Jump to content

Sport


Recommended Posts

Ah da, zaboravih sedenje na stazi i hodanje. Ako zbog nechega ne bih vozio bord to je zato shto mora da se hoda i hoda i hoda, skini-namesti, skini-namesti, SMOR. Ok, sa step-in vezovima to ide lakshe ali opet...mozemo mi ovako do sutra, borderi brane bord, skijashi skije itd...ko na topicu o fakultetima RAF vs ETF eternal battle [:D]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 116
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o borderima vs. skijasa

hm.

mislim da je malo plitka ta generalizacija.

to je fazon ko kad bi reko kosarkasi su bolji od fudbalera jer su fudbaleri sminkeri.

neam pojma.

tom generalizacijom niste nista bolji od onih koji "grebu stazu", "hodaju", "manekenisu se".

jer ste vi na taj nacin hejteri.

a i to e jako lose.

zar ne?

69869493_l.jpg

i fuck my fans.

Link to comment
Share on other sites

jel znate koliko je ulaz na bazen na tashu

Bilo 120, sad mislim da je 150. Nema popusta za studente koliko ja znam, samo uz knjizicu, nista uz index...

@skijashi, borderi & ostali

nemate vi pojma kako je kad uzmes pola prsta debeli najlon, namazes necim masnim, i pod bulju =))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja ih mrzim zato sto su vecina debili (cast izuzetcima i Migshi :) ), previshe je to foliranja , "jao mi smo ultra kul borderi taj osecaj za feeling je super yeeeeeeeea kako je doobro voziti boord skije smoooor haaaaa njaaaa blaaaa" i tako to...

Ima ih raznih :)

izuzetak [jupi] :))

meni bord poptuno odgovara i uzivam dok vozim a to mi je najvaznije... samo opushtenooo :)

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Da priupitam ovde...jel znate koliko je ulaz na bazen na tashu, i jel ima neki popust za studente...pokusavam da se nateram da idem na plivanje od kad sam upisao faks:)...a ovde u smederevu imamo samo jedan otvoreni bazen u kome vodu menjaju jednom u mesec dana...

120 bilo pre neki dan, jedino ako nisu promenili. Svi bazeni u BG-u su 120, osim 25. maja ako se ne varam koji je 100. A da...

ma nema tu
Edited by Mr. Green
Link to comment
Share on other sites

de li je spule da napise nesto o ekstremnim sportovima;)))

debeli punz =)

shto ja leba ti =)

ja jedino shto sam vredno trenirao je freeclimb i to tri meseca :)

a ovako svashta, mislim, hobii se na rachunaju u trening ;)

@dr.nick riviera - u kom si Climb klubu bio?

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...