Jump to content

Play off! Atlas YUBA Liga.


Formica

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vranesh juche 17, 12 i 7 blokada... Ono shta je juche Hemofarm zvezdi uradio nije ni smeshno, ono je tuzno... Nadam se da cemo i mi u polufinalu uspeti da to rutinski zavrshimo, pa onda 3-2 protiv Hemofarma u finalu (pushtamo ih tamo da bismo proslavili titulu kuci)... ;)

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Zasto derbi mora da bude u finalu?

Drago mi je zbog derbija u play off... dosta su se cigani izvlacili...

Voleo bih da bude pun Pionir... (nadam se da ce biti)

KKP je podigao dosta formu... Reflex je pao... Zvezda posle 6 pobeda pada posle poraza od Hemofarma... dok ce Hemofarmova forma biti u usponu i eto nas sa njima opet u finalu... 3-2... takodje se nadam tome jer bi bilo dobro da proslavimo titulu i Pioniru.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Jebi ga, mozda izgleda smeshno, ali nam dosta fale Bozic i Bozovic...

ipak bi lepshe to bilo da umesto Miloja tih 4-5 minuta odigra Bozovic, a ne Velichkovic koji je do juche bio u Torlaku... A da ne pominjemo koliko Bozicevo iskustvo znachi spoljnoj liniji...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Nije smesno :)

Imajuci u obziru kakav je defanzivac Bozic... Mnogo nam treba

Shto se tice Bozovica... imao je dobar shut za tri poena... levoruk. U svakom slucaju bolji od Velickovica (trenutno)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ali omashi Boza ono protiv Cibone za pobedu... :(

Ali ta akcija je odigrana najbednije moguche... totalno je bilo gubljenje

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ko je Juca? =)

Gledajuci mech CZ - Hemofarm... izgleda da ce biti prekida!

E ali zamislite da igraju u finalu... auuuuu! Kolika bi tu tenzija bila... cigani bi parket pojeli da osvoje titulu... ako se to slucajno desi ima da preskocim onu belu lozu i obesim se o mrezicu...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Sedish na zvezdinoj strani? :)

Ma jebo joj ja mater plavu lozu...

Izmeshah ih... plave stolice a bela loza... gde je tu logika I ask you? [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja sam primetio da smo mi cigani smrtnici na ovom forumu u veoma inferiornom polozaju jer su nam oba moderatora grobarchine one najgore,i da ja sad kazem iz cimanja ima Zvezda da prodje 2-0 i to sa 30razlike,dobio bih dozivotni ban na RUR-u,stigla bi mi plava koverta na kucu,dobio bi ukor razrednog staresine i dosle bi zle cike u crnom i odvele bi me iz kuce...

elem...da neko od nas cigana pokazuje ovakav optimizam i daje ovakve potcenjivacke izjave odmah bi se digla buna na dahije i postalo bi najgore prepucavanje...gde je tu PRAVDA???

MENE ZA MODERATORA :)))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam primetio da smo mi cigani smrtnici na ovom forumu u veoma inferiornom polozaju jer su nam oba moderatora grobarchine one najgore,i da ja sad kazem iz cimanja ima Zvezda da prodje 2-0 i to sa 30razlike,dobio bih dozivotni ban na RUR-u,stigla bi mi plava koverta na kucu,dobio bi ukor razrednog staresine i dosle bi zle cike u crnom i odvele bi me iz kuce...

elem...da neko od nas cigana pokazuje ovakav optimizam i daje ovakve potcenjivacke izjave odmah bi se digla buna na dahije i postalo bi najgore prepucavanje...gde je tu PRAVDA???

MENE ZA MODERATORA :)))))

delimichno istina, bartuc smara ko i uvek na sportu, jer se pravi mnogo pametan, dok lex koga inache mnogo gotivim pochne da smara samo kad je rech o partizanu (ali opet smara 10x manje nego bartuc). Stvarno fali neki zvezdash moderator, jer bi modusi donekle trebalo da ostanu neutralni.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

delimichno istina, bartuc smara ko i uvek na sportu, jer se pravi mnogo pametan

Izvini, bio si potpuno u pravu kada si rekao kako ce tvoj drug iz klupe biti veliki igrach, a ja kada sam rekao da je smeshan sam skroz pogreshio... Nemam pojma o kosharci...

