Jump to content

Recommended Posts

Alo bre, ljudi, jel zna neki chova defanzivnu taktiku, odnosno, kako se odbraniti od HU sa NE kad ovaj nasrne sa toverima na tebe.....

moras imati vojske... ako te rashuje strelcice stekas da polivaju iz daleka a sa herojem odradjujes,ali sve zavisi od situacije tako da nema tu neke "seme" moras se snaci i imati dovoljno skilla..

Link to comment
Share on other sites

pa imash vishe nachina.Prvo morash scout da vidish chim on krene iz svoje baze sa milicijom.Ako idesh na archs onda izgradish josh koji AoW i posle ih dignesh popravljash sa wispovima etc...i dispelujesh vodenog i manu od heroja ako je moguce.Ako ides na huts onda imash hunters hole i gradish protectore i samo protectore a onu baraju dignesh i mozda napravish novu iz kojih cesh da pravish baliste....Ja sam se sa ovom taktikom odbranio nekoliko puta na 2R i nisam nikad izgubio.I josh neshto sa DH mu ubijash seljake koji grade tornjeve.eto to je to [8D]

Link to comment
Share on other sites

pa imash vishe nachina.Prvo morash scout da vidish chim on krene iz svoje baze sa milicijom.Ako idesh na archs onda izgradish josh koji AoW i posle ih dignesh popravljash sa wispovima etc...i dispelujesh vodenog i manu od heroja ako je moguce.Ako ides na huts onda imash hunters hole i gradish protectore i samo protectore a onu baraju dignesh i mozda napravish novu iz kojih cesh da pravish baliste....Ja sam se sa ovom taktikom odbranio nekoliko puta na 2R i nisam nikad izgubio.I josh neshto sa DH mu ubijash seljake koji grade tornjeve.eto to je to  [8D]

Pa ajde sabi ta dva replaya na post.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...