Jump to content

Help brzoooo


badnick

Recommended Posts

ovaj ukleti matori komp me baguje,nikako da namestim drajvere

dakle instalirao sam i ove detonator 30.nesto* drajvere,koji bi trebalo i meni da odgovaraju,toboz moze i m64 i win98.ali kad ih instaliram i ocu da promenim rezoluciju,on stalno trazi da restaartujem komp:(kme

eh da probao sam i sa cini mi se 40.nesto* i isto...

*-nisam siguran koja je tachno verzija:)

daklem komp prijavljuje da je to NVIDIA Riva TNT2/TNT2 Pro(inace je msi)

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jeste restartovao sam.pa inache i ne bi mogao da promenim ishta,zar ne(inache znachi da sve funkcionise kako treba)?kad se restartuje pri podizanju prijavljuje neki data apdejt,i opet isto.trazi da se restartuje kad ocu da promenim rez...

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem - da li se rezolucija promeni u onu koju hoces posle restarta ili ne? Kakav "Data update", davno sam koristio 98-icu?

Mislim da se u Display Properties moze namestiti da se rezolucija i broj boja menjaju bez restartovanja PC-ja.

Btw, kakva je ta konfiguracija? Mozda mozes da predjes na XP na njoj.

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

izvini, ne smatram te za neznalicu, ali,

podeshavanje za menjanje rezolucije bez restarta je:

display properties>settings>advanced>apply new display settings without restarting

ovo je na XP-u, mislim da je i na win98 isto...

ali, krajnje me zbunjuje ono "data update"... nikada nisam naleteo na tako neshto (barem ne god menjanja rezolucije) !?!

Link to comment
Share on other sites

ne,ne promeni se rezolucija.inache bi time moj problem bio reshen

2Silent -znam za to nameshtanje,i nije problem u tome shto se on restartuje,loshe sam se izrazio,nego shto se ne promeni rezolucija(a ni boje).

ahaha nije data updejt ne sistem informejsh apdejt,sry:)i svaki put kad dize win...

imam 64 mb memorije,tako da nista od xp-a

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

A, mislim da ti Windows svaki put reinstalira graficku. Malo detaljniji opis sta bude posle "updatea" ne bi bio los, mada probaj da, kada se taj update odradi, odes u Device Managera i pogledas sta tamo ima (da li ima nekih uredjaja sa znakom uzvika ili slovom X pored njih). Takodje, probaj da reinstaliras drajvere posle tog "updatea".

Everything's just fine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...