Jump to content

Frequently Asked Questions (FAQ) - PROCHITATI


Sajro

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

nisam htio otvarati novi topik za ovo..

posto namjeravam zaigrati i to chudo od igre zvano WoW, gdje u BG ga mogu kupiti i kolika mu je cijena sad? Jeli ista pojeftinila, i ako moze navedite mi par mjesta gdje ga mogu uzeti najeftinije da prodjem--sa obzirom da sam iz Cg i da moram nekako slati pare drugu da mi uzme wow po povratku...

pitanje za zahtjevnost: hoce li moci "fino" (nasta podrazumijevam bez VECIh problema) ici preko 56k modema, poshto mislim da imam masinu koja moze da izvuche makar medium detalje (Athlon 64 3000+,6600 le 256, 512 ram-sa skorim nadogradjivanjem na 1gb) tako da me modem brine...ima li neko iskustva sa takvim modemom posto ovaj FAQ je pisan kad je igra izashla, sad ima gomila patcheva i dodataka pa kako sad to radi?

i kad ga uzmem, i instaliram, trebam li sa neta skidati patcheve i dodatke,expanzije, i sl. prije nego krenem u kreiranje lika i dalje... Mislim, kad vec radim sve, da radim kako valja :)

ako nekom nije muka, nek mi objasni sve ovo...hvalaaaa

Link to comment
Share on other sites

stvarno nisam upucen u kupovinu uopste od kada sam kupio wow ( mart proshle godine ) ali mogu da ti kazem da sam kupio u plato knjizari ... a trazio sam i kod mikro knjige ... tamo sam kupio war craft 3 ali nisam wow jer je pre doshao u plato ... potrazi u u Mamutu ...

ja stvarno ne znam vishe ... gl :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i samo da mi josh neko objasni razliku izmedju PvE i PVP servera i josh par stvarchica

...prochitao sam FAQ i samo se pitam da li sam dobro razumio:

1.na PvE serverima svog lika vodish kroz questove, borish se sa NPC likovima, nema mjesanja

drugih igracha u tvoj zivot, najkrace recheno. Dok na PvP serverima je ista stvar , samo

shto uvijek moze neko da ti zagorcha zivot, i da odlozi tvoje primarne questove za neko

vrijeme...

2.Da li WoW ima neku radnju kao druge igre shto imaju, jeli ima neki cilj kao u Warcraftu 3

i sl, ili je glavni cilj igre nabudziti svog lika do max mjere, naci klan i makljati se

protiv Alliance ili Horde?Ima li neka pricha koja povezuje sve to?

I ako sam na primer izabrao lika jednog iz Horde, shvatio sam da me na PvP serverima mogu

napasti igrachi iz Alliance , a mogu li igrachi iz Horde da me napadnu ako su veci level

i sl...Ili su svi iz Horde na mojoj strani (shto bi po logici trebalo biti)?

3.I sad pitanje servera?U FAQ se pominju Shadow Moon i Dunemaul serveri, na koji server bi

ste mi preporuchili da se konektujem kada instaliram wow?Koji su popularni, jesu li

Shadow Moon i Dunemaul dva servera gdje su samo igrachi iz SCG ili...

Vjerovatno postavljam glupa pitanja za vas koji ovo pikate vec duze vrijeme, ali nov sam u

svemu ovome ,i planiram pocheti sa igranjem tako da me zanima mnogo toga, a da ne trazim po

netu milion stvari vezano za wow, bolje ovako neko domaci da mi objasni :) hvala

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...