, ronalda skrshish, kao i giggsa, i on moze da se jebe :D

Howard i Carroll su stvarno rupe na kvadrat. Ali se ne bih slozio da je sredina suplja. Sta fali Fortunu, Smithu, a pogotovo Keanu, Scholesu i Giggsu kao poluspicu. Mada definitivno ima nekoliko ekipa sa jacom (citaj cvrscom) sredinom. [;)]

p.s. A ako igru zasnivas na tome da skrsis [shock2] najbolje protivnicke igrace to je u najmanju ruku nesportski! [angry2][angry2][angry2]

Edited by Thorsten
Link to comment
Share on other sites

Nije poenta u tome da skrsis igraca, ali desi se - jedan nesmotreni "slucajan" start sa ledja i ... ode/oLeeee. Gigs, C. Ronaldo, Guly, Pires, Kaka tu i tamo - to su sve igraci koji se u glavnom povrede posle jednog zesceg starta. Posle toga je za bacanje. Ronaldinho, Ronaldo, Zidan, Shevchenko, Pirlo, Henry ... oni se u glavnom ne povredjuju. Mislim desi se, ali u glavnom ... [:D]

BTW dokle traje prijavljivanje za PES4. Procitao sam negde da se zakljucava lista 20. avgusta (subota) u 23.00. Ima li neko tacan odgovor. I da li taj neko ko se prijavi recimo u subotu 20. u 19.45 moze da uplati kesh u ponedeljak. Odgovorite... Imam par ortaka koji bi ucestvovali.

Sincerely yours, (fala vi unapre'd)

OMSUK

Edited by OMSUK
Link to comment
Share on other sites

Vidim ja da ce ovaj turnir postati borba gladijatora. Ali moj Gigili se nece dati. A bogme ume i on da malo skrshi, cisto da ne ostane duzan... [:)]

A sto se tice prijavljivanja mislim da samo prijava mora da se posalje 20. do 23.00h a da za pare nije frka ako se i kasnije uplate, ionako im izvestaj ne stize odmah. Ali to bi sve trebao da potvrdi Meda, a njega vec danima nema na forumu... Medo, javi se... [scream][scream][scream]

Edited by Thorsten
Link to comment
Share on other sites

double post, delete.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Howard i Carroll su stvarno rupe na kvadrat. Ali se ne bih slozio da je sredina suplja. Sta fali Fortunu, Smithu, a pogotovo Keanu, Scholesu i Giggsu kao poluspicu. Mada definitivno ima nekoliko ekipa sa jacom (citaj cvrscom) sredinom. [;)]

  p.s. A ako igru zasnivas na tome da skrsis [shock2] najbolje protivnicke igrace to je u najmanju ruku nesportski!  [angry2]  [angry2]  [angry2]

znash kako, imao sam prilike da igram sa ljudima koji npr samo koriste through pass na anrija, i chuveni l1+trougao bag pass, i nishta drugo, i posle 2 takva gola koje teshko sprechavash, ne ostaje ti nishta drugo, a i sem toga, ti vrlo lagano mozes da popijesh karton.

A i da se ne lazhemo, sve je dozvoljeno, kako u pravom fudbalu tako i ovde, pre godinu dana smo bili svedoci da je guily skrshen muchki u CL,pa neshto ne videh da je portu bilo loshe :D

cilj opravdava sredstvo, kad igram sa drugarima ne praktikujem to, ali na wcg-u necu da se ustruchavam od startova, ipak je mnogo toga u igri :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

cilj opravdava sredstvo, kad igram sa drugarima ne praktikujem to, ali na wcg-u necu da se ustruchavam od startova, ipak je mnogo toga u igri :D

Da, da. Bice to jedan nadasve zanimljiv turnir. Taktike se vec uveliko spremaju... [sword]

Nego reci ti meni Makjaveli jel znas sta se desava sa Medom, nit se javlja nit update-uje listu, turnir se priblizava a mi nista ne znamo, ni koj dan se igra ni u kolko sati pocinje, ni sistem takmicenja...nista... [crap][crap][crap]

Link to comment
Share on other sites

Da, da. Bice to jedan nadasve zanimljiv turnir. Taktike se vec uveliko spremaju... [sword]

  Nego reci ti meni Makjaveli jel znas sta se desava sa Medom, nit se javlja nit update-uje listu, turnir se priblizava a mi nista ne znamo, ni koj dan se igra ni u kolko sati pocinje, ni sistem takmicenja...nista...  [crap]  [crap]  [crap]

video sam ga juche na msn-u, ali ga ne pitah za pes, ako ga vidim pre nego shto on pogleda topic, obavesticu ga da baci pogled :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...