Jump to content

Recommended Posts

Ne mogu da odgledam neke demoe jer mi nedostaju mape:

Maelsrom_v.2.1(1).w3x

(2)Echoisles.w3x

(2)Secretwaelly_v.1.1.w3x

(4)Maelstrom_v2.1.w3x

Sta da radim i gde da nadjem ove mape. Trazio sam malo po netu, ali nism nasao nista.

Hvala uapred od Quakera koji je zabasao u vode WC3 [:D]

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da odgledam neke demoe jer mi nedostaju mape:

Maelsrom_v.2.1(1).w3x

(2)Echoisles.w3x

(2)Secretwaelly_v.1.1.w3x

(4)Maelstrom_v2.1.w3x

Sta da radim i gde da nadjem ove mape. Trazio sam malo po netu, ali nism nasao nista.

Hvala uapred od Quakera koji je zabasao u vode WC3 [:D]

http://www.sk-gaming.com/file/3809/

izvoli, ako ne vidish stranicu moras prvo da se regujesh na sk-gaming.com

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Skino i snimio de treba ali opet nece. Neke oce ako napravim poddir tipa Maps\asus\(2)Maelstrom... itd

El to normalno?

pOz

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Skino i snimio de treba ali opet nece. Neke oce ako napravim poddir tipa Maps\asus\(2)Maelstrom... itd

El to normalno?

pOz

Pazi, nisam 100% siguran, ali koliko vidim trazi ti dir asus, ochito sponzor, nekog tura s kojeg si skino replaye, ja sam imao isti problem kad sam skinuo neke replaye i trazio mi dir ACON5. Dakle to nisu obichne mape, vec imaju na pojedinim delovima mapa reklame, Na primer na lost templu imas na sredini reklame ok fontane i kripova...

Potrazi tamo odakle si skino te replaye dal' imaju neki map pack s tim mapama...

Link to comment
Share on other sites

Pa j*b*m mu bre sve po ne znam ni ja cemu jel zna neko bre engleski ovde ? Znaci sto puta sam video ovo i bre 100 puta mi pozli...pa ljubi te majka kad pokrenes replay i on ti prijavi da nece da mu ga da,pa jel ti lepo pise npr. "this repay cannot be loaded cuz map/download/lost temple PRIME.w3x is missing" ili tako nesto(ili umesto maps/download pise maps/asus ili maps/weg nevazno) pa jel palo nekome sluUucajno na pamet jednostavno da ubaci mapu(koju jelte podrazumevam da imate =/) u taj famozni folder?!(download,asus,weg...)

Jel to bilo tolko tesko? jeez,glad i could help =)

Link to comment
Share on other sites

Pa j*b*m mu bre sve po ne znam ni ja cemu jel zna neko bre engleski ovde ? Znaci sto puta sam video ovo i bre 100 puta mi pozli...pa ljubi te majka kad pokrenes replay i on ti prijavi da nece da mu ga da,pa jel ti lepo pise npr. "this repay cannot be loaded cuz map/download/lost temple PRIME.w3x is missing" ili tako nesto(ili umesto maps/download pise maps/asus ili maps/weg  nevazno) pa jel palo nekome sluUucajno na pamet jednostavno da ubaci mapu(koju jelte podrazumevam da imate =/) u taj famozni folder?!(download,asus,weg...)

Jel to bilo tolko tesko? jeez,glad i could help =)

Pazi nije uvek problem u tome, nekad se stvarno mapa razlikuje. ( Ono sto sam rekao za reklame ). Idi na wcreplays i skini neki replay sa oznakom ACON5 i videces o cemu ti pricham, na istom site-u imas i mappack za te mape ... Neznam tachan link za mappack, a i mrzi me da ga sad trazim ~_^ Ali tu je negde...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...