Jump to content

start-restart


IvanSu

Recommended Posts

Danas sam kupio i instalirao orginal World of Warcraft,registrovao se normalno ali kada je doslo do toga da treba da se pocne igrati...čim kliknem na play game,pojavi mi se crn ekran kao i obično kada startuje neka igra, ali meni ne startuje igra već se sam od sebe restartuje racunar.

Dali neko mo

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao potpuno isti problem i morao sam da zamjenim maticnu plocu.Ne znam sto se to desavalo,ali sve sam probao.Od promjene OS sa xp na 98,do promjene graficke i na kraju je samo ploca ostala i nju sam zamjenio i sve je bilo kul

Link to comment
Share on other sites

Ne znam shta da ti kazem a da nije vetj recheno..

Probaj reinstall OS-a, eksperimentishi sa drajverima za grafichku, reinstall dajret iksa obavezno, procheshljaj oficijalne forume (verujem da nisi jedni sa tim problemom) mozda ima neko reshenje i na kraju vidi sa nekim ortakom da ti "pozajmi" plochu na jedan dan - da vidish kako tje da se ponasha WoW onda.

Link to comment
Share on other sites

Ajd' probamo 'vako:

Koja ti je ploča - an8x ne postoji na asusovom sajtu al' prema procesoru bi rekao da je u pitanju a7n8x -recimo. Problem je onda verovatno u nforce drajverima jer su zadnji drajveri za nforce2 čipset 5.10.

"nVidia nForce WHQL 6.53" koje si naveo kao instalirane su za nforce4 i nisu za instalaciju na ploče sa nforce2 čipsetom

Link to comment
Share on other sites

Ajd' probamo 'vako:

Koja ti je ploča - an8x ne postoji na asusovom sajtu al' prema procesoru bi rekao da je u pitanju a7n8x -recimo. Problem je onda verovatno u nforce drajverima jer su zadnji drajveri za nforce2 čipset 5.10.

"nVidia nForce WHQL 6.53" koje si naveo kao instalirane su za nforce4 i nisu za instalaciju na ploče sa nforce2 čipsetom

u pravu si ploca je A7N8x....greska u kucanju..a i za drajvere si u pravu to jesu za nforce4 cipset,sada cu pokusati da nadjem za nforce2 cipset i instalirati...pa cu da javim kakva je situacija.

Link to comment
Share on other sites

true, true...

Imam drugara koji radi kao tehnicka podrska kod jednog provajdera, kaze da u proseku 50% problema ima sa korisnicima koji koriste zonealarm...

Ma da, pitam se zbog čega, zbog ZA ili zbog korisnika...

BTW, u settings (program control) samo

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Problem je resen...trebalo je samo iskljuciti zone alarm.

Zone Alarm je jedan od najbojih sistema za zastitu od hakera i nezeljenih posetilaca na PC-u.Jedina jebena stvar i kod mene kada startujem ZA i pokrenem WOW sve sljaka kako treba.....medjutim u toku igre ZA prijavi "sumnjicave aktivnosti" na mom PC koje otklanja i dozvole da li da pusti neke programe na net itd....Sve je to lepo igrica mi se minimizira i ja zavrsim potrebna kliktanja misom, ali kada pokusam da pokrenem WOW dok je minimiziran mis mi nestane-cuje se zvuk a na ekranu desktop radno okruzenje....????Kada pokusam da zatvorim WOW PC izbaci "program is not responding"....I tako odem ti ja na "end now" i pokrenem igricu ponovo.....(koji smor)!!Molim vas jel postoji neka caka za ovo ili cu jednostavno morati da iskljucim ZA pre nego sto krenem da igram WOW(a tada sam nezasticen od hackera kojih samo upada nedeljno imam oko 350!!!)

PLEASE HELP!

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

E Black.. mislim da ti "upadi" nisu upadi hakera, bar ne svih 350 :) vetj jednostavno komuniciranje "tebe" sa provajderom, wow-om, etc etc. Ja sam jedno vreme koristio ZA, dobar je i ne pravi probleme ako imash malo mozga i zelje da se pozabavish sa podeshavanjima. U svakom sluchaju, Black mislim da je SASVIM bezbedno da iskljuchish firewall dok igrash WoW ali naravno prvo proveri system od trojanaca, spyware-a, etc etc etc. I stvarno ne bih rekao da imash 350 pokushaja upada (pravih upada) u komp, smanji malo nivo zashtite u ZA. Naravno sve ovo opet govorim u sluchaju da ti je system chist.

Link to comment
Share on other sites

ehh, pa zap je jedan od najjednostavnijih firewall programa. Cak sve pishe, netreba nikakvo predznanje, ja ga korsitim duze vreme, i probao sam ostale , nisu mu ni prici, bolji je shto po jednostavnosti, shto po efikasnosti.

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...