Jump to content

Fegeti u srbiji??


Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Taj rad, totalni zli stav. Losi ste skroz. Nek se voli ko stigne, kako stigne, zivim svoj zivot, neka ga zive i drugi, ko hoce da ga prima u dupe na javnom mestu, nek' to radi sto se mene tice, nece mi smetati, kao sto mi nece smetati ni dve devojke koje se lizu nasred trga, kao sto mi ne bi smetali ni lik i cica koji praktikuju 69 na javnom mestu.

Svashta..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, totalni zli stav. Losi ste skroz. Nek se voli ko stigne, kako stigne, zivim svoj zivot, neka ga zive i drugi, ko hoce da ga prima u dupe na javnom mestu, nek' to radi sto se mene tice, nece mi smetati, kao sto mi nece smetati ni dve devojke koje se lizu nasred trga, kao sto mi ne bi smetali ni lik i cica koji praktikuju 69 na javnom mestu.

Svashta..

word...

nego svi smo mi u istom sranju... tj. mi od sveta pravimo sranje...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Tu idiotska teorija da su oni koji mrze pedere ili kako ih sami geyevi nazivaju "homofobichari" (mada fobija znaci strah a ko se plasi pedera mi ih samo mrzimo?????) potencijalni ili latentni geyevi je tolika nebuloza da je to jezivo.

To je jednostavno neprirodno!!!(mislim na homosexualizam naravno)

Ako kazete sta mi oni smetaju svako ima prava da bira sta radi u zivotu pitam ja vas sta onda imate protiv pedofila ili nekrofila???

Jebiga neko voli malu decu ili leseve sta tu ima lose samo nek to radi kuci jel tako?

Dokle bre vise????

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

ne plashe se pedera, vecc se plashe moguccnosti da to mozhe da ih privuche na neki nachin da i sami postanu takvi... drugo lupio si za pedofile i nekrofile gadno.. pedofilija i nekrofilija su zabranjeni zakonom, dok ovo nije ... trecce, homosi se radjaju takvi, pedofili i nekrofili su psihichki poremecceni..

Link to comment
Share on other sites

ne plashe se pedera, vecc se plashe moguccnosti da to mozhe da ih privuche na neki nachin da i sami postanu takvi... drugo lupio si za pedofile i nekrofile gadno.. pedofilija i nekrofilija su zabranjeni zakonom, dok ovo nije ... trece, homosi se radjaju takvi, pedofili i nekrofili su psihichki poremecceni....

Treba nam zakon protiv pedera u javnim medijima,prestao sam da gledam MTV zbog tog sranja.

Glupost koju si rekao na kraju stavlja te u top 50 bisera godine.I to je psihicki poremecaj samo sto je postao svetski prihvatcen uz pomoc medija i Amerike.

Ajmo malo unazad,pre 100 godina 30 godina tip zeni 14 godina staru devojku on je po tvome poremecen.

A nekrofili jesu debelo poremecene osobe koje treba istrebiti.

Ja pedere mrzim.Ako imas poblem u vezi te izjave idi lepo skini sediste sa bajsa i vozi se po gradu.Sranje koje ti i neki ovde guraju da se ljudi kao ja plase pedera je samo to -sranje.Jeste da mrznja dolazi iz straha u drugim slucajevim,kao kod rasizma itd. ali u ovom slucaju mrznja dolazi is zelje da se ljudi koji su ti bliski i koje volis *roditelje,deca itd.* zastite od uticaja takvih ljudi koji su bolesni.Jer to jeste samo to - bolest.Bolest uma.

Sve ostalo se moze objasniti odrastanjem u sredini i vaspitanjem ali homoseksualizam je bolest.

Politicka korektnost ce na kraju dozvoliti i da ljudi sa IQ 70 voze avione i gradske autobuse.

Jedno je dati bolesnim ljudima prava a drugo je bolest tih ljudi predstavljati u javnosti za nesto sto je normalno i sasvim u redu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

bravo majstore, onda ti definitivno imash poremeccene kriterijume..

1) boli me qrac shto se 2 tipa jebu dok mene ne diraju

2) prebio bih pedofila dirao me ili ne, po meni ih treba sve istrebiti

3) pogledaj odgovor br.2 i zameni rech pedofil na nekrofil.

P.S: sluchaj shto si naveo uopshte ne spada pod pedofiliju.

uostalom, mrzi me da se raspravljam, kao shto sam rekao - boli me patka za sve njih ..

Link to comment
Share on other sites

Potpuno isti pogled na temu pedera imam kao Seth Fix, to je bolest i samo bolest, mada ima i onih koji se tako predstavljaju sam da bi bili u "in" sto je jos gore. Treba uzeti u obzir i da je u Bibliji zapisano da ne treba da legne covek sa covekom i zena sa zenom a sobzirom da celokupni svetski pravosudni sistem pociva na 10 bozijih zapovesti (verovali vi u boga ili ne) onda je jasno sta i kako treba sa njima.

Vezano za to da im je to uredjeno i kao ja sam rodjeni gay, to je mozda slucaj u 2% ljudi koji su homoseksualci a ostali su to postali iz nekih drugih razloga (kod srednjoskolske dece najcesti slucaj je otac koji je u macho fazonu pa deca iskompleksirana svojim ocevima pocinju da traze utehu u gay drustvu).

