Jump to content

DotA dani u DeuS-u


Recommended Posts

Fato, ja ne razumem tu kolichinu imbecilnosti koju ti posedujesh...dakle, u nedelju ne mogu, iz vec poznatih razloga, sledeca nedelja mi je rodjendan, pre ovog topica nisam ni znao za Dota dane...shta ti tu nije jasno Fato? Aj ne zrachi svaki topic gde ja ostavim reply sa samo tebi smeshnim idiotlucima. Dakle, posle 17. sve nedelje (verovatno mogu), s tim shto cu valjda ici na more sredinom avgusta. Jednu nedelju cu sigurno doci, samo da bude naravno i dalje ovoga.

Link to comment
Share on other sites

Fato, ja ne razumem tu kolichinu imbecilnosti koju ti posedujesh...dakle, u nedelju ne mogu, iz vec poznatih razloga, sledeca nedelja mi je rodjendan, pre ovog topica nisam ni znao za Dota dane...shta ti tu nije jasno Fato? Aj ne zrachi svaki topic gde ja ostavim reply sa samo tebi smeshnim idiotlucima. Dakle, posle 17. sve nedelje (verovatno mogu), s tim shto cu valjda ici na more sredinom avgusta. Jednu nedelju cu sigurno doci, samo da bude naravno i dalje ovoga.

pazi opet lazes a kako ja da znam da ne lazes ?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi da bude sad u nedelju, ali ajde da pomerimo za sledecu jer je exit sad za vikend.

Jebe mi se za exit.

Ima 20 kompova, i u principu ide se na unapred najavu.

P.S Uostalom bio je dex ( a kolko sam ukapirao igrali ste zajedno) pa vidi da dodjete sa njim.

E ok hvala ti, cimnucemo dexa pa cemo se dogovoriti i najaviti. To je uz dexa sigurnih 3 a verovatno svih 5.

Inace, vas dvojca ste smorili za medalju, znam da je vama zanimljivo da se prozivate na forumu, ali imajte u vidu da to jos dosta ljudi cita i da im vriste jaja da citaju vasa prepucavanja.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Geek,problem je u tome sto sam ja na exitu, a u principu ja organizujem dota dan.

Tesla, ja odo za 2 sata u NS i nisam tu.

A ne bih da pustim da se samoorganizujete zbog sigurnog rasula :)

Sledeca nedelja :)

Link to comment
Share on other sites

ok onda nista , vidimo se na exitu :D

About WW.

Germans (oh not Germans - Fashishsts(Gitler) hard to translate) kill many (OMG my english) kill many juice(Israel, hope i true translate this nation), but in WW2 dead millions russian. AND say me plz WHY germany and austria send israel money for that and in russia not?

I not racist, i live in peace and i want what european must be more loality to russians. Childerns never not must cry if they paerents wars

Priceless

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...