Jump to content

LANparty in Zrenjanin


Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am.. dakle

gde se to odrzava?? prostorija, da li je obezbedjena (kradja i slichno) - mada kapiram da pola ljudi nece ni izlaziti :)

koliko traje?

da li imate stolova za kompove?

bla, hoteli i slichno, koliko su para?

da li je prob. da se navali par nas 1 dan bez kompova? (blah, donosimo klopu i napitke za uzvrat) :)

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

E ljudi imam ja male frke ali planiramo da iznajmimo prostor malo veci posto vidim da ima zainteresovanih [:)]

Samo da vidim sa sejom za prostor ... imamo stolove i ostalo,bacicemo neki dusek ko hoce da spava nek se strovali na dusek [;)] Dacu vam informacija samo da sredimo za sigurno ...

odrzacemo za 28/29 April najverovatnije zato sto 27 nitro i ja smo zauzeti,znaci lan 2 dana [;)] jos cemo potvrditi jos nista nije sigurno zbog lokala... videcemo jos informacija uskoro

znaci

Link to comment
Share on other sites

E Djole svaka ti cast za datum...ajde da si reko 29/30.04/1.05 ali ubodesh radne dane...alo bre :PPPPPPPPP

Sto se mene tice....moze..meni je sve prazno od 27.04 do 2.05 ,samo misim da mnogim drugim odgovara vikend...tako da...Razvisli malo :PPP

Inache Dolazm 100%....btw treba mi prevoz za komp :PPPP

p0z

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

E zete izneverio si mene i jos jednu dragu osobu [;)]

Sa1nte idi igraj CS [;)] btw ima jos najavljenih ljudi sutra lepim po zR-u plakate za LAN [;)] + extra bitcharke a.k.a od moje seke drugarice iz medicinske skole + trfika nam je na 3 metra od mesta odrzavanje lana...

more informacija s00n!!!

- jbg necemo imati video bim jer je 3000 din na sat vremena...(derikoze)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...