Jump to content

NFS UNDERGROUND LAN POMOC?


Recommended Posts

Ako mislis na NFSU vrlo jednostavno,skines programcic sa neta koji se zove nfsu lan imas ga ovde www.nfsplanet.de.Zatim ga pokreni, jedan neka bude sever jedan client udjes u igru i ides sve kao da igras preko neta,napravis sobu on udje startujes i to je to.POZ

Link to comment
Share on other sites

I ja sam to koristio pre nekog vremena u igraonici...mogu ti reci da sam se namucio dok sam podesio sve i poceo da igram:-(milion nekih qraca palaca

A postujem jer zelim da kazem:

1.NFSU je njesra-mnogo me je nervirala dok sam igrao

2.Igraj NFSU2,ona ima LAN...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

I ja sam to koristio pre nekog vremena u igraonici...mogu ti reci da sam se namucio dok sam podesio sve i poceo da igram:-(milion nekih qraca palaca

A postujem jer zelim da kazem:

1.NFSU je njesra-mnogo me je nervirala dok sam igrao

2.Igraj NFSU2,ona ima LAN...

MOzda je mislio na NFSU2 , ne verujem da iko vise igra u Lan-u NFSU. [:)]

@quakenet.org

#team-serbia

Aloha

Link to comment
Share on other sites

OMG...

Aj dobro:

Udjete u LAN:)

Onda jedan kreira lan server,a drugi udje u u isti

Onda udjete u lobby,a gore imate create game,refresh,join game i filter

jedan kreira,drugi udje u trku i to je to:

e sad,buraz i ja smo u svom home lanu imali problem da je samo on mogao da startuje lan server,a ja sam u ulazio kod njega-obrnuto nije moglo...probajte vise vas da creira server iliti room kako se to vec tu zove

Novu trku smo mogli obojica da kreiramo,pri cemu ti verovatno imas problem sa FILTER opcijom-dakle izaberi u FILTER tip trke koja je kreirana(sprint,drag etc...),I OBAVEZNO proveri da li su opcije u FILTERu iste kod svih vas(race breaker,collision,catch up...ne secam se sta sve ima,ali je VEROVATNO ovo vas problem)

Posle ovoga bi trebalo da prepoznaje kreirane igre u lobby-u,joinujete i przite:)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...