Jump to content

Sprc hoce u BG na friendly


Recommended Posts

Dakle, nije bitno koja je ekipa u pitanju (shto jacha to bolja naravno), neka kaze kada za vikend da dodjemo (subota, nedelja, posle 12h da bude pocetak...) i ja brzom brzinom javljam da li dolazimo mada ne bi trebalo da bude problema ako termin bude u to vreme.

Dakle, vidite prvo sa vashim igrachima kada vam odgovara, pa da sve bude na nama, javite mi termin i igraonicu, ja javljam jel stizemo i to je to.

maric5@ptt.yu

063 7135355 (Milan)

:D

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nisi procitao naslov topika. Ili pak mislish da je BG skracenica za Rumu? :))

Bg je Bg, no hard feelings :)

a na sta ti ja licim a maricu ?! :D

ja sam to mislio u futurama da dodjete kada bude bilo vremena !

nego reci zokiju da napravi neki tur da ga ne bi lincovala masa :)))))

^^ zop

Za druga uvek brate a za pare jebem mater ! ! !

provod,alkohol,tjanter ostalo nije vazno ! ! !

Link to comment
Share on other sites

ttt... sada kao si ti mene nesto kao spustio ili tako nesto....

1. vi niste pro ili tako nesto

2. vi ste iz pazove i ne znam sto bi ste trosili pare za bzvz

3. ne znam so smaram ali se mene ovo ne tice :))

Naravno da te nisam "spustio", samo sam ti odgovorio na tvoje pitanje, sad, shto si shvatio pogreshno, tvoj je problem :)

1. Ok, mi nismo pro. Ajmo onda svi mi koji nismo pro da batalimo, pa nek igraju KGB i 4glory odmah finala na turnirima, da se mi ostali ne bi zajebavali, jer, pobogu, "nismo pro, ili tako neshto".

2. Shta je to bzvz? Otici na tur sa ekipom, zezati se, opaliti koji lep frag, odmeriti snagu sa nekim, dati head nekom cije si fragove gledao samo na demo-ima, takmichiti se, druziti se, sticati prijatelje, reshiti jedan na 4 kada od adrenalina mislish da ce chuka da otkazhe?

3. Ne znam ni ja shto smarash jer ovo se tebe definitivno ne tiche :)

I naravno, ne pokushavam ponovo da "te spustim", samo odgovaram na tvoje hmmmm, izjave, imaj to na umu pre nego li udarish neki hate post :))

Aj da si mi ziv i zdrav :)

:D

Link to comment
Share on other sites

HeaveN,Apr 1 2005, 00:20:40] mozda bi glorija bila zainteresovana da igra u nedelju, tako da ako hocete javite se

Evo, ocemo, tj "javljamo se", pustio sam ti vec pm, ali ne znam da li si ga procitao, pa ako postoji mogucnost i bilo ko iz Glorije ovo cita osim "Hevija" :), mi smo tu...

:D

Link to comment
Share on other sites

Evo, ocemo, tj "javljamo se", pustio sam ti vec pm, ali ne znam da li si ga procitao, pa ako postoji mogucnost i bilo ko iz Glorije ovo cita osim "Hevija" :), mi smo tu...

frag tek u 19h dolazi u bgd koliko sam ga razumeo... znachi pre 21h sumnjam da mozhe, a to vam sigurno ne odgovara...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...