Jump to content

Ljudi koliki vam PING??


VaMpIrE

Recommended Posts

ja sam na 400kbps i radi lepo na svakom serveru koji sam probao. ping oko 100 ako nema nekih radova na isp mrezi. naravno kada svima na serveru crkava igra zbog neke gluposti koju blizzard napravi :) tada i meni ne radi... ali kada je sve idealno, kao shto rekoh, ping mi je oko 100.

inache, uglavnom ping je drugachiji na engleskim serverima od recimo nemachkih i francuskih servera. ali ja bih radije igrao sa 500 pingom na engleskom serveru nego sa shvabama na njihovom sa 50 pingom.

e sada kada izaberesh eng servere tu se ping uglavnom razlikuje izmedju onih low, medium, high servera. naravno da tje na low biti manji nego na high serveru... mislim da imash ne znam kakvu vezu, kada dodje do 100 vs 100 bitke mora da ti laguje! :)

shto se tiche neta, sa solidnim provajderom gde nisu zaposleni stupid donkeys :) trebalo bi da ti sasvim lepo radi na svakom 64 kbps netu ali znaj da je mogutje igrati i sa modemom u sledetjem sluchaju: nova centrala + yubc + jutarnji chasovi ili posle 22h = u tim sluchajevima moze ping da ti bude i ispod 200.

ajde pa sretjno, nadam se da sam ti bar malo pomogao!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...