Jump to content

maxim scg


Guest

Recommended Posts

ma CKM rules ovi samo hoce pare zar ne ?

seljaci :P

A ckm su neki mutanti pa nece? [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

kupih ovaj domaći maxim..

unutra ukupno 4 ribe:

- cica sa neke 064 reklame, ivana neznamkakoseprezivić, izgleda odlično ali ima samo jedna i po fotka

- sindi, po hiljaditi put, dobre slike

- neka crna il riđa krava

- neka plava krava

od tekstova, uglavnom su blago retardirani, sa humorom koji pali kod ejba simpsona..

e, da, ima i intervju srđana dragojevića.. koji je taj lik ego manijak, mene je zajebo..

slazem se 100%...ocaj zivi...

Link to comment
Share on other sites

ja ne kapiram zashto bi neko troshio pare na recimo ckm ili taj maxim...
ako ti se ne svidi text, uvek njime mozesh obrisati dupe :D

a slike polepiti po zidu/vratima sobe/kamiona...

sa internet stranicama je malo teze, zar ne ;)

To vam je sve zbog interneta ... imate siroke vidike :)

online edukacija je chudo :)

Link to comment
Share on other sites

Heh, Maxim - pretproshle nedelje su slavili 3 godine izdavanja u Rusiji, bio sam na njihovoj zurci i moram da vam kazem da su ovi ovde skroz cool leekovi [:D]

Ortak koji je ovde direktor Maxima mi je dao da se vozim na Segwayu (kakav feeling nemogu da vam opishem), a da vam ne pricham kakve su ribe bile [:p] , morao sam da zapalim posle jedno 2 sata da mi zena posle ne bi trazila razvod [:I]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Heh, Maxim - pretproshle nedelje su slavili 3 godine izdavanja u Rusiji, bio sam na njihovoj zurci i moram da vam kazem da su ovi ovde skroz cool leekovi [:D]

Ortak koji je ovde direktor Maxima mi je dao da se vozim na Segwayu (kakav feeling nemogu da vam opishem), a da vam ne pricham kakve su ribe bile [:p] , morao sam da zapalim posle jedno 2 sata da mi zena posle ne bi trazila razvod [:I]

livin large :P

heh, kad sam već kod toga: http://www.damnfunnypictures.com/html/Paul...Mega-Yacht.html

Link to comment
Share on other sites

Ma citajte "Moja lepa Basta" ..smiruje...

------------------------------------------------------------------

SteX.jpg

....Watch the master. Follow the master. Be the master....

------------------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Lepo sam reko najbolje sto trenutno kod nas ima da se kupi , al on il ne zna da cita , il mu je neki drugi bolji...

to mozda[ali samo u svojoj konkurenciji]...mada stvarno i nije neka konkurencija...sto se textova tiche isto je zanimljivo[bar meni...] kao bojanka strumfova...

sto se casopisa uopste tice najvise gotivim politikin zabavnik i ranije je profil bio ok...ckm , nasa izdanja playboya i maxima izbegavam u najsirem krugu...

Link to comment
Share on other sites

pa ja ne znam shta ste ochekivali kad mi nemamo ni ok dnevne novine a kamuli mesechne a kamuli sa ovakvom "opushtenom tematikom" =)

CKM rispekt samo zbog kurgija (valjda josh radi tamo) :D

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest sinister

Svi ti casopisi su ko oni "Bole" sokovi u staklenoj ambalzi od 1l sve sa kaucijom 15dinara... to kod osnovne skole ...

mixa brate.... mojne da me razocaravas.... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...