Jump to content

Gde naci original??? i par pitanja


Recommended Posts

Znam de je trulo otvarati novi topic zbog ovoga ali ajde. Smorio sam se na PVPGN i ocu pravi battlenet. Da li neko zna gde 100% ima da se kupi original war3 + tft (naravno u beogradu) ??? I igra li neko na pravom battlenetu? molim one koji igraju da mi kazu neshto:

- koliko tamo ima ljudi prosecno dnevno ?

- da li laguje? ( cuo sam od nekog lika na pvpgn, on ima original i 56k i kaze da ne laguje na oficijalnim serverima) da li je to tacno ? meni je na ADSLu(256/64) na PvPGN ping od 80-180(omg).

- da li sa original warcraftima mozes da menjas gateway na kome igras(azeroth,northrend...) ili je to fiksirano cim izaberes prvi put ?

- koliko kosta original (cuo sam nesto od 2700-4000, pa vi mi recite)

To bi bilo to.

Hvala unapred ljudima koji ce mi pomoci...

bilo bi lepo da postujete ovde a mozete i na email. Ako nema nigde da se kupi u BGD onda ako neko ima vishe cd-keyeva da zna da sam zainteresovan da ih kupim. Posaljite mi email [:)]combustion@sezampro.yu

Link to comment
Share on other sites

u gl softu na bulevaru, u 2 platou na kraju knez mihajlove

ja igram na "pravom" bnetu [:D]

mnogo ima ljudi [:)]

ne i sa 64k mozes ok da igras ali ako tvoj protivnik ima neku bolju conekciju onda ce te dobiti [:)] posto si pretpostavljam nooblet

ja imam 256k i ping mi je od 60 - 90 i radi mi veoma ok

da moze da menja getawway cak mozes da das svojim ortacima (trojici) da igraju na osltlim gatewayovima a ti na northrendu .jeste fiksirano

2700 baltlle chest tu imas i roc i tft

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi za 5 minuta ovaj topic je dobio 10 views a nijedan reply. Josh da vas pitam da li sa originalom ima crashovanja warcrafta ????

This application has encountered a critical error:

FATAL ERROR!

Program: C:\Program Files\Warcraft III\War3.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:6F6FAF06

The instruction at '0x6F6FAF06' referenced memory at '0x00000040'.

The memory could not be 'read'.

ima li ovoga ???? ima li ovoga i kod onih koji nemaju original ??? Kako ovo da se sredi ??? cuo sam da kad u editoru pravis mape koje imaju memory leaks sjebavaju memoriju - da li je to tacno ???

Link to comment
Share on other sites

hvala ti puno si mi pomogao ! danas sam bio u extreme platou i nije bilo ali ici cu u gl soft sutra kupujem odmah ! hvala. Hteo bih da cujem utiske ostalih ! Ne igram play game nego samo custom game. Vishe volim npr Dotu nego melee mape. To nikad nisam ni znao da igram. josh jedan naziv je aNOOB'arak iz kampanje frozen throne cisto da te obavestim [:)]

Link to comment
Share on other sites

dajte ljudi za 5 minuta ovaj topic je dobio 10 views a nijedan reply. Josh da vas pitam da li sa originalom ima crashovanja warcrafta ????

This application has encountered a critical error:

FATAL ERROR!

Program: C:\Program Files\Warcraft III\War3.exe

Exception: 0xC0000005 (ACCESS_VIOLATION) at 001B:6F6FAF06

The instruction at '0x6F6FAF06' referenced memory at '0x00000040'.

The memory could not be 'read'.

ima li ovoga ???? ima li ovoga i kod onih koji nemaju original ??? Kako ovo da se sredi ??? cuo sam da kad u editoru pravis mape koje imaju memory leaks sjebavaju memoriju - da li je to tacno ???

Ne sjebavaju memoriju provereno... a taj crash se desava..ponekad..I sto uopste toliko panicis??nerazumem

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

taj crash se desava ako imas no cd crack ili tako nesto znaci ne smes crkove da stavljas na originalu samo drzi cd u cd romu eto admini zar nisam zasljuzio mesto moderatora ?

nisi, i nikada necesh

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nema Hejta :)

Ali kad izjavis sledece:

ne i sa 64k mozes ok da igras ali ako tvoj protivnik ima neku bolju conekciju onda ce te dobiti

ond moras biti spreman da trpis :)

Link to comment
Share on other sites

1.cemu odma hate

2.nijedan od trenutnih moderatora w3 dela ne igra w3 to je problem i zato ja mislim da to nije u redu

kakve to veze ima?

svi moderatori, iako ne igraju wc3, poznaju bolje igru nego ti..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

u gl softu na bulevaru, u 2 platou na kraju knez mihajlove

ja igram na "pravom" bnetu [:D]

mnogo ima ljudi [:)]

ne i sa 64k mozes ok da igras ali ako tvoj protivnik ima neku bolju conekciju onda ce te dobiti [:)] posto si pretpostavljam nooblet

ja imam 256k i ping mi je od 60 - 90 i radi mi veoma ok

da moze da menja getawway cak mozes da das svojim ortacima (trojici) da igraju na osltlim gatewayovima a ti na northrendu .jeste fiksirano

2700 baltlle chest tu imas i roc i tft

ne lazi coveka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...