Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo vam seed

The Warcraft III tournament will start with 8 groups of 9 players. Because players are put into groups through a random draw, there is no need to provide a complete seeding from 1 to 72. We will still provide some sort of seeding through 3 draw pools: one with 8 high seeds, one with 8 medium seeds, and one with 8 low seeds. Each group will be composed of one high seed, one medium seed, one low seed, and five to six remaining players. A random draw will take place Tuesday 5th July 2005 to establish the composition of these groups.

The composition of the draw pools is mainly based on the results of the countries in the two previous editions of the Electronic Sports World Cup. The players of each country have been seeded according to their position in the country

Link to comment
Share on other sites

1 pobeda 2 neresene 1 poraz

ostali su jos fury,sky,satiini

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

.....gotov prvi dan u nasoj grupi rista 5-ti.......1 dobio , 2 nereseno, 1 izgubio....satini igra ali lose.....medjutim lakta se neki rus Armsing.Sven, prvi put cujem....neizgleda dobro...

satiini nije ni doshao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

risto donesi neke droge iz francuske si me cuo :) btw satiini bi ga pojeo da je otisao hehe :) btw de mogu da se skidaju repovi istog posto war3.replays.net nesto se buguje bar meni ;) nova neka verzija sajta nemoze da se dlduju repovi ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

jbg vise srece drugi put (mada uvek drugi put)

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

Pa upravo zato Rista i ima celu jednu pobedu  [;)]  sto je uz remi sa sega-mega-giga gosu Teuy-om stvarno mnogo vise nego sto se ocekivalo od njega

kako si ga samo zajebao.. very funny..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

htedoh da napusim lika... ali bilo bi mnogo posle svih vas... ^^

pogledao sam neke repove i jedini trip mi je kako je rista izgubio na echo vs humana kome ubija dva futija sa peonom :)

gg's matori...

p.s. verujem da je u parizu perverzna atmosfera, ali veruj mi singapur je je*eni raj na zemlji...

sarma

Link to comment
Share on other sites

sacekaj da li treba gledati elf profile samo kazes elf 50lv i zna se doci ce vreme kad ce prestati da igraju elfove ima jos patcheva da izadje

Pa ne bi oni igrali u nekom od narednih patcheva nego sada,ja ti kazem sadasnje realno stanje.Satiini trenutno igra odlicno,tako da bi zgazio Ristu jer je elf.

Link to comment
Share on other sites

Kakav mentol,ko si ti da pljujes neciju igru keve ti?

Sve dete do deteta,maloumni mongoloidni dementi...

Ja sam trenutno razocarani navijac i kao sto imam

pravo da pljujem po neuspesima nase fudbalske, kosarkaske i ostalih reprenzetacija, kako preko interneta tako i u javnosti, tako cu da pljujem i po nasim neuspesima u e-sportovima. Ako su na ovom forumu dozvoljene samo pohvale napisite to u sticky, da se zna.

Edited by shone

Growing old is mandatory, growing up is optional

Link to comment
Share on other sites

Mongoloida imas prilike da vidis svaki put kad stanes ispred ogledala, pretpostavljam da

si tu i nasao inspiraciju za tvoj post. Ja sam trenutno razocarani navijac i kao sto imam

pravo da pljujem po neuspesima nase fudbalske, kosarkaske i ostalih reprenzetacija, kako preko interneta tako i u javnosti, tako cu da pljujem i po nasim neuspesima u e-sportovima. Ako su na ovom forumu dozvoljene samo pohvale napisite to u sticky, da se zna.

Brate video bi tebe u parizu,zamisli da vidis Skyja i igras vs njega?usrao bi se ziv,pod tim pritiskom verovatno Rista nije mogao da pruzi maximum.Vs Bjarkea je igra prolly opustenije jer su igrali dosta puta da sada...Tako da ako ti osvojis ESWC ili WCG i dokazes da si u Ristinom rangu,onda mozes da pljujes njegov uspeh.

Link to comment
Share on other sites

mislim wtf sa pljuvanje, nisu zasluzili to, tacnije u ovom slucaju rista nije zasluzio to,treba i stici dotle, a ako ces samo da pljujes zbog neushepa ti daleko nigde neces stici...jel tako i pljujes sebe kad nesh sjebesh a? jbt treba nasha podrska i onda kada je najgore, zato sluze navijaci a ne da sjebavaju svoje "miljenike", tacnije one za koga navijaju...mislim wtf...gde tu ima smisla....razmisli malo!

Open your mind...think Open Source

...the lips of the righteous teach many, but fools die for want of wisdom... - Robert Nesta Marley -

Link to comment
Share on other sites

hehe samo kad si ti u parizu i igra sa ultra gosuima a da ti nisi ni bio na eswc qualy jebiga my bad....

Nisam Vlado, izvini. Imam skoro 29 godina, radim na dva mesta i zbog drugih obaveza iz stvarnog zivota nemam mnogo vremena za igranje. U slobodno vreme gledam vase i strane gosu replayove i navijam, i to samo kad nema neka utakmica ili nesto bolje na tv.

Iskreno se nadam i zelim da neko od vas klinaca napravi neki zapazeni uspeh u svetu ...

Growing old is mandatory, growing up is optional

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...