Jump to content

Prebise i uhvatise lika


Recommended Posts

Znaci pre 15 min. , zavrsavam ja ucenje , i osetim kako me polako obuzima glad , i rekoh idem da napravim sendvich.I tako odem ja u kuhinju (koja mi inache gleda na dvoriste , zivim u prizemlju).

I sada ja jedem kad cujes nekog lika kako se dere Stani , jebacu ti mamu , stani.

Ja pogledam kroz prozor kad vidim 4 momka u plavom trce sa izvadjenim pistoljima i vijaju nekog.

I tu ja ugasim svetlo da ne skontaju i nastavljam da gledam.

I sada izvode lika iza garaze nekog celavog i deru se lezi dole , lezi i ovaj legne.

Kad su krenuli da ga lome , ej pa to nisam video ni za vreme onih demonstracija 96' , znaci to je bilo strasno gazili su ga gde su stigli , pendrecima , nogama , ma strasno.

I kad su zavrsili kao satro dizu ga , a faca mu je bila crvena od krvi , nije mogao da stoji , ma uzas zivi i vode ga a noge mu se vuku po podu.

Vidjao sam i ranije svasta , pogotovo na utakmicama , ali ovo je bilo strasno!!!

Ja stvarno ne znam sto sam vam ovo ispricao ali sam morao da podelim sa vama jer kome drugom u 2:52 ujutru da kazem :)

U svakom slucaju ne skodi.

zanimljivo veche/jutro za mene.jeej

Jel ste i vi imali ovakvih isqstava

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne kapitram , ako su ga vec uhvatili sto moraju da ga polome od batina , [ totalno nepotrebno a i u najgorem slucaju kad ga vec tako mlate na zemlji ne razmisljaju dal lik ima neku bolest/povredu , mogu tako da osakate za ceo zivot/nabiju mu komplekse ili u najgorem slucaju ubiju ... ]

Edited by minisuba
Link to comment
Share on other sites

zato shto bii panduri trebalo malo da poshtuju i sprovode ZAKON, a ne da divljaju i sami odredjuju kome imaju pravo kosti da polome!!

Ako su se vec latili pendreka i utoka to ne znachi da mogu da rad3e shta hoce, vec da sprechavaju druge da ra rade shta hoce!!

skraceno: panduri nisu bogovi, i utoke im nisu date jer su iznad svih ostalih, vec da bi shtitile sve ostale!

Link to comment
Share on other sites

e a da nisu to Rakica tukli panduri,ili keselja....

A sto se tice `police brutality` znaci kad te uvate i vode u stanicu,maricom,voze te ukrug oko stanice jedno sat,sat ipo,dok te voste pendrecima.Ali da ne bi ostale masnice obmotaju ga novinama i onda kao nista se ne vidi a ti bi da umres od bola...

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

pazi surova... surovi bi mogli da budu da je celavi izvadio utoku pa da oni odma pripucaju ili da je celavi krenuo da ih mlati pa da oni njega tuku dok je na nogama... koja je poenta staviti lika na zemlju i gaziti ga... eeeej cetvroica njih... oni stvarno ne kontaju da ta znacka ne bi trebala da stiti samo njih vec prvenstveno sve ostale pa njih... kao sto rece per tu amor vecina tih majmuna je samo prosla onaj kurs od sest meseci i sad su face... a ta dva lika verovatno nisu bili zandarmerija nego interventna... oni prvo izlece svoje komplekse na tvojim bubrezima pa onda kazu "momak licnu kartu, rutinska kontrola" ...

i ako je onda nasa policija takva onda da, PLJUJEM PO NJIMA bez razmisljanja sta je celavi lik uradio...(ocigledno nista dok su ga mlatili)

Naposletku ti si dobro znala ko sam ja...

Forum Grada Nisa

Link to comment
Share on other sites

Btw sto se tice pajkana, to nije nista u Americi su u stanju da te ubiju i da ih boli kurac, u svakoj razvijenoj zemlji policija je surova.

Tako da to nije nista cudno...

ne lupetaj.

Link to comment
Share on other sites

zato shto bii panduri trebalo malo da poshtuju i sprovode ZAKON, a ne da divljaju i sami odredjuju kome imaju pravo kosti da polome!!

Ako su se vec latili pendreka i utoka to ne znachi da mogu da rad3e shta hoce, vec da sprechavaju druge da ra rade shta hoce!!

skraceno: panduri nisu bogovi, i utoke im nisu date jer su iznad svih ostalih, vec da bi shtitile sve ostale!

Batina je iz raja izashla.. Stvarno ko zna shta je lik uradio, mozda je pokushao da siluje neku devojku, ukrade nekoj bakici tashnu, nisu ga sigurno jurili jer je ruzan ili je shetao sa devojkom po kraju!

