Jump to content

EXIT promo party....al zamalo...


Recommended Posts

Hteli smo ovde u Vrscu da promovisemo predstojeci EXIT, i da negde Juna

organizujemo jedan fini party na kojem bi podelili promo materijal...

Ozvucenje koje smo obezbedili je zaista dobro, a klub kapaciteta 250-300 ljudi

takodje nam stoji na raspolaganju...

Mislili smo da vrtimo vinile, tech, electro, break i house...

I onda, nakon sto smo kontaktirali EXIT organizatore, entuzijazam je splaso:

(copy/paste njihov odgovor na nas mail)

Uslovi za zvanicni Exit promo party:

postoje dva modeliteta saradnje:

1.modelitet saradnje

cena bookinga iznosi 600 Eura.

za navedeni iznos se dobija:

- Stampani materijal [flajeri obostrana stampa-full color / plakati - B2 format]

- 1 DJ [rezident exita], opciono 2 DJ-a [u slucaju potrebe, ali ne rezident exita]

- lokalna podrska takodje ulazi u ovaj iznos, dakle promoteri nisu duzni da za to odvajaju sredstva, vec je sve pokriveno.

- Dobija se zvanicno koriscenje EXIT BRENDA

- Vas klub se uvrstava u zvanicne promotere EXIT-a i samim tim jedini ima pravo na ucestvovanje u organizaciji svih aktivnosti EXIT ekipe koje su na godisnjem nivou.

- Transport ekipe takodje je pokriven u navedenom iznosu

- Oprema: u slucaju da klub ili pojedinac ne poseduje gramofone [12/10 mk2 i najmanje Pioneer CDJ 100] ekipa donosi opremu sa sobom sto je takodje uracunato u gore navedenu cifru.

- ukljucen je i EXIT stand za deljenje promotivnog materijala i prodaju karata.

- mogucnost koriscenja sponzorstva po slobodnom izboru.

sponzori ne smeju biti !

Pivo

Alkohol

Energetski napici

Cigarete

Sokovi

sve drugo dolazi u obzir

2. modelitet saradnje.

cena bookinga iznosi 800 Eura.

za navedeni iznos se dobija:

- Stampani materijal [flajeri obostrana stampa-full color / plakati - B2 format] - u vecem tirazu

- 2 DJ-a [rezident exita], opciono 3 DJ [u slucaju potrebe, ali ne rezident exita]

- lokalna podrska takodje ulazi u ovaj iznos, dakle promoteri nisu duzni da za to odvajaju sredstva, vec je sve pokriveno.

- Dobija se zvanicno koriscenje EXIT BRENDA

- Vas klub se uvrstava u zvanicne promotere EXIT-a i samim tim jedini ima pravo na ucestvovanje u organizaciji svih aktivnosti EXIT ekipe koje su na godisnjem nivou.

- Transport ekipe takodje je pokriven u navedenom iznosu

- Oprema: u slucaju da klub ili pojedinac ne poseduje gramofone [12/10 mk2 i najmanje Pioneer CDJ 100] ekipa donosi opremu sa sobom sto je takodje uracunato u gore navedenu cifru.

- ukljucen je i EXIT stand za deljenje promotivnog materijala i prodaju karata.

- mogucnost koriscenja sponzorstva po slobodnom izboru.

- video performans

sponzori ne smeju biti !

Pivo

Alkohol

Energetski napici

Cigarete

Sokovi

KARTE SE NE NAPLACUJU !

p.s: dogadjaji se reklamiraju zvanicno na EXIT-site-u, kao i na svim znacajnim elektronskim medijima i casopisima u zemlji

p.s.s: nakon ugovaranja posla, klub ili pojedinac zvanicno dobija od EXIT tima potvrdu [ugovor] o sklopljenom poslu i nakon toga krece stampa promotivnog materijala

mogucnost placanja:

preko racuna + 18 % poreza

gotovim novcem [bez poreza]

EXIT

INTERAKTIV / Tomahawk

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Znam, braticu, ALI kvalitet je za Petrovaradin, a ne za small town parties

koji sve sto zele je da medj ionako uchmalom populacijom promovisu

nesto sto treba da daje "open your mind" vibe mladima u zemlji...

