Jump to content

iskusni frpovci


KalElen_

Recommended Posts

ja i par drugara bismo hteli da kupimo neku stonu d&d igru pa nas zanima ima li toga igde koda nas i kakve su otprilike cene

P.S. Bashchelik nas ne zanima, ko razume shvatitje

90% stvari mozesh samo skinuti sa neta i ishtampati...

tako smo mi radili pre...

bolje da je crno belo pa za dzabe nego 50-60 maraka po knjizi a u boji

(onda su bile marke i takve cene :pp)

Link to comment
Share on other sites

imam ja na disku 3.5 ediciju d&d-a...ima phb, dmg,mm, D20 Modern - Core Rulebook,draconomicon,Epic Level Handbook,The Complete Adventurer,The Complete Arcane,The Complete Divine,The Complete Warrior,d20 - ravenloft campaign setting i josh brdo char_shetova.

Mogu poslati postom, samo mi javite do nedelje uvece jer u ponedeljak putujem u NS.

Disk dajem dzabaka samo platite postarinu :)

E da sve je u boji.

Pozdrav!

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Dala mi drugarica...knjige(barabe jedne)

Ako neko hoce saljem jedan primerak za dzaba, samo uz vasu postarinu. Pa se vi po istom principu izmenjajte.

SVE JE U PDF-u i staje na jedan cd~600mb pa tako da je super za trosenje novog laserskog stampaca koji ste pazarili :)

-It is said that the first time Takamatsu saw Judo he was horrified. This was because they bend their backs during their techniques.

Link to comment
Share on other sites

Wule brate mozesh li da pruzish neku pomotj ili tjesh samo da zezash:J?

Nazalost, ne mogu bash mnogo. Imam dosta toga za AD&D (samo u el. formatu!). Nishta za 3/3.5.

Sad, primetio sam da ima HC igracha koji bash i ne vole 3/3.5 (chitaj: mrze) tako da to mozda i nije tako sjajna stvar, te stoga mozda mozete da probate AD&D i tu mogu dosta da vam pomognem. Imam i neka osnovna znanja, a ti imash moj telefon, tako da bih u pochetku mogao da vam pomognem oko pravila i upoznavanja sa igrom.

Eto, to je to. Ja ti stojim na raspolaganju.

Nego, da li ZAISTA zelish da se igrash toga sa chovekom koga zovu "Dule smor"? [:D]

edit - I shta je sa diskovima? Pozajmi bar W4 da prebacim na komp da se igram malo... [:(]

Edited by Wulfgar

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

OMG! There's a girl here! Everyone... act normal! [:D]

Elem wule, kako se koristi onaj tvoj cd:).Tamo ima brdo stvari, a onaj jedan fajl u root-u ne mogu da otvorim.Ali posto moj komp generalno nece da otvara stvari uvalicu cd aci:).Ili da iskopiramo na hard pa da ti ponesem cd danas kad krenem za bg?

Ja dadoh instrukcije, ali ne, ko uopshte slusha mene. [V][:D] Kopiraj VCD fajl, pa ga ubaci negde (VDrive, Daemon tools... shta vec koristish). Ima autorun, pa bi se dalje vec snashao. Mozesh Player's Handbook da chitash malo za pochetak. Takodje rekoh Kaletu da NE otvarash direktorijum, zato shto tamo ima svashta shto josh ne mozesh bash da skapirash shta je i chemu sluzi ako nemash "bazu". CD ne morate da mi vracate josh.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

*Totalni OT (da, da, stidim se [:D] )

i wule jel te smorio aca juce:)

Ma jok, kratko smo blejali juche, nismo bash bili u formi. [:D] btw, tek sad videh ovo:

Pa kad ovaj aca nema pojma, oce da otvara vcd fajl u wordpadu:))).

Rofl [:D]

Zezao bih ga, ali juche sam mu rekao kako ne mogu da mu narezem LOTR3 zato shto film ima 734 MB... a u stvari ima 734,xxx,xxx B. Ups. [:D] Reci mu da sam eliminisao neke bespotrebne stvari sa CD-a (npr. prevod [:D] ) i da sad moze da stane sve bez overburn-a.

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Pogotovo ti treba da se stidish zbog te svoje moderatorske titule. Sram te bilo, sram! "Ti si bruka za puk!" [:D]

Narezacu ti "Metropolis", pa cu da dam Kaletu kad se budemo videli.

Lucky, ako gledash ovo, jasno ti je da morash shto pre da nam osposobish #rur. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

wule nisi mi rekao kako da otvorim file vetj samo ekstenziju koju sam ja narvno zaboravio(kao i da mu kazem da ne otvara dir, toliko priznajem); i kako te nije sramota da me ovako kada me nema da se branim, dobro ti ga dobro:J

a ti smoru kad sam ja vuna, a ti takav baja sho se nisi shashao, chekaj sledetji sketba pa tje ti ono sho ti je tomkeus napravio izgledati kao nebitna ogrebotina:J

My koong-foo is the best

Link to comment
Share on other sites

wule nisi mi rekao kako da otvorim file vetj samo ekstenziju koju sam ja narvno zaboravio

Pa taj file ima tu ekstenziju - samim tim znash kako da otvorish file. Ubacish ga u neki V-drive, krene autorun i to je to. btw Lost Horizon (Awakening the world) is kicking my ass!!! Vidi se da su ga radili 10 godina. Heroes II nece da mi shljaka. [xx(]

a ti smoru kad sam ja vuna, a ti takav baja sho se nisi shashao, chekaj sledetji sketba pa tje ti ono sho ti je tomkeus napravio izgledati kao nebitna ogrebotina:J

Skinny nerds will fight. Bice sjajno. [:D]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...