I slazem se da sa takvima treba pendrekom. Serem se u zakon po kome ubice i manijaci dobiju uslovno posle 2 godine. Eee...pa treba im ruke odma polomiti da ih ne koriste vishe nikada, da bulju od koru drveta brishu!

Skoro se desilio da je manijak sa Ceraka posle 2x silovanja, uhvacen, i pushten posle dve godine... i shta je uradio posle toga..silovao josh 2 devojke!!

Ne branim ja pandure, ali ako je stvarno lik uradio neshto vredno batina..onda tako treba!

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

A verovatno je bio neki diler ili nesto vishe,neverujem da je nekog silovao ko bi zvao miliciju dok on nekog siluje,ne moze riba dok je ovaj siluje da zove pandure..

Tako da kontam da je bio neki narkoman,pa ga malo razbudili.

hampster.jpg

Jednostavno,il se rodis s'tim il ne.

Link to comment
Share on other sites

Kod mene na karaburmi tuku i ne pitaju. Dok je trajala sablja lokalne likove zandarmerija uvatila i bacila na beton. I sad ove budale ih zezaju a pandur vadi utoku pa ovog prvog zvekne po glavi. Ovi isto pochnu da se deru ,,KEROVI, KEROVI". Normalno ne znam shta su im radili u stanici :)

Link to comment
Share on other sites

kada smo bili u Grchkoj u Paraliji,sedimo ja i ortak na terasi,hotel nam bio u glavnoj ulici,nekih 5-6 ujutru,cirkamo neko pivo

kad idu 2 lika sa jedne strane i josh jedan sa druge,neke 3-4 rechi izgovorene,ochigledno shiptari i odma pocheli da se shibaju.Nije proshlo 2 minuta,dolaze panduri,pochinju da ih tuku pendrecima,sve full i iz daleka dolaze kola,tek pandur uzima jednog lika i baca ga pred njih.Sva sreca da su kola zakochila...

Alan Smith ftw.

Link to comment
Share on other sites

,Jun 20 2005, 11:26]Batina je iz raja izashla.. Stvarno ko zna shta je lik uradio, mozda je pokushao da siluje neku devojku, ukrade nekoj bakici tashnu, nisu ga sigurno jurili jer je ruzan ili je shetao sa devojkom po kraju!

I slazem se da sa takvima treba pendrekom. Serem se u zakon po kome ubice i manijaci dobiju uslovno posle 2 godine. Eee...pa treba im ruke odma polomiti da ih ne koriste vishe nikada, da bulju od koru drveta brishu!

Skoro se desilio da je manijak sa Ceraka posle 2x silovanja, uhvacen, i pushten posle dve godine... i shta je uradio posle toga..silovao josh 2 devojke!!

Ne branim ja pandure, ali ako je stvarno lik uradio neshto vredno batina..onda tako treba!

Nash zakon je sranje... vishe godina dobije lik koji valja diskove nego silovatelji...

ali kerovi niti predstavljaju zakon, niti su ovlashceni da sami odredjuju NI KAZNU ni KRIVICU... oni samo sprovode zakon, tu su da odrzavaju mir i privode krivce ili osumnjichene!! Ne da razbiju svakome kosti zato shto su im dali pendreke...

otkud znash da je taj lik automatski krvi jer ga gaze panduri...

mozda je sluchajno nagazio pandura, ili mu ogrebao auto ili bilo shta drugo...

Mislim bash su nashi panduri yebeno bistri da automatski prepoznaju kriminalca [xx(] ...

Ako nam je zakon syeban, to ne znachi da su panduri bogom dani da sprovode pravdu!!

Inache vishe sam krimosa video u plavoj unoformi nego kako ih plavci love po ulici... [:(!]

Edited by _Silent_
Link to comment
Share on other sites

ali kerovi niti predstavljaju zakon, niti su ovlashceni da sami odredjuju NI KAZNU ni KRIVICU... oni samo sprovode zakon, tu su da odrzavaju mir i privode krivce ili osumnjichene!! Ne da razbiju svakome kosti zato shto su im dali pendreke...

otkud znash da je taj lik automatski krvi jer ga gaze panduri...

Generalno, pandure toliko mrzi da dignu dupeta da potrche za nekim, da i ako to urade, taj neko mora jako da ih iznervira ili da uradi neshto jako "ruzno"! Zato mi je draze kad uhvate nekog ko je zaista kriv i odvale ga od batina, nego da ispadne kao dase igraju shuge, pa kad te uhvatimo ti si shugav, pa kad izadjesh iz zatvora opet cemo da se jurimo...

"Shoplifters will be shot and stabbed, survivors will be prosecuted." Tako to ide.

bgwlogo3a9xs.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...