Isto tako mi kao ljudi tj. ziva bica imamo potrebu da se razmnozavamo, da ostavimo nekoga iza sebe sto je sustina postojanja svega zivog na zemlji (od ameba pa do ljudi) tako da biti gay je protivno prirodi i nasem postojanju i bitisanju.

A o tom reklamiranju gay populacije i predstavljanje njih kao mucenika, to mi samo dize pritisak.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

Postoji gay klub kod nas, takodje i mnoge zurke koje se organizuju svuda po gradu - al naravno netju vam retji gde :P

pls pls pls pls pls !!! :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) © "Poznati" likovi sa foruma ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ja sam da se ukine propagiranje gejizma.to nam stvarno ne treba u drushtvu.ne zhelim bre za 30 godina da gledam svoje dete kako se zhvalavi sa drugom zato sto je to kul.ajd ovi gejevi sad shto postoje,ali da ne izbijaju iz rupa.kakvi crni protesti.

ah da i "Vil i Grejs" da se ukinu pod hitno:)

eto ,moje mishljenje

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Necu ni ja da se raspravljam [:p]

A i rekao sam da nekrofile treba prebiti a i one teske pedofile.Sad zameni prebiti sa "ubiti javno za primer" i shvatices nasta mislim.U pravu si za primer bio je glup,sta da se radi.A i nije bila rasprava dali oni treba da se deru u pedu i kome to smeta,zar nismo pricali o tome kako sve vise i vise forumi i mediji postaju njihovo samoproklamovano bojno polje gde se oni toboze bore za prava kao manjina *da,da manjina.....* a brojevi im rastu exsponencijalno zahvaljujuci MTV-u i PC grupama.

Ako zelis da se boris za nesto bori se za:

ocuvanje planete,protiv NWO-a,Amerike,Talibana,zabrane izlaska posle 1am,zatvaranja klubova,politike,debila u politici,debila u politici koji vade autobus posle ~7dana,debila koji ne mogu da pomognu Vojvodini sa poplavom,DS-a,DSS-a,Karica,Pinka,B92,dizelasa,mafije,kurvi,pasa na ulicama,uranijuma zbog kog se deca radjaju deformisana/mrtva,pada nataliteta,rasta mortaliteta novo rodjenih,PDV-a,mobilnih dodataka za kase zbog kojih moram da placam internet telekomu????,sto "Zastava" nema posla,sto ce cena struje da bude fiksna za sve i tako dalje i tako sire.

Problema ima mnogo za ovako sjeban narod kao sto smo mi,da bi sad i grupa pedera trazila da njihov problem dodje prvi na rad i da se resava pre svih.

Jos mi fale 20 debila sa parolama ispred gajbe da setaju.Da sam vlast pokazao bi im prst da se ne bojim da ce neki od njih to shvatiti kao poziv na zurku.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

meni licno ne smetaju pederi, to je njihovo opredeljenje i ti tu nista ne mozes , sve dok ne dodje do onoga sto je rekao intr , da pocne da te muva i takve stvari ...

Treba strogo zabraniti usvajanje dece od strane pedera jer je to bolesno, to dete nece biti normalno , stim utice i na samu psihu deteta

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

burn the fegets,burn them all.....buahahaha [}:)][}:)][}:)]

meni nisu smetali , sve dok nije pocelo da se sve cesce javljaju ljudi oboleli od hiva i tih sranja koja se dobijaju na bulju [:D]

a i skontaj brate,da tvoje dete sutra uvati neka matora fegetchina,or jos gore da ti

dete sutra bude feget ..... to treba iskoreniti u pocetku dok se jos moze , to ti se siri ko

bolest [:(!]

there is only one way [b)][}:)][xx(]

fml

Link to comment
Share on other sites

Gay-izam je definitivno bolest koju je bolje sprechiti nego lechiti. [:D] Nije da nemam nishta protiv pedera.Ali ne zhelim da ih vidim uopshte ni na ulici ni nigde.Te njihove raspale parade ne bih dozvolio ni u najgorem snu.Ustvari,dozvolio bih... i onda bih napravio masakr! [izuv] Oni su bre kao kuga i treba ih [gilja] ili [obesen]

Ja ih se ne plashim.Znachi, nisam homofobichan.Ne zhelim ih u svojoj zemlji kao shto ni veccina sigurno ne bi zhelela da im gradom hara neki opaki virus.A oni su bash takvi: ZARAZNI i OPSANI PO OKOLINU.... [azdaja]

Show must go on

spearvstank.gif

Link to comment
Share on other sites

Pederi.Pedofili,nekrofili su ista gamad i sve ih treba staviti u istu grupu tj zabraniti zakonom!!!

I koje je to glupost kao neko mrzi pedere zato sto se plasi da ne postane peder ...

prolaze pedofil i nekrofil pored zabavista, i tece razgovor :

P: Ocemo da svratimo ??

N: Sto, jel pala bomba ??

[:D]

[offtopic] btw ima mnogo jakih viceva na ovu temu [/offtopic]

on topic, sve sam rekao.. smrt vreba...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...