Jump to content

Mounts


hellboy

Recommended Posts

imam nekoliko pitanja u vezi jahacih zivotinja, cisto informativne prirode.

1. da li pripadnici jedne rase mogu da jasu zivotinje koje su namenjene drugim rasama? npr, da li trolovi mogu da jasu vukove ili kodo zveri? ja do sada nisam nikada video da neki ork jase bilo sta sem vuka. isti je slucaj i sa trolovima (oni veliki gusteri), taureni (kodo beast) i undead (skeletni konji).

2. nesto me interesuje koje su jahace zivotinje kod alijanse. video sam bele tigrove koje jasu elfovi, ali nista vise. koje mogucnosti imaju humani, dwarfoi i gnomovi, sto se tice mounta?

3. i samo jos jedno. video sam warlocke koji jasu svoje summonovane konje kojima gore kopita, a cuo sam i da paladini imaju slicne mogucnosti sto se tice mounta. koje zivotinje oni jasu?

Link to comment
Share on other sites

1. mogu treba ti exalted reputacija sa tom frakcijom

2. human = konj, dwarf = ram iliti konj sa rogovima iliti mutirani ovan [:D], elf = machkica, gnom = mehanichki noj

3. paladin = konj sa oklopom .. jedina razlika (pored izgleda) shto ove dve klase ne moraju da placaju obichne montove al za njihovo korishcenje moraju da iskoriste manu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nemo prichash da vec nisi stigao ? pa shta vi ljudi to radite .. berete cvece po ceo dan =) ?

inache shta imash da duelujemo kad sam mohija peglao ko vola u kupusu =) al ajde chisto da vidish koliko sam JAK =)

jedino ako se totalno ne smorim i otkazem pretplatu u medjuvremenu

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

jebesh shto sam sjebao zivot (nije istina) nego shto sam sjebo fax (surova istina) .. ebiga zato ga sada ne igram 20 dana .. ko ne plati na mostu platice na cupriji =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

not anymore =/

ono najzanimljiviji period po meni je lvlovanje i otkrivanje skillova koji te chekaju .. posle se sve svodi na neku rutinu .. naravno to sve moze da se promeni ako su extra ljudi koje upoznajesh i zezanje koje nema veze sa igrom aka chat i private i naravno promena strane (alliance/horde)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ne bi trebalo da bude tako .. to sam hteo da kazem .. nekako endgame mi nije dovoljno razradjen .. a mislim da je to zbog ne razradjenog pvpa a ovaj koncept betlgrounda shto trube vec 3 meseca da ga uvedu mi nekako ne pije vodu (igrao sam ga) i to nekako ne donosi dinamici igre jel se deshava u istanci znachi nema neke promene u svetu a to je ono shto treba ovoj igri .. al to bi onda povuklo potrebu za vecom mapom .. tako da ne vidim kako mogu vishe da izvuku iz ovako (ajde da se ogradim) "ogranichenog" sistema

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kolko je tesko biti exalted sa UC-om? Ja sam sad na revered sa ogrmarom(orc shammy 60 lvl)...I je*eno hocu undedovskog epic mounta :)

Razmiosljam se dal da krenem da tamo radim sve questove, znam da ce mi oduzeti previse vremena, ali dal je uopste moguce odraditi to, jos nikog nisam video na nasem serveru...

Pricate meni nesto o sjebavanju RL-a :) hehe...pre neki dan sam bio online 23h :)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ko ne zheli da poludi radeci repeat reputation kvestove MORA da krene od pochetka, da sheta izmedju zona i radi SVE kvestove, znam da je owerflow jako mali ka uUD frakciji od ostale tri hordashke ali ipak postoji i to se mora raditi....sada...kada postoe BG onda mzohesh da se zezash jer u BG se dishe svima reputacija kada kolju pripadnike svoje "Suparnichke" frakcije....

NE-troll

Tauren-Gnom

Orc-Dwarf

i HU-UD

generalno za exaulted sa bilo kojom frakcijom ochekuj jedno 5-10 extra ingame dana da cesh potroshiti ...mada nista nije tako zlo kao morrowgrainovanje daelko mu lepa kutja =o)

Link to comment
Share on other sites

Kolko je tesko biti exalted sa UC-om? Ja sam sad na revered sa ogrmarom(orc shammy 60 lvl)...I je*eno hocu undedovskog epic mounta :)

Razmiosljam se dal da krenem da tamo radim sve questove, znam da ce mi oduzeti previse vremena, ali dal je uopste moguce odraditi to, jos nikog nisam video na nasem serveru...

Pricate meni nesto o sjebavanju RL-a :) hehe...pre neki dan sam bio online 23h :)

Tesko je do bola

Edited by GreatGuardian
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...