Jump to content

Najgori Igrach u Evropi


<W.Churchill>

Recommended Posts

njegova najveca greska je bila odlazak u Englesku....

da je decko talentovan , jeste!

Eh brate talentovan sa 25 godina... talenti su malo mladji

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

najvise volim topice gde se javlja Ronaldinjo...ti topici su sve izvori mudrosti i znanja...

Kao prvo,dva nasa najbolja i najcenjenija igraca trenutno su Vukic i Stankovic...

govoreci kako je sansu dobijao na kasicicu je ok,ali koliko je samo igraca takvu sansu iskoristilo i to u neuporedivo manjim klubovima,a on ima bre jedan od najboljih veznih redova na svetu...treba da ode iz Celzija negde gde ce da igra i gotova prica...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

aha, a do koje starosne granice se kazhe za nekoga da je talentovan? pfff.. glupos'.

Pa nema odredjene ali zna se ko je talenat a ko gotov igrac. Recimo ja bih rekao da je granica 22 godine. Posle toga ako ne postanes igrac ostajes kao Tica u basketu - mutjak [:D][:D][:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

aha, a do koje starosne granice se kazhe za nekoga da je talentovan? pfff.. glupos'.

Samo cu quoteovati, da ne pishem ponovo isti post, saint ti je rekao...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Baruc kapriram da si sad nesto poceo da razmisljas i na temu talenata... Da ne duzimo verovatno shto sam ja u pitanju mislis drugacije...

Ne mislis valjda da pravom talentu treba 15 godina da se razvije?

Kao shto nektar kaze: urodjena stvar...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali zato prima 100 soma evrica nedeljno... traze ga psv, valensija... ali ne mogu da mu priuste tu platu. Pojava zvana: MEGALOMANIJA

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ali zato prima 100 soma evrica nedeljno... traze ga psv, valensija... ali ne mogu da mu priuste tu platu. Pojava zvana: MEGALOMANIJA

Jeste trazi njega psv!!! bilo bi najbolje po njega da chelsea i on prihvate ponudu!!! U suprotnom ako se krespo vrati nece biti visa na klupi, bice na tribinama. Grejace se na sedistima a karijera ce mu propadati!!!

Link to comment
Share on other sites

Keza ce u Marseille koliko ja vidim...

Trebalo bi da ga plate 3-4 miliona evrica... Nash najvredniji igrach nema shta [:D]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ala serete,ovo davno nisam video...jebeni cigani

Tako cete i za Vukchevica prichati jednog dana...

Shto na um to na drum... :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Eto sam si naveo jos jedan primer usijane glave!!!! Mislio da je najbolji fudbaler na svetu pa ga je izduvao u REAlu!!!

Ako bude Simon imao njegovu pamet zavrsice u petlicima Mallorce... ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

poshto je na ovom topicu izrechena velika gomila gluposti i neistina moracu da se javim za raspravu

cast izuzecima...

dakle kezman jeste odigrao 4-5 perfektnih sezona za psv, istina je dao je gomilu golova ali on nema pojma i slazem se da je najgori igrac u evropi. razlozi njegovog uspeha u holandiji su

1. mark van bomel, denis romedal i arjen roben. kao i ostatak tima psva koji su jednostavno `igrali` za kezmana i namestali mu najsavrsenije shanse tako da ni on nesretnik ne moze promashiti. evo pogledajte sada onog venegor of heselinka koji tek ne zna nishta a NAjbolji je strelac psva. zashto? zato shto mu tim stvori priliku koju ne zna da propusti + odbrane protivnickih timova su ... posebna prica

2. mnogo bitniji razlog je kvalitet holandske lige kloji je stvarno uzas. znachi gore u evropi nema. ko ne veruje nek pogleda pregled na eurosportu svakog ponedeljka u 1900 i 2200. ja gledam vec dve-tri godine i verujte mi ono je dno. ti ljudi za odbranu nisu chuli. sad ce gomila da me popljuje i da kaze ` a sta holandska liga losha psv u polufinalu...aaa,bla,bla``.jeste svaka njima chast. ali osim njih i ajaksa tamo postoji josh 16 timova koji su u rangu mladosti iz bachkog jarka i eventualno graficara.

Naravno najvazniji razlog kezmanovih nesreca je to sto on NE ZNA DA DA GOL. nit je jak, nit igra dobro glavom, nit ima jak sut, nit je nesto brz, taj osecaj za gol o kome pricate to je smesno...sve u svemu jedna velika nula.

to sto mu kao murinjo ne da da igra je takodje velika glupost. Pa kezman je bio Murinjova zelja ! i sam murinjo ga je na pocetku sezone branio kad nije davo golove i govorio kako ce on proraditi. medjutim izgleda da i veliki treneri ko murinjo mogu da se zajebu

imao je on dovoljno shansi. pa martins je u interu prosle i pretprosle sezone dobijao sasu na kashicicu ali se pokazao davanjem golova i izborio za prvu postavu. onaj maksi iz barse takodje retko dobija sansu ali UVEK fino odigra.zalajeta u juventusu...pa... oven je bre zamena u realu bio celu polusezonu pa je dao 10ak golova (ih sad i ja kezmana bash sa ovenom u isti kosh, serem al ajde :)) tako da postoji hiljadu primera igracha koji ulaze sa klupe a kidaju.

teshko je pomiriti se s tim ali napad predvodjen kezmanom nam je surovo losh. ljuboja i vucinic mogu chasove da mu drze o davanju golova ( posebno vucinic )

a sto se tice najskupljeg i najcenjenijeg...ronaldinjo...pogledaj leba ti koliko je stankovic ove sezone utakmica odigro za inter i koliko ga italijani cene zbog toga ( koliku mu cenu stavljaju ) pa onda ponovo pomisli na kezmana. razlika je surova.pritom ni stankovic nije ne znam sad kakvo znanje. ja ga iako sam zvezdash mnogo ne gotivim jer za scg uvek odigra ko go kurac

a za vukcevica cemo videti...i nesretni perica je bio dobar u zvezdi...samo da ga neko nauchi da ne bude sebichan i da ode u neki prosecan a opet fin klub. tipa samdorija,udineze,atl.madrid...

uh jebem ti sunce...idem za neke sportske novine da se zaposlim...serem preterano :D

ALi poenta je - Kezman jeste najgori i to je chinjenica :)

e a sta je sa dankom lazovicem?ne beshe li on u fejenordu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...