Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E ovo je tip ukrshene rime

Gde ce sada neko opet sve da smara...

Tebi se gotenks baas mnogo gine

skino bih te snipom ali nemam para.... AHHHHHHHH kako sam se smorio ;)))) Jbt, pesma ne da mi je pala na pamet kada sam sve procitao nego strah ;))

Link to comment
Share on other sites

@Gotenks....

Tvoja umna devijacija je superlativno maksimizovana od trenutka probijanja genetski siromashnog i degenerisanog sprematozoida u jajnu celiju. Ona se godinama razgranavala i analogno se samomultiplikovala, kao sto vidimo iz eksplanatornog primera lingivstickog slaganja skupova slova u forme nazvane rime.

Elem, u cilju opste forumske satisfakcije probaj da svoje verbalnojezicne ekspresije svedes na minimum.

zahvaljujem

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Tvoja umna devijacija je superlativno maksimizovana od trenutka probijanja genetski siromashnog i degenerisanog sprematozoida u jajnu celiju. Ona se godinama razgranavala i analogno se samomultiplikovala, kao sto vidimo iz eksplanatornog primera lingivstickog slaganja skupova slova u forme nazvane rime.

Elem, u cilju opste forumske satisfakcije probaj da svoje verbalnojezicne ekspresije svedes na minimum.

Roflmao kako si se samo setio da ovako neshto napishesh mora da si se smorio maximalno ili te je Gotenks smorio maximalno

Link to comment
Share on other sites

hm... to je moja svakodnevnica...

Elem, da elaboriram na temu... Moja umna devijacija za razliku od ovde prisutnog entiteta nazvanog gotenks, je usmerena ka progresivno-kvalitativnom razvoju u cilju prosirenja sinapso-neuronskih veza u centru funkcija, da ne kazem mozgu. A u vremenskoj jedinici u kojoj gotenks uspe da da pretovari moje neuronske kanale i time izazove lag u centralno-procesivnom jezgru, ja cu da izvrsim samo-iskljucenje istog.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

hm... to je moja svakodnevnica...

Elem, da elaboriram na temu... Moja umna devijacija za razliku od ovde prisutnog entiteta nazvanog gotenks, je usmerena ka progresivno-kvalitativnom razvoju u cilju prosirenja sinapso-neuronskih veza u centru funkcija, da ne kazem mozgu. A u vremenskoj jedinici u kojoj gotenks uspe da da pretovari moje neuronske kanale i time izazove lag u centralno-procesivnom jezgru, ja cu da izvrsim samo-iskljucenje istog.

am.. po osnovnim kognitivistichkim teorijama ni jedna ne podrazumeva fiksnu strukturu za obradu informacija vec su sve iskljuchivo metaforichke, to je pre svega prema vladajucim konekcionistichkom stanovishtu dok bi kognitivni modeli podrazumevali fomacije ali opet ne fiksne strukture.

pad paznje koji vi, kolega, dozivljavate je, najverovatnije, zbog nezainterosvanosti za mentalne reprezentacije koje pobudjuju stimulusi nadjeni na ovom forumu.

kako bi nivo pobudjenosti ostavo visok, i u rasponima normale, savetovao bih vam da ubuduce izbegavate sadrzaje osobe pod pseudonimom 'gotenks' ili jednostavno manje upraznjavate koriscenje psiho-aktivnih supstanci (poput thc-a, afetamina, kokain), neuroleptika ili depresiva cns-a (heroin, alkohol)...

psiholoshki razvoj osobe 'gotenks' je iskljuchivo od njegovog lichnog znachaja, i njegovih staratelja, tako da bi time oni trebalo da se bave ili njemu dodeljeni psiholog. (ako se to desi ili deshava, nadam se da ce pochetna terapija da bude iskljuchivo farmakoloshkom metodom :D )

moguce je da osoba 'gotenks' ima samo disfunkciju osnovnih procesa radne memorije (A.Bedli). onemogucavajuci pravilnu razmenu informacija imedju kratkorochnog i dugorochnog skladishta informacije ispunjavaju radnu mamoriju informacijama koje se ne mogu pravilno obraditi. zbog preopterecenja osoba je prinudjena da sve te sadrzaje negde izbacuje --> na forumu (poshto je proces brisanja ochigledno blokiran)

pogled iz raznovrsnih diskursa teorija lichnosti bi bio mnogo bogatiji i nudio objashnjenje veceg dela varijanse ali o tome samo ako vas takav pogled bude interesovao i ako budem imao vremena, nadam se da vas je moje izlaganje zabavilo :)

p.s. mozda se samo nagutao acetilkolina (ach)?

moguce da mu nervne celije asocijativih zona prednjeg mozga jednostavno nisu mijelinizovane?

-vashu teoriju 'usporenja u radu cns-a', koja upucuje na mogucu demijelinizaciju kao logichno objashnjenje, mogli bi lako da proverimo sa par zadataka reprodukcije deklarativnog pamcenja a snimanja da obavimo metodom eeg-a i pet skena? (pet skenom bi imali lep pregled upotrebljenih regija mozdane kore a eeg-om sasvim lep uvid u povecanje aktivnosti rada nervnog sistema u jedinici vremena)

naravno ako bi 'gotenks' bio voljan da bude nash ispitanik (podrazumevano uz saglasnost staratelja)?

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

am.. da, umalo da zaboravim,..

demijelinizacija cns-a dovodi do jednog teshkog oboljenja, i s' obzirom da su uglavnom motorichki (i naravno asocijativni) neuroni mijelinizovani, znachilo bi da je osoba nesposobna za bilo kakav fizichki pokret.. makar bi objasnilo problem u asocijativnim zonama..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

niko, jel' ti uchish za jebeni ispit ili za rur? ajd marsh za knjigu odma' !!

zar mi to ne dodje nekako isto? moram unapred da mislim gde cu da nalazim buducu klijentelu.. :)

evo tebi dajem prva dva dolaska na savetovanje besplatno! :P

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...