Jump to content

Navijanje za strane klubove...


Formica

Recommended Posts

Ne mogu da verujem kakva smo zemlja postali da se vise primamo na strani fudbal (ma kakav da je) nego na nas - znaci igrace koje mozes da vidis kako igraju bez obzira da li su gilanferi ili mi u pitaju - za njih te boli tuki - a ovi 'nazovi navijaci' dive se pesmi ynwa hvale atmosferu ono odusevljeni su svi nemogu da veruju...

sve je stvar stava kao i ono kupujmo domace - znaci ja kad odem negde i vidim da neko iz srbije nesto pravi sigurno cu kupiti pre necega sto mi pravi slovenac osim ako je ovo drugo za klasu bolje (jelen<->lasko na primer - mnogi se pale na lasko ja nevidim sta fali nasim pivima ko da su sad svi gurmani pa kao razlikuju kvalitet jecma - naravno da nije nego je FENSI i u TRENDU da se pije lasko neko ili tako nesto..)

Znaci - draze mi je da neko nas nesto uradi tako ce svima nama bolje da bude - sad govorim generalno nevezano za sport

Ali ne znam da li si primetio koliko su ovi sa b92 navijali za liverpul i protiv celzija i sada - to je nesto nenormalno - i sad se ta atmosfera dize u nebesa liverpul ima najbolje navijace na svetu ovo ono - a sto ? zato sto imaju ynwa ? zato sto imaju para da ih dodje 30 000 u istanbul ? zato sto su im dali slobodne dane na poslu ? itd..

Brate ovde postaje sve vise 'U TRENDU' da se navija (bolje reci prati) neki inostrani klub pod izgovorom da kao ova liga je sr.anje i necu to da gledam cak se i cude kao kad kazes navijam za Partizan ono kao sa podsmehom te gledaju i posle te ogovaraju kao da si neki propalitet najgori koji kao eto sveta nije video pa kao eto navija za neki seljacki Partizan a oni su prosveceni pa eto navijaju za MU ili liveropool ili tako neko sr.anje..?!?!!?

E o tome ti ja pricam.. to je sad uzelo mnogo maha to naravno nisu navijaci nego ljudi koji ce nekad pogledati kako igra taj tim ali taj neko da se napalio na Partizan mogao bi biti navijac ovako nista ga nece zanimati...

treba nam ta baza ljudi bez toga nema nista..

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa znash kako to za Pivo si upravu 100%..Nashe Pivo je najbolje!!

Ali to za navijanje mi je nije jasno al nikako!!!

U Evropi nema ni jednog nasheg kluba vec od oktobra svake godine!! ova sezona izuzetak ne znam kako je Partizan izdrzo tako dugo u svakom sluchaju svaka im chast, znach ne trebam pratiti evropski fudbal ako nema nashih klubova neka se izbore za evropu pa cu da ih pratim i navijam..kapirash

pozdrav autoru pisme niš mi se ne da

Link to comment
Share on other sites

Brate ne moze tebi niko da brani da navijash za Pool... ili bilo koji drugi klub.

Ali sve u normalnim granicama.

Primetio si kakvo je gubljenje bilo za Pool-ovim navijachima... i hiljade ljudi sutra nece doci na domaceg prvenstva... jer pa on navija za Liverpool i peva vishe tu pesmu nego 'Da volim crno-bele', iako je ynwa naucio prekjuce... o tome ti ja pricham

Poz ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

sta treba da gleadam domaci fudbal koji je u 95% slucajeva namesten? i da gleadam debile koji ne znaju napad da organizuju i kojima treba prazan go da bi ga pogodili? smesan si stvarno. fudbal gledam da bih uzivao, za smeh postoje humoristicke serije...

gogogo livapul drago mi je sto je slabiji klub pobedio objektivno jaceg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

manaman - kolimor - fauler i championship manager 2 su krivi sto ja UVEK navijam za l'pool... to moze da se promeni samo ako nesrecna zvezda nekada nesto uradi u evropi...

a sto se tice domaceg fudbala nemam zivaca da ga gledam ni na tv-u... a i lekar mi je zabranio jos pre tri sezone, kada sam preziveo infarkt na nogama...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

manaman - kolimor - fauler i championship manager 2 su krivi sto ja UVEK navijam za l'pool

Ian Wright-David Platt su krivci sto ja oduvek navijam za Arsenal...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

svak chast liveru, nisam ochekivao pobedu ali jesam se nadao

zashto ljudi dizu ruke od domatjeg fudbala?

teshko pitanje:J

kada vidish kako su igrali(srcem i do kraja) shmicer i caragher(da ne pominjem gerard-a) zvezde koje primaju ogromne pare i obezbedili su svoje unuke i vidish ove nashe giliptere u besnim kolima sa sponzorushama a na terenu ko penzioneri pitanje gubi smisao.

dobar deo nashih "nada" je mladji od mene i neverovatno glup, zasho bih ishao i navijao za retarde koji netje ni da trche kada kod kutje mogu da gledam vrhunski fudbal?

inache za liver, barsu i arsu navijam poodavno

E upravo sam vam o ovome prichao... zbog toga ce nam stadioni biti sve prazniji.

Vidi tebra gledam na Rai Sportu njihovu ligu u odbojci (zenska konkurencija) i hala je puna a utakmica je raspad Boziji...

Kad bi stadioni bili puniji mozda bi fudbaleri malo vise trcali....

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa i treba da budu sve prazniji, dok se ne opamete.

Shto sam ja majmun da bacam pare da bi nepismena seljachina mogla da vozi dobra kola i kara manekenke po Beogradu, a pritom se ni ne trudi na terenu? A da mi 'predsednici' i 'direktori' klubova grade vile po Dedinju za chitavu shiru familiju...

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Kada je Liverpul stio Milan na 3 3 vise se dralo na ulicama i radoval onego kad partizan udje u Ligu Sampiona ili nest slicno

Vidi kad postoji neko navijanje kod nas... dobro navijanje toga u novinama nema ni od korova a kad Liverpoolovi navijaci pevaju ynwa onda je to nevidjena euforia...

Edited by Brain Damage

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Preterujesh... Druga je stvar shto kod nas nije bilo dobrog navijanja dugo, pa si zaboravio. ;)

Moguce da preterujem... ali recimo kad je bila tekma Zvezda - Lazio... da li je bilo u novinama dva dana posle ishta o navijachima...

Kad je bila tekma Partizan - Barselona... da li je bilo ishta u novinama o navijanju?

Partizan - Maccabi? (sve basket)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa uvek spomenu navijache, a fakat je da 5000 ljudi nije isto shto i 45000... :)

Za Zvezdu ne znam. Mada je na Zvezda - Barsa bilo sjajno navijanje.

Sigurno ali s obizirom da je basket u pitanju... shta spomenu? kazu da je bilo 7 hiljada ljudi? Nije to to...

E! Upravo Zvezda - Barselona... ceo stadion je bio na nogama...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

SOS jos uvek postoji? Pa to je toliko amaterski organizovana televizija, da bi forumasi iz CS sekcije napravili bolju. :)

Sada se svi loze na Liverpul, a da je Celzi uzeo onda bi bilo "hooligani su zakon"... Ne smem da pomislim sta bi se desilo da raspali Inter uradi nesto u Evropi. Obojili bi grad u plavo-crno!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...