Jump to content

PES 4


Recommended Posts

PES 4 je mrtav u Srbiji,FIFU svi igraju, turniri na sve strane.Razlog?

Da li je moguce da u zemlji gde pola ljudi zivi za fudbal postoji ovolika nebuloza.

Jedna od najboljih igara uopste,ikada,je u zapecku,dok karikatura fudbala cveta.

Da se igraci FIFE ne bi uvredili evo priznajem da sam fifu igrao od fife 95 na segi

i mogao sam da se zakunem da je nemoguce napraviti bolji fudbal od FIFE,dok nisam jednoga dana instalirao WE 7,reko reda radi samo da vidim na sta se to toliko loze sonijevci.Au u kolikoj sam zabludi bio.Ovo je igra gde su talenat i masta,kao i sreca,slucajnost,inspiracija vazni podjednako koliko i vezba bas kao i u pravom fudbalu.Ovde pocetnik moze da namuci veterana uz malo srece, posle 2 godine igranja postizu se redovno golovi koje do tada nikada niste postizali.Ovde nema rutine.PES 4 se igra u svetu i nagrade idu i do 100 000 evra,dolara,funti.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebiga, osnovni razlog manjeg igranja pesa i kod nas i napolju je ochajan net code, plus shto sada gazdama igraona trebaju originali pesa. A da se napravi turnir, doshlo bi 100 ljudi garant, toliko ih ima koji igraju pes da im se ne zna broj bukvalno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa mogli bi da dignemo esl ladder za pes4 ne bi bilo problema uopshte ...samo bi trebalo da nas se skipi oko 10-ak

i gde cesh da igrash?

kuci ne mozes jer je netcode ochajan, plus vecina nas je natovana, a u igraoni nemash originala

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

PES 4 je mrtav u Srbiji,FIFU svi igraju, turniri na sve strane.Razlog?

Da li je moguce da u zemlji gde pola ljudi zivi za fudbal postoji ovolika nebuloza.

Jedna od najboljih igara uopste,ikada,je u zapecku,dok karikatura fudbala cveta.

Da se igraci FIFE ne bi uvredili evo priznajem da sam fifu igrao od fife 95 na segi

i mogao sam da se zakunem da je nemoguce napraviti bolji fudbal od FIFE,dok nisam jednoga dana instalirao WE 7,reko reda radi samo da vidim na sta se to toliko loze sonijevci.Au u kolikoj sam zabludi bio.Ovo je igra gde su talenat i masta,kao i sreca,slucajnost,inspiracija vazni podjednako koliko i vezba bas kao i u pravom fudbalu.Ovde pocetnik moze da namuci veterana uz malo srece, posle 2 godine igranja postizu se redovno golovi koje do tada nikada niste postizali.Ovde nema rutine.PES 4 se igra u svetu i nagrade idu i do 100 000 evra,dolara,funti.

shto bi reko kristijan - da u pravu jesi - jesi :)

stvarno bi bilo neophodno napraviti neki turnir

samo je to mnogo lakshe organizovati za sony

samo ti treba 2-3 konzole 2-3 poveca TV-a i to je to...

pritom neverujem da bi ljudima sa kompa trebalo neshto puno da se priviknu

tako da ako je neko voljan...samo nek nas obavesti preko 4uma...siguran sam da bi dosla brda ljudi

jer svi qkaju za turnirom

Link to comment
Share on other sites

Jel vi chitate onaj topic o turniru?

Ja rekoh da cu da napravim turnir tokom leta, i bio sam mrtav ozbiljan... Jedino sto broj ucesnika nece biti ni blizu 100 (more like... ahm.. 16) i sve pare idu u pivo:)

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

ju .

modjo divna ideja.. btw. pravila imaju na nekim vecim ligama sajtovima hajli mi je pre dao neki link ali sam ga zaboravio. tako da ono ... mi preko bgwi-a igramo interni turnir preko wifia i ne ide lose :) a jako je zanimljivo.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

i svi te prcaju hohoho :D

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

i gde cesh da igrash?

kuci ne mozes jer je netcode ochajan, plus vecina nas je natovana, a u igraoni nemash originala

u igraonici jer znam da preko neta ne idem najbolje

ima opcija da se u kgb-u stave 3-4 pes4 pa bi mogi odatle da igramo ako vam ne predstavlja problem(barem ovoma iz bg-a)

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

u igraonici jer znam da preko neta ne idem najbolje

ima opcija da se u kgb-u stave 3-4 pes4 pa bi mogi odatle da igramo ako vam ne predstavlja problem(barem ovoma iz bg-a)

pa da placam 80 dindzhi sat?

malo li je kume.. kad bi bilo npr 40-50 sat, i josh da nas ima, ili turnir pa ok, ovako 80 kinti za esl ladder, no way jose