Uostalom, to sto nas trojca koji bismo radili nismo "SLAVNI" ne znaci da

party ne bi bio KVALITETAN...jer uostalom, it`s all about quality !!!

Ovaj cenovnik mi deluje ko da sam pitao neku komunjarsku partiju za neku uslugu...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

U neku ruku ih razumem "stite brend" (zamisli da neko pravi exit promo party, da dodje gomila parizera i da se sve zavrsi tucom ili tako nesto). Ali ne razumem toliko dizanje u nebesa (ej 600 eura).

Link to comment
Share on other sites

chekaj

otkud oni znaju da bi kvalitet bio u pitanju?

i otkud znaju da necete zasrati negde?

i zashto bi vam uopshte dali da radite party ako je za 300 ljudi prostor?

promo party

je da promovishesh zhurku

ako je velika zhurka

promo party treba da bude velik

i da privuche mnogo ljudi

logichno, zar ne?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

a zashto 600e?

oni ako prave zhurku verovatno nece to isposhtovati jer su sigurni da znaju shta rade (a da li znaju shta rade - to je diskutabilno)

ali ako neko drugi radi zhurku

600e je pokushaj da se obezbedi kvalitet jer oni nemaju direktan uvid u organizaciju

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

otkud oni znaju da bi kvalitet bio u pitanju?

...pa raspisali su konkurs za ovakve stvari.... mi smo poslali nase podatke o ekipi, DJevima, DEMO snimamak - mix od 50 min, podatke o klubu, ozvucenju u klubu,

kapacitetu... [xx(]

i otkud znaju da necete zasrati negde?

...otkud znas da t sutra ujutru nece pasti klavir na glavu kad izadjes na ulicu? [:D]

i zashto bi vam uopshte dali da radite party ako je za 300 ljudi prostor?

promo party je da promovishesh zhurku ako je velika zhurka promo

party treba da bude velik i da privuche mnogo ljudi, logichno, zar ne?

NE, pricamo o MALOM gradu, znaci mala publika, ALI ipak publika! Ovde se radi

o tome da se ideja o EXIT-u priblizi SIROJ populaciji mladih koji se zadovoljavaju

lokalima u kojima sa malih zvucnika TRESTE karleusa i joksimovic...

Ne mozes u Vrscu ocekivati istu ekipu na EXIT promo partiju kao u NS-u na

primer... Logicno? I to isto i oni znaju! E sad, da li je bolje da se i u manjim

mestima promovise EXIT ili bi trebalo da se taj vid promocije svede samo na 4-5 najvecig gradova u Srbiji ? [8D]

600e je pokushaj da se obezbedi kvalitet jer oni nemaju direktan uvid u organizaciju

NIKAKVA lova NIJE garant da je nesto KVALITETNO.....i to mogu da POTPISEM !!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

blah

sad ispada da ih ja branim

samo ti objashnjavam kakvi su

oni bi sve na veliko

sve na paradu

ne znam shta da ti kazhem

ako ti je bash stalo do toga da pravish promo party tamo mogu poprichati sa nekim chikama da li to dolazi u obzir ili ne

zhelish/ne zhelish?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Znam brate...ne mogu da verujem...bshhh, gistro buking agencija tomahawk, bukinzi za slobodana, njegovu zenu koja ne moze da nakrpi bit, i mark willijamsa, koji je producent, a ne dj...i label koji nikada nece biti ni pokrenut ocigledno..funjare...i oni se uvalishe u celu exit pricu...a to za residente, acic i dee face, to je sranje...niger ima lepu ideju, ali otkud oni mogu da znaju da on nece samo uzeti pare i leci i plandovati, kakav parti, kakvi bakrachi?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bate Krule, nisi shvatio....ne DOBIJAMO mi nikakvu lovu, nego treba da PLATIMO 600e za promo materijal i Acica iili koga vec posalju da vrti...

