Jump to content

NBA Playoffs 2005


Lex

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trenutno bih sve dao samo da debeli gmaz ne uzme titulu i josh bolje ni da ne ode u finale , gooo Pistons.

On mi je medju top5 ljudi koje bi da nemam zakonskih posledica ubio:

1.Minja Subota

2.Jelena Karleusa

3.Justin Timberlake

4.SHAQUILE O'NEAL

5.Eminem

...

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

On je jedno debelo umisljeno govno koje nema veze sa kosharkom i predstavlja sve sto je lose u kosarci.Ne volim njegov pristup igri , a najvise ne volim njegovo:"Ja sam bog za vas ostale , svi ste smesni naspram mene".

Ben Wallace , e to je igrachina , za 3 klase bolji od debelog.

Link to comment
Share on other sites

On je jedno debelo umisljeno govno koje nema veze sa kosharkom i predstavlja sve sto je lose u kosarci.Ne volim njegov pristup igri , a najvise ne volim njegovo:"Ja sam bog za vas ostale , svi ste smesni naspram mene".

Ben Wallace , e to je igrachina , za 3 klase bolji od debelog.

Istina je da je Shaq kao NBA zvezda napravljen 2 godine pre nego shto je doshao u NBA, ali je i istina da je od '92 pa na ovamo nauchio mnogo toga, pa je ta rechenica koju si naveo kao njegov pristup igri potpuno tachna... Ako se pojavi chovek koji ga moze zaustaviti, vishe nece, ali trenutno je apsolutno tachna...

A ovu poslednju rechenicu ne vredi komentarisati...

Edited by Bartuc

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Istina je da je Shaq kao NBA zvezda napravljen 2 godine pre nego shto je doshao u NBA, ali je i istina da je od '92 pa na ovamo nauchio mnogo toga, pa je ta rechenica koju si naveo kao njegov pristup igri potpuno tachna... Ako se pojavi chovek koji ga moze zaustaviti, vishe nece, ali trenutno je apsolutno tachna...

A ovu poslednju rechenicu ne vredi komentarisati...

Videli smo kako se naigrao vs Admirala (Davida Robinsona) , dok je josh igrao u Lakersima u Finalu , pre 2-3 godine.

Link to comment
Share on other sites

Videli smo kako se naigrao vs Admirala (Davida Robinsona) , dok je josh igrao u Lakersima u Finalu , pre 2-3 godine.

Dakle, jedini centar za koga priznajem da je ugazio Shaqa na svim poljima u jednoj play-off seriji je Olajuwon u finalu '95, (mada to mu se oprashta, imao je Horrya u timu tada ;) Uostalom, Shaq iz recimo 2000. i Shaq iz '95 su potpuno drugi igrachi...

A recimo od kada je Duncan stigao u San Antonio ('97), Spurse sa Duncanom u play-offu su izbacivali samo Kobester i Shaq (osim '98 kada su ispali od Jazza), znachi '99 SAS je uzeo titulu, 2000. TD je bio povredjen, 2001. sweep Lakersa, 2002. 4-1 za Lakerse, 2003. josh jedna titula Spursa (a i tada je zavisilo od jednog shuta Horrya koji je ushao-izashao), 2004. DFish 04 shut i finale zapada za Lakerse...

Da ne duzimo josh vishe, Robinson nikada nije igrao play-off seriju protiv O'Neala bez Duncana, a i tako ima negativan bilans... Sve je to lepo, Admiral je fenomenalan centar, ali na zalost (i uz neslaganje) kolege moderatora Lexa, Shaq je bolji :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Aj recimo da ja cak i ne osporim njegov kvalitet , jos uvek ga jako ne volim i jako mi je antipatican , mozda on i jeste jako dobar centar mozda i najbolji ali ja to nikada necu priznati.

Point:

Ma koliko on bio dobar jako me nervira i nek umre :o

Jos uvek tvrdim da je jedan Robinson ili Wallace korisniji ekipi , nego fat-jersey selling-money making-ego maniac shaq.

Tek 95' mu je ponasanje bilo idi mi , dodji mi , i ugazio ga je Olajuwon , ugazio ga je i Robinson , ne u tolikoj meri , jer to mu je ipak bila poslednja ili pretposlednja sezona ali nije mu bilo lepo.

Link to comment
Share on other sites

Aj recimo da ja cak i ne osporim njegov kvalitet , jos uvek ga jako ne volim i jako mi je antipatican , mozda on i jeste jako dobar centar mozda i najbolji ali ja to nikada necu priznati.

Point:

Ma koliko on bio dobar jako me nervira i nek umre :o

To je vec druga stvar ;) Tvoj problem :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

josh jedan dodatak, shaq nije stvarno preterano nabedjen vetj je showman, kada sam prestao da se opteretjujem njegovim stilom igre i pocheo da ga gledam u showman kontekstu, odjednom je prestao da me nervira i postao mi je krajnje simpatichan(naravno treba tu dodati i chinjenicu da je predvodio sharks-e do bronze:J). ipak vishe od njega cenim i admirala i dreama ali to je stvar ukusa

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

Obozavam Dr. Iggya :)

Konachno cemo gledati jedno neizvesno finale, po meni, ako uzmemo da je Utah ipak vec unapred gubila od Bullsa, ubedljivo najneizvesnije od proshlog sa 7 utakmica-Houston-NY iz '94...

Moja prognoza-4:3 za Spurse...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ako uzmemo da je Utah ipak vec unapred gubila od Bullsa

Da je Malone imao normalno sudjenje, tj. da Rodman nije mogao da ga bije sve vreme, ni 2 Jordana ne bi pomogla Bullsima. Ali, sudijska nepravda nije problem samo kod nas. :(

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Da je Malone imao normalno sudjenje, tj. da Rodman nije mogao da ga bije sve vreme, ni 2 Jordana ne bi pomogla Bullsima. Ali, sudijska nepravda nije problem samo kod nas. :(

Moramo o ovome da poprichamo kada se budemo videli, da ti objasnim kako je u stvari bilo ;)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...