Jump to content

Devotion aura - BUG


Erion

Recommended Posts

[V][V] Znaci zabagovala mi se Devotion aura. Sve je radilo ok do juce kada se nesto opako z$%^&. Imam je na 3 ranku znaci daje 366 valja (u svakom slucaju preko 300) i tako ja idem sa jos jednim Paladinom koji ima ukljucenu Rank1. Zamolim ga da je iskljuci da bi dobio ovu moju, ali kada je to uradio meni aura poce da daje 275.(Rank 2 koliko ja znam)

Naravno probam da je iskljucim ukljucim. Izadjem iz igre, ukljucim drugu auru, stanem pored paladina sa jos jacom aurom i iskljucim moju, ALI sve uzalud! [:(!]

Ako se nekome nesto slicno desilo da li moze da mi kaze kako da resim problem?

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ono shto pishe gore (u bafovima) nije tachno i to blizard nikako da ispravi (tj u bafovima se ne vidi upgrejdovana verzija armora nego primarna al i dalje daje upgrejdovan armor), najbolje to mozesh da proverish chistim merenjem svog armora sa ukljuchenom aurom i iskljuchenom

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pritisnesh "c" i tu ti je sve kako jeste bez bugova. I mene nervira shto blizz ne popravi to, ja i josh par ljudi iz wsg-a smo prijavili gm-u taj interface bug, rekao nam je da ce da bude sredjeno ,ali kako vidimo josh uvek nije. Mada prevrtljiv je blizz, ponekad poverujem da napravi bugove samo da bi imao shta da popravi u sledecem patchu, kao da bude da neshto rade za onih 15e mesecno shto im placamo :) .

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Tako je za sve bufove koji se talentima budze ... konkretno ja imam 5/5 u improved mark of the wild i gift of the wild i gore pokazuje bez talenata dok u skillbaru pise kolko stvarno jeste ..

Ovaj bag postoji od pocetka wowa i verujem da su ljudi to prijavili jedno 5 patcheva unazad ne znam zasto nisu jos uvek sredili to ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

I ja da dodam da je tako :) Ja imam 5/5 Devotion Aura Rank u talentima ali gore u "buff" delu i dalje pise 160iako mi daje 200 :) naravno to je mocno slovo "c" koje resava sve :)

Inace da dodam da sam poceo igranje na EU serveru (Shadow Moon naravno) Nick mi je "Ele" human Paladin :) Naravno da se zahvalim momcima iz DK(DragonKin) guilde, naravno to su nashi, za odlican prijem i pomoc :) Dobio sam ukupno 2.5golda na pocetku (Markisha-1gold,Ozim-1g i Delirium-do duse 50+silvera ali je i on pocetnik :) ) u svakom slucaju hvala puno, pomoglo je DOSTA!!!

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Pa i meni (Shaman) je zabagovan flurry....i Blizzard zna za to...ali bitno da su sjebali frost shock(ne zalim se, bio je nerealan...) a da nisu ispravili ovo...inace Flurry se aktivira posle svakog criticala i naredna 3 udarca (ustvari su 2 posto je zabagovano) su 30% brzi (ako je iskorisceno svih 5 poena u talentima)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...