Jump to content

Za ljude koji bi hteli da igraju Horde char.


Sajro

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

khm , samo da pitam , jel to svi hocete (koji vec igrate) da predjete na novi server iz pocetka da igrate + sa ljudima koji tek pocinju ili je ovo dogovor samo za nove .

znam da ce te reci pa procitaj shta pishe u prethodnim postovima , ali sam smoren od citanja rur-a(gomila bespotrebnih decijih spamova).

hvala na odgovoru...

Link to comment
Share on other sites

Na dunemaulu igraju 5 srbina :)

Satara, Maximusf, RejZ(Ja:)) nas trojica smo u gildi The Bastards.

Sad tu postoji jos jedan da li se zove Trixter ili tako nesto ali on nije u nasoj gildi. I novi lik Myt koji se juce regovao koliko sam video, pa cemo i njega vrbovati ako pristane ;))

Poz!!!

Link to comment
Share on other sites

E Neo Neo , mene necesh ni da spomenesh ... nema veze

@ Rejz - sa kojim ti likom igrash ? neshto sam zaboravio ... a prichali smo ranije . e pozdravi MaximusFaggota kad ga vidish 8)

taj satara da li on dolazi na ovaj forum ?

btw ja sam "onaj" human mage Ivona , za chije je ubijanje potrebno 3-4 lika buhahaha

aj cya in game

Link to comment
Share on other sites

Ajde kad vec cyra pomenu kompland da pitam jel neko zvao tamo da pita za wow? i kakav je odgovor dobio?

nemogu vise bre cu da poludim do sledece nedelje non stop me lazu ili bar dajte neki link da skinem server pa da picim single ili lan ako neko zna gde ima plz plz

[clock2] [freak][freak][obesen]

Ja, danas. Sve detalje mozesh prochitati na ovom topicu:

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...showtopic=28405

Sve u svemu, sledetje nedelje se mozesh nadati WoW-u! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ajde tjiro nemoj smarati .... ja vetj imam 2 lika na dunemaulu hordu nisu neki lvl al opet verujem da su veci nego ti tvoji aliance ...

A to sto su oni PaK aka panchevo knights tamo u hordi ... tim bolje, smaraju mnogo po forumu i previse se lozhe tako da nemam nista protiv da ih lovim po dunemaulu

Tako da sam ja za ostanak horde na dunemaulu a ti tvoji charovi .... sta da ti kazem ... obrisi ih

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ajde tjiro nemoj smarati .... ja vetj imam 2 lika na dunemaulu hordu nisu neki lvl al opet verujem da su veci nego ti tvoji aliance ...

A to sto su oni PaK aka panchevo knights tamo u hordi ... tim bolje, smaraju mnogo po forumu i previse se lozhe tako da nemam nista protiv da ih lovim po dunemaulu

Tako da sam ja za ostanak horde na dunemaulu a ti tvoji charovi .... sta da ti kazem ... obrisi ih

Mohi batice shta ti nije bilo jasno u ovoj rechenici:

Shto se tiche Dunemaula, imam oko 8 likova Alliance na tom serveru. Mada sigurno ne trazim od vas da ne igrate tamo zbog mene... ako hotjete da igrate tamo, nema frke... ali ako i vi zelite neki od novih, Low, servera samo recite da li Sylvanas ili Darksorrow.
Link to comment
Share on other sites

Ajde tjiro nemoj smarati .... ja vetj imam 2 lika na dunemaulu hordu nisu neki lvl al opet verujem da su veci nego ti tvoji aliance ...

A to sto su oni PaK aka panchevo knights tamo u hordi ... tim bolje, smaraju mnogo po forumu i previse se lozhe tako da nemam nista protiv da ih lovim po dunemaulu

Tako da sam ja za ostanak horde na dunemaulu a ti tvoji charovi .... sta da ti kazem ... obrisi ih

Mohicane koji je tebi kurac ?

Stvarno nije u redu sa tvoje strane sto nas ovako prozivas.

Link to comment
Share on other sites

Mohicane koji je tebi kurac ?

Stvarno nije u redu sa tvoje strane sto nas ovako prozivas.

Pa brate moze mi se na internetu smo :PP

Shalim se ... elem ja nemam nish protiv da igramo protiv vas pa da posle kenjamo po 4umu o tome :)

PS: saint has a point :PPP

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...