Jump to content

Ostavka odbora FK CZ


dvnityCker

Recommended Posts

Fudbalski klub Crvena zvezda ostao je bez celog rukovodstva. Ostavke su dali članovi Upravnog odbora, a predsednik kluba Dragan D

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ma ko ih sve jebe.

Kapiram ja da ko god da dodje da ce da krade ali ova banda nije imala mere. Krchmili su Zvezdu kao da im je to dedovina.

Daleko im svima lepa kuca ali se sve plasim da ce opet da bude neka fora da privremena uprava njima ne prihvati ostavke zbog njihovog znacaja za Zvezdu iza Srbiju a da ce Dzaja napasano da ozdravi.

vuksigna.gif
Link to comment
Share on other sites

Zvezdi je na pocetku sezone nudjeno da Delta i ostale kompanije uloze pare u Zvezdu, i neku novu organizaciju ali to je odbijeno jer su celnici hteli da kradu...

Samo je pitanje trenutka kada ce ovo da se desi Partizanu... tu se ne krade novac tu se ''archi'' na sve strane kradja

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobra stvar je da smo dotakli dno, gore od ovoga ne moze da bude niti mozemo da nadjemo vetje lopove za upravu

Mislis - bice bolje zato shto ne moze gore? ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Najtuznije je sto vam se sada smese bolji dani. Ja sam bio srecan dok se Dzaja "banjao" o vasem trosku.

P.S. Zelim vam jos vece lopuze! :)

npr. Karici su odlican izbor. U Zemunu niko zivi ne prima platu 100 godina. Takvog domacina zasluzujete! :)

svi su oni isti lopovi i dzaja i zeka bjeka etc...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

kada se pomene unoshenje sveze krvi u sport u vidu sposobnih i motivisanih, ali iznad svega struchnih ljudi odmah pochne pricha o zakonu o sportu i tu je kraj. na pozicije dolaze neki istrosheni bivshi sportisti i to preko veze jer uglavnom bivaju postavljeni kao marionete, i josh pri tom svi znaju da je prosechna inteligencija fudbalera << od inteligencije prosechnog choveka te dolazi do katastrofe.

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

svi su oni isti lopovi i dzaja i zeka bjeka etc...

E moj brate, nema vecih lopuza od Zeke i Bjeke... da sad ne sabiram pare od transfera, LS itd. Koliko su igraca doveli? A da nisu bili na free transfer?

Kad god Grobari pocnnu da pricaju o parama, odmah oni krenu: Novi stadion Partizana bi trebalo da pocne da se gradi sledece dine, pa onda one tamo godine... i tako dalje.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Hah, pa za Kezhu je trebalo da dobijemo od Phillipsa nov semafor i reflektore + da se ostatak para iskoristi za krov. Nesumnjivo je da su iskorishtjene za krov, ali onaj nad glavom porodice Bjekovitj, na Dedinju. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Goran Bunjevcevic 4mil funti.. G-DE?

Pjanovic

Onda onaj lik sto je otisao u PSG boskovic ja mislim

Vidic

G-DE?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

E moj brate, nema vecih lopuza od Zeke i Bjeke... da sad ne sabiram pare od transfera, LS itd. Koliko su igraca doveli? A da nisu bili na free transfer?

Kad god Grobari pocnnu da pricaju o parama, odmah oni krenu: Novi stadion Partizana bi trebalo da pocne da se gradi sledece dine, pa onda one tamo godine... i tako dalje.

Nemoj tako renovirali ste stadion [;)][:(]

A nijedna pick... od sportskih novinara ne sme ni da pomene a sve se zana

koja je kradja u fudbalu!!!

Nece bre da se otvore da zamene sijalice na semaforu!

Samo cekam da od sledece godine sve utakmice budu igrane pre podne jer kad padne mrak nece biti reflektora.

Ja sa kad sam racunao samo od ls tj. te sezone grobali su dobili 30mil. E Gde su te pare???

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

kakvih bre 30 mil od lige shampiona lol..

15mil evrica minimum... takve su racunice bile. A sad gde je to otislo Boga pitaj

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

slabo ste vi to rachunali ;) ja koliko znam dobija se od 500k do 2mil u tim delovima gde je partizan proshao ;)

Ne, ne 100% je oko 15 miliona... tu jos dodju tv prava i sva ta chuda i izadje na 12-15 miliona... ali jos vaznija je prodaja igracha posle toga... Recimo odmah je posle zapalio Delibashic ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...