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

80 ? pu' ja gledam da berem maline po selima , a ovo toliko kosta :/ inace ladder bi bio do jajna fora ali sta da se radi.

cekamo modja...

hajli papane prvi sam u svojoj grupi

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lepe vesti imam da saopstim [:D]

bice PES4 turnira na WCG-u

Na standu KGB-a odrzace se dve nacionalne WCG discipline (pobednik moze da putuje samo gradskim prevozom :) )

Jedna od njih je PES4 a drugu necu da otkrijem zasada

Posto sam licno zainteresovan da osvojim laskavu titulu najboljeg pesovca (makar najboljeg u kategoriji 30+ ) pomoc u vidu pravila stize od mene

Igrace se na WOLF Evolution 2005 patchu i na 1.10 verziji sa rooster fileom iz poslednje verzije http://pes4online.acsv.net PES4online launchera (sve ovo ima da se skine na pomenutom sajtu)

Predlog pravila sledi i naravno da su pravila podlozna promenama sve do 15 avgusta ako vi to zelite (nismo uslovljeni sponzorima :) )

-match time - 10 min

-match type: EX. - NO

- :PK - NO

-condition - ?

-stadium - random

-time - night

-season - summer

-weather - fine

-injuries - YES

pod uslovom da se igraci sloze da igraju umesto u ONLINE modu u exhibition modu (umesto na dva kompa pikaju na istom pomocu joypada ili kombinacije joypad tastatura) primenjuje se dodatno sledece

- difficulty - 5 stars

- match mode - exhibition

-camera type - wide ball

- players substitution - 3 per match

- referee - random

biranje tima mi je i dalje nedoumica ali predlazem da svako moze da bira ili reprezentacije ili timove po vlastitoj zelji

turnir ce biti za 32 pesovca a u slucaju prevelikog interesovanja ce se prosiriti

bice podeljene i neke lepe nagrade

prijavljivanje pocinje od prvog avgusta a prijava je 100 dinara koje ce sve ici u nagradni fond

sistem odigravanja bice prilagodjen broju igraca a u fazi igranja na ispadanje bice primenjen sistem liga sampiona (domacin / gost - dve utakmice)

u slucaju neresenog ishoda gleda se

broj postignutih golova u gostima a ako je i dalje nereseno

-novi mec se igra u trajanju od 5 minuta do trenutka dok jedan od igraca ne postigne gol i time postane pobednik a ako se zavrsi 0:0 setuje se golden gol produzetci i na kraju sutiraju se penali (ako i jedan mec zavrsi ovim slucajem licno cu uruciti igracima specijalnu nagradu za dramaturgiju)

osim u finalu i utakmici za 3. mesto kada ce se igrati samo jedan mec po sistemu

extra time - yes

penalty shootout - yes (dva produzetka od 15 mina sa penalima )

naravno finala ce biti odigrana na glavnom stageu :)) (postacete vrlo popularni sampioni najigrivijeg fudbala ikada napravljenog za PC i videce vas cice)

detaljnije ce biti postovano sta kako gde ovijeh dana (moze li detaljnije od ovoga)

Dozvoljena je upotreba svih vrsta i podvrsta joypadova i ostalih podpomagala pod uslovom da ih sami naterate da prorade

Nadam se da ce ovaj turnir doneti najvece zezanje na WCG-u ove godine i ko me pobedi celava mu keva :)

poz od Mede

Link to comment
Share on other sites

alalvera... ionako se cela pricha oko mog home turnira iskomplikovala... :)

Samo se bojim da ce 32 mesta biti malo :S

[edit]

jel mozhe neko da okachi option file sa rosterima koji ce se igrati, posto sad skidam kilo stvari, nemam kad da skinem onaj patch od 700mb... i to samo zbog rostera...

Edited by modjo

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

care. kako se prijaviti za tu vashu ligu,ako je moguce?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na kakvim vi konekcijama to igrate?

Ja sam probao da igram sa nekim shpancima i nemcima, al slabo to ide...:P

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Na kakvim vi konekcijama to igrate?

Ja sam probao da igram sa nekim shpancima i nemcima, al slabo to ide...:P

pa ja imam 760/192, download i upload, da bi bio host treba ti min. 192, a da bi bio Client treba ti bar 512kb/sec download, mada ima i onih koji igraju sa manjim downloadom, 256kb/sek ali je to mučenje.

ali, sa we9 bi trebalo da se stvari drastično pobolj

Edited by Bati Gol
Link to comment
Share on other sites

jebga, ja sam 256/64, a da uzmem i veci paket od 512/128 opet ne bi mogao host, tako da nishta sachekacu pes5/we9 :D

vi gurajte, svaka chast i samo napred

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...