Poserem im se na Acica (AKA three-deck-wizard ...LOL!) i tog drugog bre !!!!!!!!!!!!!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Bate Krule, nisi shvatio....ne DOBIJAMO mi nikakvu lovu, nego treba da PLATIMO 600e za promo materijal i Acica iili koga vec posalju da vrti...

Poserem im se na Acica (AKA three-deck-wizard ...LOL!) i tog drugog bre !!!!!!!!!!!!!

Alo macane, nisam toliko glup, shvatio sam...samo komentarishem ove pavijane..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ali pazite, realno gledano, 600 evra je minimalna cena koja stoji za celu takvu zurku, evo na primer mi sto smo pravili u Kovachici UVEK nas izadje sve oko 600 evra (znaci prostor, flajeri, plakati, pitje, kurve, ozvuenje, oprema...) , ali to kad je neko "jache ime" , Acica na primer kad smo dovodili izaslo je oko 650 jedino.

I sve to smo pokrivali kartama i shankom!

Tako da niggeru pazi, ako mozes da organizujes nesto, racunaj da minimum 180 ljudi mora da ti dodje + shank mora dobro da se prodaje i eto ti pokrice za celu zurku.

E sad sve je to bajno i sjajno ali ko zna da li bi uspelo, nikad za to nemas garanciju.

Link to comment
Share on other sites

nigeru svaki tvoj topik se otprilike zavrsava konstatacijom kako je ova zemlja, i svi ljudi u njoj uzasni

Gresis, svaki moj topic zavrsava se upozorenjem da pri pakovanju uvek moras da razdvajas droge !!! [:D][:D]

a vi ionako mozete da napravite parti, moze da se zove "nije sve u parama"

....Vidis, to ti je dobra ideja.....mada, takvih akcija smo opravili....5-6 do sada...

...i uvek je bilo do jaja, uvek dodje extra dobra ekipa!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Tako da niggeru pazi, ako mozes da organizujes nesto, racunaj da minimum 180 ljudi mora da ti dodje + shank mora dobro da se prodaje i eto ti pokrice za celu zurku.

Ni ti nisi pazio......u tekstu se navodi da NE SMES DA NAPLACUJES UPAD, NITI DA PRODAJES PIVO/ALKOHOL...

Znaci lovu mogu da povratim samo ako setam uokolo po zurci sa otvaracem

za flase i naplacujem 100e po otvorenom frutek sokicu...

OU JEAA :

n_eng11_pic_03.gif

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

...otkud znas da t sutra ujutru nece pasti klavir na glavu kad izadjes na ulicu? [:D]

zato shto sutra ujutru imash obaveze u Vrshcu? [:D]

ja stvarno ne vidim kako mozhe neko da napravi promo zhurku i da se nada da ce barem biti na nuli.. jedino za novi klub da bude neka vrsta promocije..

Link to comment
Share on other sites

Pozovi ove sa kanter foruma da ti pomognu u promociji/organizaciji :)))

Ili zajebes exit, kupis jagnje (1 maj ima mladih sisanca iz pirota da se nadje) odes na vikendicu i tamo spremis to jagnje, a od iznutrica spremis iznutrice u maramici sa kiselim mlekom, sve to zalivas pivcetom a muziku te zabole uvo koju pustas :), skines se go do pojasa i gledas kako sunce topi to salce, grejes jajca, suncas suljeve i tako...milina jedna bozja .

Link to comment
Share on other sites

31 :))

Al ovake izlete praktikujem vec dobrih 8 godina...veruj mi da ti se nakon 2 sata na suncu pored raznja i divotama Fruske Gore jebe i za EXIT i politiku i tehno...samo cisto uzivanje...dok gospodze rondaju kako opet mora da peru nase tanjire i kako je to zadnji put i kako nece vise to da trpe :)

Link to comment
Share on other sites

Ahahahahhhh!!!!!!!!!

ma bole me patka bre!!!

ima da organizuujem BASH ZA INAT neki dobar party u ISTO vreme kada neko ovde bude organizovao EXIT promo parti !!!

...i na flajerima cu na pisati da radim ultra-6h set, i to na 5 DEKOVA, ja na dva i nabijem Acica na kurac (on je inace three-deck-wizard) [:D][}:)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...