Jump to content

Beogradjani...


Recommended Posts

Kao sto su Ivan i jos neki ljudi rekli, ocistio bih obale,popunio ih adekvatnim sadrzajima, ocistio bih reke.

Izgradio metro, i lake sinske sisteme. Uveo normalnu policiju na skoro svakom cosku, uveo drasticne kazne(ovo samo za bgd pricam) za bacanje djubreta i pisanje na javnim mestima :), mamu im jebem seljaci ne mogu do kante da odu :).

Asfaltirao 90% ulica u sirem centru i periferiji.

Naredio, da se pocne sa propisnom gradnjom i tacnim sprovodjenjem urbanog plana :).

Izgradio onaj most preko Ade sto je vec isplaniran :). Ponovo sagradio televizijski toranj na Avali.

Renovirao bih sva sportska igralista, i postavio nova, za neke sportove kao sto su: odbojka,xTreme(skejt park i ta sranja :), itd. :)

Ma ima jos mnogo toga, ali ne mogu da nabrajam, a sto je najgore od svega to su nevidjene sitnice na koje pojedinac treba da obrati paznju, i kada bi obratio na globalnom nivou bi grad izgledao fenomenalno.

E da i srusio bih prigradska naselja i od njih izgradio luksuzne komplekse [:)]. Vidite kako na slikama izgledaju pogledi sa moje istocne i zapadne terase [:)].

IMG_0010.jpg

IMG_0019.jpg

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Po meni mora da se promeni 90% grada da bi bilo ok ja zivim na banovom brdu i tu se sve gradi ko ludo nema nikakvog reda shto vece kuce shto blize komshijinom dvorishtu znachi strashno parkovi zapushteni a o rekama da ne govorimo sve u svemu strashno ali manje strashno nego shto je bilo pre radi se na ulepshavanju grada ali ako bude se ovakvim tempom nastavilo bice zavrsheno 2777.

Link to comment
Share on other sites

pa dobro cyro... ljudi se drze topica... evo tokom ove nedelje cu da otvorim topic srbija i crna-gora ... pa cemo tu da pishemo [:D]

nego thx. za ljude koji su se drzali teme... stvarno dobre ideje...

pishite... ono da li vam se svidja vash kraj... itd itd=]

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

i uvezesh isto tolko naoruzanih

crnja u custom kabriolama sa hidraulikom da prangijaju 24/7/365 po kraju :))

Shto bi to bilo loodilo [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

vi hotjete da "ulepsahvate" bege dok pola juga nema normalan vodovod i kanalizaciju a da ne prichamo o stanbenim objektima od pre 150 godina.

izvini, ali ovo moram da prokomentarišem. plaćamo više poreza, zaslužujemo da nam država vrati više. baš je zato apsurdno što novi most planiraju za deset godina, kada je to urgentno a para ima..

ne kažem da npr zrenjanin ne treba da dobije normalan vodovod, daleko od toga..

Link to comment
Share on other sites

,May 16 2005, 01:17:14]

Izgradio metro, i lake sinske sisteme. Uveo normalnu policiju na skoro svakom cosku, uveo drasticne kazne(ovo samo za bgd pricam) za bacanje djubreta i pisanje na javnim mestima :), mamu im jebem seljaci ne mogu do kante da odu :).

Znaci tebi kad se piski na ulici otrcis do prve kante :)))

E sad seriozno,ovo oko metroa, opera i tako to...bilo bi lepo al sumnjam da ce ikad to uraditi.

Ja bi sredio obale i posebno bi od onog parka kod dela usce-gazela -staro sajmiste pokusao da napravim nesto tipa central park, sa sadrzajima i uredjeno, a ne da bude mesto za gay druzenja i ciganske ninja treninge.

I da...srusio bih sve trafike/fastfudove na neprimerenim lokacijama. Isto bih uradio sa svim ruznim fastfudovima/trafikama. I zatvorio bi sve objekte tipa "STR Bosanska Krajina" SZR"KORDUN" STR "Licki Ponos"i tako to.

I jos bih povadio zube svim psima lutalicama :)

Link to comment
Share on other sites

Znaci tebi kad se piski na ulici otrcis do prve kante :)))

Jbg, zaboravio sam da napisem i WC [:D].

