Jump to content

ZR-vs-NS 2v2 DEATH MATCH


Recommended Posts

zero za one fragove sa kvadom da se istusiras ..... [:(!]

skim si igrao .... dobro sto nije bilo 32209 - -23

nebitan demo

gledam ga da bi video \stats na kraju i on prekine demo na 10minutu !!!!!!!!

highly intelect-struggle demo ... real heavy shit..

a inace svaka cast ..

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

@Zero, da, imam ja demo

@Pesma-mrtve-dece znas sta, zerou je ping ne manji od 60-70 i neretko mu skache na 100-230 tako da pobeda nije official dok ga ne rasturim na lanu shto naravno netju motji :D

evo pametna jedna od mene [:D]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

jbg wireless je cudo...znaci sd...kreno ja da ga przim LG a on se ustekao kod RA u cosku kod stepenica i ja bzzzzz sa skokom od 230 pinga....i on me pogodi 2x i to je to ... sto u lanu tesko ima da se desi... LG > RAIL

MOna is mine [;)] , e sa1nte ajd navrni do zR na q3 stakore Kanterski [;)] jedino tako naterati Beogradjane da dodju hehehe

Link to comment
Share on other sites

Pazi po meni su svi isti bili oni noobovi ili neki proigrachi mogu sve da dobijem i naravno da izgubim ali na netu je vec druga stvar lag,ping itd... jbg nisam ja czm da kidam sa 100+ pinga btw. czm ima standardan ping a meni varira i tako...

GotenKS me dobio jaka stvar...i ja sam njega pa... i tebe cile sam dobio i ti mene mislim kad igras sa nekim uvek moras da izgubis bar jednu naprimer ti i raven igrate stalno pa ga i ti dobijes a on nosi titulu TOP 1/2 igraca u SCG pa...ali to je sve lan... ovo je net gotenks ima 8 pinga a ja od 30 pa do 200 varira soo...boli me...

ako ocu ozbiljnu igru oticicu do igraone da otkinem schiju ili duke ili nekog...

Online je samo druzenje ono dobijem ja njega on mene i tako na netu mogu samo taktike da vezbam, aim nemogu to samo lan moze da pokaze zato uploadujem ove demoe ono malo self promotions © Sa1Nt , i tako ...

c1le p0z. Ravena....

Link to comment
Share on other sites

e pa jbg zero ja mislio ti postavio link za demo kad ono kurac, erorrrrrrrrrr......

brate aj postavi neki cool demo nisam odavno nista zanimljivo video, jedini u poslednje vreme demo koji sam odgledao je od fuurE 2eX-pro-q3dm6, zanimljivo donekle!!!!!

neznam koliko ste upoznati sa ovim klanom ali oni su poprilicno zanimljivi tipovi, bogami znaju sta rade!!!

a taj net gaming, to je za mene imposibile, veza je ocajna, jedva pikam D2LoD, a kamoli da probam da zavirim u q3, jednom sam probao i video sam samo point clik avanturu, klik eno me tamo, pa o5 klik eno ga tamo, i tako.

LAN igranje RULES, sta cemo ali to nam je najbolje!

Mozes li mi reci u kojoj dzigi igras q3, da nekad navratim i oprobam se sa tobom!

Nemam iskustva, malo sa prijateljima i to, jedino sto sam sa SIMOM igrao, bili su tu jos neki momci, igrali smo 2vs2 RAVEN i ja protiv SIME i jebem li ga kako se zvase lik, to je bilo davno u RELAX-u, od tada ni sa jednim dobrim fragerom nisam igrao, sem sa mojim ortakom SARMOM!!!!!!!

Koja dzig care, reci pa se vidimo tamo jednom prilikom?????!!!!!!

POZ SVIM kvejkerima, jedna og igara koja nece umreti ikad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

M r G O T T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...