Jump to content

Jadranska liga (ABA)


Formica

Da li igrati Jadransku ligu?  

10 members have voted

  1. 1. Da li igrati Jadransku ligu?

    • Da
      4
    • Ne
      6


Recommended Posts

Blizi se kraj sezone... i kao shto neki vole da kazu vreme je da se sumiraju rezultati. Ovu sezonu je obelezila Jadranska liga, mali broj gledalaca, mnogo utakmica...

Shta vi mislite o ovoj sezoni? Jadranskoj ligi? Da li je ona izvor svega shto se deshava u nashem sportu ili je problem dublje a Jadranska liga samo posledica...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Samo se postalja pitanje kome vishe odgovara Jadranska liga...

Mislim da vishe odgovara drugima nego nama...

Igrajuci jadransku ligu samo upropascavamo nasu ligu... i kosarku naravno.

Ne treba je igrati ni sa promenjenim sistemom takmicenja...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pozvacu i Ivkovica, Ivanovica i Maljkovica da idemo zajedno - istomisljenici smo. ;) Moze i Misha Lakic....

ok ajde da ne duzimo raspravu ja cu ti reci nekoliko razloga zbog chega sam protiv ove lige:

1. Mnogo klubova (moze da se sredi)

2. Sledi mnogo utakmica (isto moze da se sredi)

3. Malo gledalaca ( i to nekako moze da se odradi)

Ali ljudi treba da shvate da ce nas Hrvati i Slovenci da 'izmuzu' kad stignu... zato shto smo glup narod. Izmuzli su nas posle WW1, posle WW2... kroz istoriju su uvek bili ''uz nas'' kad smo im trebali...

Da te pitam zashto Hrvati prave ligu u fudbalu sa Madjarima, Makedoncima, Slovencima, Bosancima... bez nas? Zato shto im ne trebamo... iznad nas su shto se tice fudbala i kraj...

Pa za 90% Hrvata je Srbija najomrazenija nacija!!!

Sami smo sebi stavljali omcu oko vrata... i basket cemo unishtiti kao i sve ostalo u drzavi!

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Regionalna liga i nije losha ideja kao takva, ali GY liga je smeh koji ne treba igrati zato shto nijednom nashem klubu ne koristi, a mnogima shteti.

Para u njoj nema, publika je ne gleda, pobednici ne dobijaju nishta shto vetj ne dobijaju kroz svoje lige...

Jedino shto vredi je shto tje 5 nashih klubova igrati protiv Cibone i Olimpije. Ali uz cenu da josh samo 3 kluba igraju protiv tih 5 u toku sezone.

Da smo potpuni krsh kao Bosna recimo, onda bi nam ta liga odgovarala, ovako nam ne odgovara.

Problemi nashe kosharke su mnogo dublji i treba da ih reshimo kod nas, a ne da po svaku cenu pomazhemo drugima da se izdignu, dok mi stagniramo.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

A ti bi mogao kod psihologa zajedno sa Tegeltijom ;)

OK, ti tako mislish, ja mislim da si u velikoj zabludi, ali shta cemo... :)

Lepo je shto, po obichaju, argumentujesh poruke i ne spushtash se na nivo lichnih uvreda. ;) Ah ti plodovi evropskog b92 foruma, kako su samo divni... :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Regionalna liga i nije losha ideja kao takva, ali GY liga je smeh koji ne treba igrati zato shto nijednom nashem klubu ne koristi, a mnogima shteti.

Para u njoj nema, publika je ne gleda, pobednici ne dobijaju nishta shto vetj ne dobijaju kroz svoje lige...

Jedino shto vredi je shto tje 5 nashih klubova igrati protiv Cibone i Olimpije. Ali uz cenu da josh samo 3 kluba igraju protiv tih 5 u toku sezone.

Da smo potpuni krsh kao Bosna recimo, onda bi nam ta liga odgovarala, ovako nam ne odgovara.

Problemi nashe kosharke su mnogo dublji i treba da ih reshimo kod nas, a ne da po svaku cenu pomazhemo drugima da se izdignu, dok mi stagniramo.

mudro dete ovaj lex:J, elem slichno mishljenje sam vetj izneo u par navrata pa ne vredi kucati ponovo kada je ovako lepo objashnjeno da svako moze da razume [:D]

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Necu da kenjam kad nisam strucan. Ja samo znam sledece:

-gomila povredjenih igraca; (da, Grobar sam :)

-svi zivi su umorni; (nismo mi Ameri da igramo taj tempo)

-slaba poseta; (sem u par "derbija")

-nista se ne dobija. (sve smo to imali i u domacem prvenstvu)

Bila je prica bolje sa nekoliko jacih klubova nego sa Slogom i ostalim raspalim timovima.

Ta prica vise ne pije vodu.

P.S. Zasto niko nije slusao Divca i Danilovica?

Link to comment
Share on other sites

P.S. Zasto niko nije slusao Divca i Danilovica?

Zato shto nekome nije odgovaralo... simple.

I oni su po malo krivi shto KKP sada igra GYl.

Koliko su ti Hrvati i Slovenci poshteni pa to je chudo... cak su pokrenuli inicijativu da se 3 mesta u ULEB kupu(sva tri nasha kluba) podele na ''ravne chasti'' tj. na Sloveniju i Hrvatsku... zamislite samo da se daje Evroliga za prva tri mesta... to bi bilo klanje u najmanju ruku.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kad bi liga gy imala jedno ili dva mesta u evroligi, onda bi se tu vodila zestoka borba .Ali ipak, ni nasha liga nije nishta bolja, osim ovih 5 shto sad ce sledece sezone igrati u gy + atlasa, ostali su tuzni, tako da su obe lige krsh

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne moras Maljkovica da vodis kod psiho-a on je jedini koji je rekao da treba igrati jadransku ligu!!!!

...zaboravio si sa promenjenim sistemom takmicenja brale... ja kazem sa ovim.

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...