Jump to content

Sacred... eb eni Khorad Nur quest bag :(!


_Silent_

Recommended Posts

kao shto rekoh [:(!]

prvo sam se odushevio igrom, a onda naleteh na "wasser" quest bug...

ajde, to nije bilo teshko da se nadje na Net-u, ali ima neshto drugo shto mi zadaje glavobolju...

Khorad-Nur quest... treba otici do Orc kampa i poprichati sa shamanom, i on bi mi trebao pokloniti nekakav Demon Horn, ali nazalost, tu se neshto zabaguje, i sada moram da cimam dobre ljude da pomognu ;)

Preciznije, ne mogu pokupiti taj item i preci na treci deo...

bedaq... pokushao sam da izguglam reshenje, potroshio oko 2h jureci se po raznim saytovima, i nikako da nadjem pravo reshenje... odnosno, nadjoh samo jednu temu na oficijelnom forumu, i odgovor bi glasio ovako otprilike: "If you can't get the horn, you will need to export your character now & start a new game by exporting that character back in."...

ono shto moram vas da pitam (za cenjeno mishljenje) je:

1] da li gubim ishta (opremu, XP) sa exportovanjem,

2] da nema neka komanda da se unese (kao shto je moglo za vodu)

3] neko drugo reshenje?? :)

hvala na paznji, i unapred hvala na pomoci, svaka je dobrodoshla [:)]

Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, imam ortaka koji je jedno 5 puta preshao igru i kaze da patch ubija skoro sve bugove. Tezak je valjda 130 mega i crack je tezak josh 20.

Ma doci ce on na forum sutra/preksutra pa ce ti sve lepo objasni. Bash cu mu kazem kada ga cujem sledeci put :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Sacred - jedna od retkih igara koje sam batalio, naravno zbog bagova, mada cu je mozda opet igrati kad izadje expanzija, a trebalo bi uskoro da se pojavi i mislim da ce se zvati UNDERWORLD, dodace jos oko 40% mape, novi izgledi terena, 2 nova lika Dwarf i Deamon itd. bla, bla, bla...

Sacekaj malo, pa lagano... :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...