Tachnije,pitao sam gde je Knez Mihajlova/Plato,nisam rekao Plato+ igraonica...

Na koji si nacin to pitao, verovatno su mislili da ih zajebavas [:)]?

skipper.jpg

The only light at the end of the tunnel is light of upcoming train.

Link to comment
Share on other sites

a onda je mrmot zavio čokoladu u foliju.

Bio sam u tim zgradama dok su josh bile u zavrshnoj izgranji (gradjevinska srednja) Stanova ima raznih, ali nema stana koji ima manje od 100 kvadrata. Shto se tiche garaza vecina zgrada ima lokale, od kojih je jedan zakupila raifaisen banka [tu ti je portir, kao i u ostalim zgradama].

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u tim zgradama dok su josh bile u zavrshnoj izgranji (gradjevinska srednja) Stanova ima raznih, ali nema stana koji ima manje od 100 kvadrata. Shto se tiche garaza vecina zgrada ima lokale, od kojih je jedan zakupila raifaisen banka [tu ti je portir, kao i u ostalim zgradama].

bio sam i ja par puta i nemam šta da ti kažem osim da nisi u pravu. pitaj migsu, on tamo živi..

garaže imaju portire koje su stanari zajedno unajmili da čuvaju kola.. zakup garažnog mesta sa uključenim troškovima (tu spada čuvar) je 2000 dinara mesečno.

Link to comment
Share on other sites

vraćao sam se malopre iz grada preko gazele, i gledam onaj prostor između sc-a i save, i zamišljam kako bi bilo do jaja da tu dignu neku vrstu sveta umetnosti, sa operom, novim nacionalnim pozorištem, galerijama, pa da se tu smesti i dramska akademija, ili svi umetnički faksevi..

brate, kako bi to bilo do jaja..

Link to comment
Share on other sites

vraćao sam se malopre iz grada preko gazele, i gledam onaj prostor između sc-a i save, i zami

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

vra?ao sam se malopre iz grada preko gazele, i gledam onaj prostor izme?u sc-a i save, i zami?ljam kako bi bilo do jaja da tu dignu neku vrstu sveta umetnosti, sa operom, novim nacionalnim pozori?tem, galerijama, pa da se tu smesti i dramska akademija, ili svi umetni?ki faksevi..

brate, kako bi to bilo do jaja..

[:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Opa,

nisam znao da ima i ljubitelja urbanizma na ruru,

inace ja sam pasivni forumas ovde (citam, al ne postujem) pa me je ovo navelo da bacim ovaj post.

Uglavnom sam aktivan na forumu www.skyscrapercity.com koji se bas bavi takvim slicnim stvarcicama, uglavnom u celom svetu. Ima i jedna istocnoevropska sekcija gde se uglavnom smaraju nasi, prate sta se renovira u gradu, stavljaju slike urbane prirode (kao sto je Zwerko uradio npr.)

Beograd ima i svoj "construction update", gde se prate trenutna gradilista u gradu (dokle se stiglu sa gradnjom, sta ce da se gradi, i sta je planirano). Ovde je link.

Ja sam pokusavam da pratim to kolko mogu (zivim u Nemackoj), ako hocete slobodno pogledajte galeriju mojih slika iz BGD.a (a i iz drugih gradova :) )

http://photobucket.com/albums/y91/ppstevan/

evo mali demo da se nalozite [8D]

http://i3.photobucket.com/albums/y91/ppste...ramas/pano3.jpg

Znaci, ako zelite da ucestvujete (sami da javljate sta se desava, sta se kopa tu, sta ce se kopati, a i sta nece), slobodno navratite. Na onom forumu ima jako malo forumasa koji bas zive u BGD ili SCG [:(]

P.S.

Ovime hocu da pozdravim kuma Figla, Bjelog, Blackaddera i ostalu ex skg ekipu [:p]

shumi

Link to comment
Share on other sites

izvini, ali ovo moram da prokomentarišem. plaćamo više poreza, zaslužujemo da nam država vrati više. baš je zato apsurdno što novi most planiraju za deset godina, kada je to urgentno a para ima..

ne kažem da npr zrenjanin ne treba da dobije normalan vodovod, daleko od toga..

Hm, kako bih Novi Sad po toj logici trebao da izleda(prajsles), zar ne ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...