Jump to content

Azugeros


Recommended Posts

cisto jedno malo obavestenje da smo sinoc pokusali da slain Lord Kazzaka nas recimo 35-40 ali pokusaj se zavrsio na max 80% njgovog hpa..

za one koji neznaju Kazzaka morate ubiti za 3 min posle cega,ako nestignete,svi umirete dok ni jedan clan raid grupe nesme umreti(Kazzak se leci za 75k hpa sa svakom smrcu)

anyway worth of trying and till some other try...have fun ppl

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast.

Najgotivniji boss kog smo mi ubili na burning legion je Balnazzar :D

Btw scarleti su prevara :D kao scarlet ovo ono ubijes covu i on se pretvori u Dreadlorda lol :D gej dropa Star of Mystaria mada nije lose ali videcemo opet ...tesko je da skupimo 10 ljudi ovde al` sta da se radi.

btw jelena iz koje igraonice igrate?

I jos nesto na Burning legionu ima neko nas u alianci potpisuje se serbianpshycho ili tako nesto..pa ako je procitao ovo nek se javi na post ili privite meni :D

iamfuc|<in*idiot!

Link to comment
Share on other sites

Nije ni bitno oliko je ljudi prezivelo posto smo ga pullovali blizu groblja kao sto vidis a na ss mozes videti otprilike koliko je prezivelo..

btw igru igram u 1280x1024 sve full na TFTu i igra stvarno izgleda mnogo lepo..

slike su postovane u low jpg quality zbog velicine sa 5.5MB na 1xxMB..inace izgleda jos lepse a kako ja igram iz igraonice zbog drustva stvarno mi je praznik za oci kada stignem da odigram od kuce :P

cya

hehe cool na kojoj masini ti igras??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...