Jump to content

DAJTE MI SAVET ILI POMOC


inkognito

Recommended Posts

Ovako kupio sam Wow original na B.Brdu u Mikro knjizi,i kupio sam jednu od onih P.peid kartica na 2 meseca.(to drugo u Platou)

Postoje moj internet onaj najobicnij (56kb/s) i ne rzumem se mnogo pitam ja vas

STA JE BOLJE DA UZMEM

A)Kablovski net

B)ADSL

C)Da ne uzimam nista,ali da mi neko ostavi telefon da bi mogao da mi da onaj pacth(cena nije problem)

I jos nesto moja konfiguracija je sledeca:AMD 2400+ Gforce 6600 gt na 128 mb,

imam 256 mb rama.Da li je to dovoljno za igranje bez seckanja?

Molio bih sve koji mogu da mi pomognu da ostave bilo kakve informacije.

Unapred zahvalan.

Link to comment
Share on other sites

kupi ram,ja imam 1024 MB rama , GF 6800 , p4 3.0 Ghz i na 1280 x 1024 sa 24-bit 24 bit i 4x muslisampling i sve na max zna da znacajno opadne framerate....nabudzi bar 768 rama i igraj u 1024 x 768 u medium detalja i bice ok.

Uzmi bilo koji brzi net od modema,vidi sta je jeftinije...

Kako sam pijan....sad....lol..

Link to comment
Share on other sites

RAM, RAM i jos RAMa

igrica trazi RAM i (dovoljno) brz net.

mozes igrati jedno vreme sa tim ramom i dial-up konekciom, ali kako igra napreduje i kako

sreces vise i vise igraca postaje nemoguce i iritirajuce "seckanje"

pocni sa time sto imas ali razmisljaj o poboljsanjima u skorije vreme....

nema te logike koja ce me zaustaviti

Link to comment
Share on other sites

Ovako kupio sam Wow original na B.Brdu u Mikro knjizi,i kupio sam jednu od onih P.peid kartica na 2 meseca.(to drugo u Platou)

Postoje moj internet onaj najobicnij (56kb/s) i ne rzumem se mnogo pitam ja vas

STA JE BOLJE DA UZMEM

A)Kablovski net

B)ADSL

C)Da ne uzimam nista,ali da mi neko ostavi telefon da bi mogao da mi da onaj pacth(cena nije problem)

I jos nesto moja konfiguracija je sledeca:AMD 2400+ Gforce 6600 gt na 128 mb,

imam 256 mb rama.Da li je to dovoljno za igranje bez seckanja?

Molio bih sve koji mogu da mi pomognu da ostave bilo kakve informacije.

Unapred zahvalan.

Rezem peceve po vrlo povoljnoj cen u iznosu od 150 din(napominjem: ovo je cena bez Cd i ja prekopiram sve ono u folderu sa pecevima pa vi dalje overxsitujte potrebene peceve koje imate to staje nekih 130-150 mb) posto nisam bas nesto u blizini najpovoljnije mesto susreta je po meni slavija.Sako ko je zainteresovan neka pise no ovaj forum.... sto se tice gore navedenih pristupa za interenet- ja imam povezan ADSl sa ISDN-om(ADSL je za konekciju pri igranju, a ISDn za peceve-ISDN je cak 3x brzi od normalnog zbog njegove veze sa ADSL-om(negde oko 200kb/s) znaci ako hoces da brzo skidas peceve uzmi ISDN a ako hoces dobru konekciju pri igranju- ADSl uglavnom sve zavisi od konfiguracije i modemske kartice.... [:D]

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Ma aj sto zaradjuje na pechevima nego sto blage veze sa zivotom nema sta nalupeta sve .... isdn ima dva kanala od po 64 kilobita i jedan od dal 14 ili 16 kilobita koji je kontrolni ... kojih 200k preko isdna pobogu ..... kakav adsl vezan za isdn ? o cemu mi pricamo isdn je digitalna linija dok adsl ide preko analogne samo na drugacijoj frekvenciji od telefonskih razgovora/dialupa kako kod oces to da nazoves .... i adsl konkretno moze do 768 kilobita ja mislim ... jace od toga vise nije Adsl .... ali za to nisam siguran ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kabl vs adsl - sve zavisi od provajdera, a chak i onda ne postoji pravilo

adsl ti preporuchujem jer je ugradnja besplatna, nemaju portovi koji su blokirani (postoji shansa da ti WoW nece raditi ako je blokiran odredjeni port) takodje neki kabl provajderi blokiraju p2p saobracaj

u svakom sluchaju uzmi brzhi net za udobnije igranje

btw umesto da pljujete dechka koji valja patcheve, ponudite se da date patch za dzabe..

