Jump to content

Restricted area


G!!!

Recommended Posts

da video sam da metalheart izlazi u junu u josh sam to spomenuo pre tebe [:D] na tom topiku... ali nije vazno...

armysystem zaista podseca dosta na planetarion(bolest nad bolestima :)) samo mnogo pojednostavljen... shto je opet cool za onako usput po forumu da se zezamo...

btw ne verujem da je restricted area tako zahtevna igra

Windows 98/ME/2000/XP

Pentium III 800 Mhz

256 MB RAM (512 MB recommended)

2,1 GB of free, uncompressed harddisc

DirectX

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ih bre pa spomenuli smo bar milion puta da nema veze sa falloutam vec da je diabolika po gejmpleju

OK,onda Diablo ima vecu dubinu od ove igre [:p] .Salu na stranu,mozda ja nisam svestan kolicine rada koje neka firma ulozi da bi napravila isometrijsku igru kao sto je ova pa da bude dobra.Mada nije da je toliko losa,ali nije ni bolja od ona 3 piva. [:(]

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

chisto da prijavim da je zabavna igra

grafika i animacija nisu neke, ali s obzirom da sam negde prochitao da je razvojni tim DVA choveka, svaka im chast - inache prethodni naslov im je bio Defender of the Crown [:D]

imaju chetiri klase: agent (vatreno/energetsko oruzhje), haker (hakuje, droid koji joj asistira), jakuza (katana), i psyker (djije)

ono shto mi je zapalo za oko je da haker mozhe da preko terminala upadne u cyberspace i pokupi bonuse za sebe i droida

interfejs je relativno losh

sve u svemu igra je losha u poredjenju sa Diablom, ali zbog tematike kao i chinjenice da cu djuskati sa ortacima u lanu, meni je gotivna. vredi je probati ako se sechete na sci-fi

Link to comment
Share on other sites

chisto da prijavim da je zabavna igra

grafika i animacija nisu neke, ali s obzirom da sam negde prochitao da je razvojni tim DVA choveka, svaka im chast - inache prethodni naslov im je bio Defender of the Crown [:D]

imaju chetiri klase: agent (vatreno/energetsko oruzhje), haker (hakuje, droid koji joj asistira), jakuza (katana), i psyker (djije)

ono shto mi je zapalo za oko je da haker mozhe da preko terminala upadne u cyberspace i pokupi bonuse za sebe i droida

interfejs je relativno losh

sve u svemu igra je losha u poredjenju sa Diablom, ali zbog tematike kao i chinjenice da cu djuskati sa ortacima u lanu, meni je gotivna. vredi je probati ako se sechete na sci-fi

Ono, igrao sam je, pochela je da me smara, ali samo da priupitam: jel radi sve ok u lanu? Ima par bagova inache... U principu nije loshe, a obzirom da su radila dvojica...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

nisam josh zavrshio wireless tako da ne znam. izbagovana je ekstra igra, prestao sam da je igram kad su mi se nakupile 4 misije na kojima se meta ne pojavljuje na waypointu..

Link to comment
Share on other sites

nisam josh zavrshio wireless tako da ne znam. izbagovana je ekstra igra, prestao sam da je igram kad su mi se nakupile 4 misije na kojima se meta ne pojavljuje na waypointu..

Meni se pojavljuju crvene tachke, ali kod njih nemam nishta u nekim misijama, josh nisam stigao da probam save and exit pa da se ponovo vratim u level, mislim da bi trebali da se promene nivoi... igra smara svejedno, sve je prokleto isto...

Ja ne nosim gace.

Falcon.jpg

Nikada i nisam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Igra me nije odushevila, srecom pa i nisam previshe ochekivao od nje. Sve je do zla boga isto, sve se svodi na hack&difershlitzen, pricha je jako jako losha. Plus je izometrija, za koju sam emotivno vezan (ne, nije to zbog losheg kompa [;)] ), kao i cinjenica da su je radila dva choveka. Mozda da su iskulirali sa svim onim bitmapama i da su se bacili malo na prichu, shta znam. Ipak, igra ne moze da prarira ni jednoj RPG-olikoj igri, pa makar da su stavili akcenat na prichu.

Koliko sam primetio iz dvodnevnog igranja, pristojno je izbalansirana, tako da nikad necete nailaziti na prelake protivnike.

@Wulfgar:

Sto se zahtevnosti tiche, igra radi na mom Duronu 650MHz 296mb ram-a i GF2/32mb. Malo je seckavo u gradu, ali na misijama je uglavnom ok.

Ako se neko sprema da je kupi, bolje da je teshki hardcore igrach, u suprotnom baca pare.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...