Jump to content

1.4 Errors


Versus

Recommended Posts

Kako sam lepo ocekivao Honour System, nadao se da ce jos poboljsati igru, a ono prc.

Bugovi na sve strane. Kada plivam i (posto sam Warrior) koristim Charge, izbaci mi "Error ***".

To ne samo jednom, pa ajde moze da se prezivi, nego svakih 2-3 minuta.

Kada primas i predajes questove, tekst postane mutan i velicina se poveca. Ali kada otvoris Quest Log ("L"), sve je normalno.

Ikone mobova nestaju, kao npr. Mana Eater (Demon) u Desolace.

Da li ste vi nasli neke bugove? :)

Link to comment
Share on other sites

meni je od prve verzije sve ok. Bilo je par crashova u nekim raidovima , ali to je zbog compa.Pola problema u wow-u uzrokuju add-onovi. Kad vam izbaci neku greshku, obicno kaze i gde je problem tako da nije neka frka da se otkrije shta je u pitanju.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ovako, ja imam sledetju konfiguraciju:

Intel P4 2.8GHz

MSI Neo-V Mainboard

GeForce FX5700 Ultra Graph. Card

512Mb DDR RAM

Cable 400kbps i-net

Drzim na navetjoj rezoluciji, pola na low - pola na high.

I kao shto sam rekao, od kako igram ("igram" :)) WoW imao sam samo probleme sa potretima, low fps u glavnim gradovima (ali kapiram da je to zbog gomile i gomile ljudi) i od ove, 1.4, verzije imam problema shto mi se sa vremena na vreme desi crash.

P.S.

Trenutno ne koristim ni jedan MOD, a kada pogledam description error-a ne kapiram nishta - zato shto je totalno glupo, niti je do "memory dump", ni do grafichke.

EDIT: sada sam se setion, od ove 1.4 verzije mi se desilo par puta da se komp samo restartuje... bez ikakvog errora ni najave! :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja sa ovom novom verzijom imam jako zanimljiv bug :)

S obzirom da sam Mage, kada frizujem nekoga sa frost novom i odaljim se 30ak jardi, krenem da pucam na lika... i nestane frost nova i creep se odma pojavi ispred mene, niti je morao da dotrci niti neki teleport bukvalno se stvori ispred mene :))) doduse tako stoji par sekundi(verovatno onoliko koliko mu stvarno treba da dodje do mene) ali eto to je krs posto u sustini ne znam koliko je jos udaljen od mene....

Naravno errori vriste s vremena na vreme ali to je do add-ona.

Toliko od mojih bugova :)

Pozzz!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sa ovom novom verzijom imam jako zanimljiv bug :)

S obzirom da sam Mage, kada frizujem nekoga sa frost novom i odaljim se 30ak jardi, krenem da pucam na lika... i nestane frost nova i creep se odma pojavi ispred mene, niti je morao da dotrci niti neki teleport bukvalno se stvori ispred mene :))) doduse tako stoji par sekundi(verovatno onoliko koliko mu stvarno treba da dodje do mene) ali eto to je krs posto u sustini ne znam koliko je jos udaljen od mene....

Naravno errori vriste s vremena na vreme ali to je do add-ona.

Toliko od mojih bugova :)

Pozzz!!!

To ti je do interneta,to nije bug....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Ne ne chobo je rekao da je to do neta nemojte sada vas dvojica tu nesto da izmisljate pa mislim stvarno nije u redu ;)))))))))))))))))))

hehehehehe bug do nove verzije, ne desava se uvek ali oce ponekad :)

Cekamo neki nedeljni patchic da to resi a do tada krivite vas net xD

Pozdrav drugari!!!!!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Meni se desi u IF-u kada sletim i kada ispred AH-a ima "milion" ljudi da me diskonektuje. Da li neko ima pojma zasto? Ram-a imam 512MB , net je SBB 512mb/s. Ako neko zna neka napise, bas me interesuje kako se vama ponasa komp u IF?

ja sam isto ima problema u IF , kad se teleportujem(opushteno dodjem do AH a IF prazan i onda jedno 30sec stane slika dok neucita sve i onda nastavi) i sa sletanjem u IF , u jednom trenutku ulecem u IF 10 sec posle sam sleteo i nastavljam dalje. no od kad sam stavio josh 512 rama(ukupno 1giga rama) sve ide ko podmazano teleportujem se i samo nastavim sve vec ucitano , slecem u IF i cim sletim odma nastavljam , nema ni sekunde zastoja. a net imam onaj najslabiji paker 128kbs

1giga rama ownz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...