Link to comment
Share on other sites

Kod kablovskog neta je fora da pazis samo koji paket uzimas. Onaj najeftiniji je dovoljan samo za surf po sajtovima i za mail. Znaci za p2p i igranje i ostale zajebancije potreban ti je home paket(kod sbb-a se tako zove). U principu cene i brzine kabla i adsl-a su ti slicne, a i jedan i 2. jos uvek pate od decjih bolesti (tipa ne rade bas uvek kako treba)- ali to je duga prica. To je najbolje sto kod nas ima tako da biraj sam. Sto se tice konfiguracije ram je definitivno stvar broj 1. Meni je prelaz sa 512 na 768 bio drastican. Verujem da je 1024 sasvim dovoljno.

Za prijatelja sto valja patcheve. Sram te bilo!!!

Link to comment
Share on other sites

Ma aj sto zaradjuje na pechevima nego sto blage veze sa zivotom nema sta nalupeta sve .... isdn ima dva kanala od po 64 kilobita i jedan od dal 14 ili 16 kilobita koji je kontrolni ... kojih 200k preko isdna pobogu ..... kakav adsl vezan za isdn ? o cemu mi pricamo isdn je digitalna linija dok adsl ide preko analogne samo na drugacijoj frekvenciji od telefonskih razgovora/dialupa kako kod oces to da nazoves .... i adsl konkretno moze do 768 kilobita ja mislim ... jace od toga vise nije Adsl .... ali za to nisam siguran ...

Ako nikada nisi video ISDN povezan sa Adsl-om preko Speed touchera poslacu ti sliku i da je uramis da se secas dana kada si ga video.....Sto se tice ISDN-a moja greska (tekstualna) i izvinjavam se u ime toga...i jos nesto Adsl moze da ide i do 5mb/s a to koriste drugi provajderi koji to uzimaju iz telekoma-tetka mi radi tamo tako da ga imam bessplatno(768kb/s).....

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Kod kablovskog neta je fora da pazis samo koji paket uzimas. Onaj najeftiniji je dovoljan samo za surf po sajtovima i za mail. Znaci za p2p i igranje i ostale zajebancije potreban ti je home paket(kod sbb-a se tako zove). U principu cene i brzine kabla i adsl-a su ti slicne, a i jedan i 2. jos uvek pate od decjih bolesti (tipa ne rade bas uvek kako treba)- ali to je duga prica. To je najbolje sto kod nas ima tako da biraj sam. Sto se tice konfiguracije ram je definitivno stvar broj 1. Meni je prelaz sa 512 na 768 bio drastican. Verujem da je 1024 sasvim dovoljno.             

  Za prijatelja sto valja patcheve. Sram te bilo!!!

Zar ste vi stvarno mislili da bih nekome naplatio to je trebalo da bude sala....

A vi se stvarno nalozili... pa recimi ko bi pristao na moje uslove???

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

aj mu obrishite post, samo josh fali da neko zaradjuje pare na jebenim patchevima...

Ja stvarno ne mogu da verujem, kad bi ste rekli bilo kom mom frendu za ovo on bi vas gledao ko da ste sa marsa pall.....ccc kad bi ste znali da sam poklonio liku WOW sa karticom od 2 meseca za rodjendan a vi ovde mene kritkujete kao nekog ko pokusava da zaradi na patchevima???Tolikima sam besplatno narezao sa svojim CD-om a sad ovo <izbrisi mu post>

HALO

Ja se trudim vec godinu dana da prosirim Vidike WOW-a i nadjem nove fanove ,a vi zbog ove sale mene optuzujete da sam smrtno uvredio neznam koga...

ni ja sam neznam ko je ovde sebicniji...

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

ne mozhesh da verujesh? brate, ja uopshte ne shvatam tvoj prvi post kao zajebanciju, niti na to lichi, prema tome - treba ga obrisati.. za ovo ostalo no comment (u prevodu, who gives a fuck shto ti trazhish nove fanove, cimaj blizzard za neku nagradu [:D]).

Link to comment
Share on other sites

ne mozhesh da verujesh? brate, ja uopshte ne shvatam tvoj prvi post kao zajebanciju, niti na to lichi, prema tome - treba ga obrisati.. za ovo ostalo no comment (u prevodu, who gives a fuck shto ti trazhish nove fanove, cimaj blizzard za neku nagradu [:D]).

ok brisi post smo sam zeleo da kaze da nisam toliki noob da zaradjujem na patch-ovima P.S.- uskoro cu da kupim digitalni foto aparat pa cu da postavim sliku za one koje ne veruju... Sto se tice Blizz ardove Nagrade ima da se prijavim i znam nekih 20-30 likova koji ce poslati potvrudu blizzu

P . E . A . C . E .

It is always gonna be like that....

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi kad i nije bila sala,odma se vidi po postu al nema veze necu da ulazim u to.Al kad sam prociao ISDN 200kb/s hahaha :))))

Nego jel bi moglo na ovome nekako da se igra:1.6ghz,512ddr,ati 9200 128bit, i dobro 56k al promenice se sve to za nekih mesec dana..?

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

samo za bg u alteradcu treba 128k , za sve ostalo je dovoljna 64 k veza , naravno pod uslovomda je stabilna i da se ne gube paketi.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...