Jump to content

Metro Nacionalni Kup Quake 3 Turnir


Recommended Posts

Ovo je zvanichna najava turnira.

Ufur je 400 dinara.

Kesh doneti lichno u kgb ili mojo.

Kontakt telefoni: mojo - 3370-616

kgb - 3370-520

ili uplatiti na zhiro rachun, chuvajte priznanice morate ih doneti na turnir!!

broj racuna za uplatu ucesca:

Vojvodjanska banka

Predrag Milosevic

broj ziro racuna: 355000000901002282

poziv na broj: 7841000573

svrha uplate: "( ime ekipe-mesto) za Metro Q3 turnir"

Turnir se odrzhava 26.06.2005. Dzhabe pitje za igrache (barem po jednu kocu, ako imate sretje dobitjete i red bull).

Pochinje u 10:00 i malo smo ogranicheni sa vremenom pa se potrudite da NE kasnite. Finale je planirano da se odigra oko 19:00.

Obezbedjen je video bim, dogovoritjemo se koji tje mechevi itji preko njega poshto moramo da ga delimo sa warcrafterima.. blah.. Takodje tje jedan kamerman ispratiti ceo turnir pa bih molio igrache da paze na ponashanje i da ne unose alkohol ili raznorazne droge u igraonicu! (jbg cheovci:).

Mape:

pro-q3dm6

ztn3tourney1

pro-q3tourney4

klasika..

Do 32 igracha mogu da se prijave na turnir, tako da bolje pozhurite jer ono "ej simo aj me ubaci pliz" netje bash itji :) Mogu samo svoje mesto da vam ustupim..

Prvo se igraju grupe, po chetvorica, na dve dobijene.. Potruditju se da na osnovu prijava grupe budu okachene ovde u subotu popodne, mozhda i ranije.. Ali to zavisi vishe od vas nego od mene :) prijavite se shto pre..

Posle grupa igraju se dva kola bez luzera (zbog vremena), momci koji dodju do polufinala igratje i luzere, i to tje sve itji preko video bima.. ti mechevi su obavezni.. dogovorio sam se sa crovaxom! :)

NAGRADE!

--------------

Kao prvo, na dodeli tje biti i cice.. nadam se da nemate neki problem da vam prelepa, oskudno obuchena devojka dodeli nagradu :)

Prvo mesto:

Quake 3 Pehar!! :)

5000 dinara.

Q4 vaucher! - ili prvi chovek u srbiji koji dobija quake 4 (chim izadje naravno)

Labtec 5.1 Arena 530 Sound System

Wanted Guns i Snowblind igra

Cooler Master Alloy Mouse Pad

+ od firme "Etron" za podrsku Q4 mashini :

Thermaltake Xtreme Kit:

Sonic Tower Cooler

Exrteme Giant oklop za graficku kartu

Extreme Hyper Memory oklop za memoriju

Jos samo da pazarite zver mashinu i ima chime da je hladite :D

Drugo mesto:

3000 dinara.

Firestorm Digital 3Gamepad

Brothers in Arms , Wanted Guns iiiii Q3 Gold Edition igre

Majca + Posteri

Tretje mesto:

1000 dinara.

Firestorm Digital 3Gamepad

Brothers in Arms , Wanted Guns i Q3 Gold

Majca + Posteri

Chetvrto mesto:

500 dinara.

Do petka tje biti verovatno biti povetjan nagradni fond (mp3 playeri, poneki mobilni telefon) ali to zavisi od interesovanja nashe kvejk zajednice, odnosno da li tjemo imati 32 choveka na turniru.

Na turniru tje biti prisutni i potencijalni sponzori (mozhe lako da se desi da ih ne prepoznate), potrudite se i vi da ovaj turnir prodje shto bolje, da bi nam i u budutjnosti sponzorisali turnire (ukljuchujutji i quake4 turnire). Ako ne uchestvujete makar dodjite da napravite guzhvu, bitje i izvlachenja nagrada za publiku.

aj ono.. prijavljujte se..

Zvanicni sponzor Q3 turnira je Videotop, firma koja izmedju ostalih stvari distribuira Q3 u SCG.

Edited by Sim-A.Fuse
Link to comment
Share on other sites

Dobili smo i peharchitj, chekamo josh 2 gold quake-a (itji tje na drugo i tretje mesto verovatno poshto prvi dobija q4).

Pehari nisu uopshte skupi, mogli bi od sada da praktikujemo to na svakom turniru..

btw, yugobose.. imam gomilu obaveza za vreme turnira.. ali chim zavrshimo finale idemo negde da se ponapijamo! :) mozhe?

Link to comment
Share on other sites

Dobili smo i peharchitj, chekamo josh 2 gold quake-a (itji tje na drugo i tretje mesto verovatno poshto prvi dobija q4).

Pehari nisu uopshte skupi, mogli bi od sada da praktikujemo to na svakom turniru..

btw, yugobose.. imam gomilu obaveza za vreme turnira.. ali chim zavrshimo finale idemo negde da se ponapijamo! :) mozhe?

moze, kako da ne moze , simo [:D]

odoh ja do autobuske stanice, da vidim kad imam bus za BG i nazad [:p]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...