^ vi ste nizha rasa... :)

Sainta za moderatora :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima shto Bartuc smara?

Jednostavno svako ima pravo da iskaze svoje misljenje i da kaze da ce CZ dobiti Partizan 30 razlike oba meca... ali to neka pokrije argumentima!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Zasto derbi mora da bude u finalu?

Drago mi je zbog derbija u play off... dosta su se cigani izvlacili...

Voleo bih da bude pun Pionir... (nadam se da ce biti)

Kao sto rece debeli Dule, samo retke stvari u zivotu su lepe i bitne. Ovo postaje precesto i previse. Derbi na svake 3 nedelje. Ranije smo ga cekali kao ozeblo sunce, a sada?!

Link to comment
Share on other sites

Izvini, bio si potpuno u pravu kada si rekao kako ce tvoj drug iz klupe biti veliki igrach, a ja kada sam rekao da je smeshan sam skroz pogreshio... Nemam pojma o kosharci...

Sainta za moderatora :)

Ma jok, ti si bio u pravu da je Luka nula igrach.. get lost.

Ista stvar kad si branio Avodzhobija koji je nula od igracha.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nisam bash rekao da je Luka nula igrach, samo da je nije zasluzio ni 100. deo hypea koji je imao letos pri prelasku u Partizan...

U pitanju je dechko koji sa odbranom ima veze koliko i ja sa ekonomijom El Salvadora, a u napadu je izgleda samo josh jedan, moze se reci sa odlichnim potencijalom, ali samo prosechan igrach...

Verovatno cesh gledati, mozda i ici na derbije, obrati paznju kako igrach koga Luka preuzme forsira 1 na 1 i daje kosh u svakom napadu... Poslednji primer (nisam gledao mech sa Buducnoshcu) ti je bio Jorovic koji je u jednoj sekvenci u trecoj chetvrtini kada je Luka preuzeo dao prvo trojku, pa ulaz, pa u sledecem napadu opet trojku, dakle 8 poena za 3 uzastopna napada... Sreca pa se Shuput vraca polako, pa je vec na mechu protiv Zeleznika Bogadnovicu smanjena minutaza, nadam se da ce tako i ostati, pa neka i on i Kosta odu vishe u taj NBA na leto :)

Shto se tiche Awojobija, rekao sam, ne vidim shta ste imali protiv njega, odigrao je odlichno derbi o kome je tada bila rech, mislim da ce vam i u predstojecim derbijima biti jedan od boljih...

Nisam vidovnjak da kazem-sad ce Jeretin imati 3-7 iz igre, 8 poena, Henderson 21 poen, 6 faulova na njemu, ali kazem, znajuci koliko Dzo kao najbolji centar zvezde dobija minuta courtesy of Trifa, Awojobi ce vam biti glavni igrach pod koshem...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kakve veze ima shto Bartuc smara?

Jednostavno svako ima pravo da iskaze svoje misljenje i da kaze da ce CZ dobiti Partizan 30 razlike oba meca... ali to neka pokrije argumentima!

Evo ja cu da dam jedan argument zasto si ti budala...

U knjizi Pravilnik o budalama,tacka 131,clan526:"Budala je covek koji drzi sliku Duska Vujosevica kao avatar"

[:D]

nhf;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Aj reci da slika nije do jaja... ta faca [:D]

@Bartuc

Ti i ja smo raspravljali o derbiju koji je bio odigran bash o Awojobiju...

Ti si jedini chovek kojeg poznajem da kaze da je Awojobi odigrao tu utakmicu dobro.

Mozda(ali mozda) ce on biti glavni pod kosem Zvezde sada ali znam da je tu tekmu odigraju strashno loshe...

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...