Jump to content

igranje na piratskim serverima HELP !!!


Nik Frik

Recommended Posts

1. Instalirao sam igru

2. Instalirao sam najnoviji patch 1.3.0

3. Skinuo sam World of Warcraft Control Panel 1.8 za pomoc oko servera

E sad,kad napravim acount za bilo koji 1.3.0 server i kad startujem igru (kad se logujem na acount koji sam napravio za taj server) ispise mi : "Unable to validate game version.This may be caused by file corruption or the interference of another program.

Da li neko zna jel mi treba neki crack za verziju 1.3.0 i gde mogu da ga nadjem, ili sta treba da skinem ili uradim da bi igrao?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ne razumem zasto bi neko stekao 50 eura za igru, cekao 2 meseca da je dobije, i onda placao 15 eura mesecno da bi je igrao, kada moze da je igra sa piratom za dzabaka.

Postoje serveri koji, priznajem, nisu ni priblizno dobri kao oni sto se placaju, ali na njima se moze relativno OK igrati, sa manjim problemima.

Link to comment
Share on other sites

Da pocnemo iz pocetka...Prvo account page ne radi kod nekih servera,pa ljudi pitaju na forumu glupa pitanja,pa dok se to resi otvore jos 100 topika o tome...Onda GM-ovi koji varaju,znaci video sam mage-a kako nosi plate mail,onda GM-ove koji su lvl 107!

Greske #0 i #132 su veoma ceste na nekim serverima-ne mozes ni 5 minuta da sastavis...U pocetnim zonama greske ti se pojavjuju svakih 2 minuta...

Kad dodjes do trenera svi spellovi kostaju 1c i pola ne mozes da kupis,ne mozes da bacas neke najbolje moci kasnije u igri(na primer ja sam bio mage lvl 41 kad me totalno smorilo-mana shield,polymorh!!!,blink,mana agate,teleport,frostbolt samo radi dmg uopste ne usporava protivnika).

Petovi ne rade(bio sam jedno vreme i hunter),onda serpent sting,aspect of the monkey,hawk da ne nabrajam dalje...Radi samo jedan abilitie koji je koristan kod huntera;warlock ne moze da summon-uje peta pola pasivnih moci mu ne radi...

Kod rogue-a ne radi osnovna moc-stealth!!!Znaci ta klasa je totalno beskorisna...

Za warriora isto kao ono da smanjis armor(ne znam dalje nisam igrao sa tom klasom)Ali ljudi se zale i na nju...

Shaman moze da se igra ali delimicno...Druid je odlicna klasa na nekim serverima,ali bear i cat form i ostale forme nisu radile uopste...Skoro svaka moc mu je radila ma odlican je bio...Mogao sam da pobedim lvl 78 lika sa lvl 17(ne pitajte kako),ali exp je bio totalni uzas.A taj exp, na nekim serverima je 20x a na nekim 2x ...

Priest-a uopste nisam igrao pa ne znam sta ne radi.Paladin-u radi samo heal i smith,aure su bagovane i beskorisne...

Questovi-neki mogu da se zavrse sasvim normalno, neki samo moras da pricas ponovo sa quest giver-om,a neki...Ili nedostaje onaj NPC sto zavrsava quest,ili creep ne izbacuje quest item,ili uspes da pricas NPC-om, ali ne zavrsi ti se quest.

Server cesto pada...Kad god je novi update ili svi gubimo hp i manu ili dobijamo...Jednom imas 500hp drugi put 103(probleme oko ovoga ne moram ni da nabrajam).U najnovijem updatu sam imao oko 4000 hp na lvl 41!!!Niko ne moze da te pobedi,sto totalno kvari sve...

Ah talenti-nijedan ne radi,bukvalno svi-samo moci kao na pr. pyroblast kod mage-a,ali pasivne moci kao na primer critical increase,damage increase,range increase,time decreased-osnovno znaci sve klase su totalno u nekom pogledu beskorisne...Neki ljudi dobijaju na lvl 10 100000 talent points-a,ali dzaba kad i talenti ne rade.Neki talenti cak imaju negativni uticaj:)

Zone sa high lvl creep-ovima nisu ni zavrsene,pa se onda ljudi lepo ukampuju na jednoj tacki gde se dobije visok exp i tu se grinduju do sutra...Neko drugi sazna dodje na to isto mesto kaze drugom i odjednom svi su tu...A onda neko sazna za neku drugu lokaciju sa elitama...Ne moram da idem dalje.

Vendori-kad pricas sa nekim vendorom igra ti crash-uje,onda nema specijalizovanih vendora koji prodaju specijalne stvari,samo vendori sa djubretom od itema,weapon masteri ne rade takodje.Profesije ne rade samo deranje ja mislim...

A sad gold-gold mozes dobiti za do kraja kad ubijes par creepova i prodas ono sto ispuste...Iteme takodje...Cuo sam da na originalu ima oko 250 hiljada itema ali nisam siguran...Nego isto tako moras da ubijes par creepova i dobices iteme za ostatak igrice..

.Mislim da ima jos "problema" ali sam ih zaboravio zato sto sam prestao da igram:)I mislim da su ovo su ovo dovoljni razlozi zbog kojih bi ja prestao da igram,ali i svi ostali...Igrao sam na par servera kao npr. legion of doom,rostov,etc.Infected je po meni bio najbojli,ali je imao sve probleme gore navedene...Ja mislim da sam zaboravio jos par "problemcica",ali to je zato sto sam prestao da igram:)Mislim da tu ima priblizno 100 problema,prebroj:D I meni su ovo dovoljni razlozi zbog kojih cu da kupim original:pp

Link to comment
Share on other sites

ali na njima se moze relativno OK igrati, sa manjim problemima.

sta se moze igrati???

stignes do lvl10 i onda mozes da kripujes dok ti se zivot ne smuci jer nema sta drugo da se radi.

za pola godine mozda i bude imalo smisla igrti na piratu ako neko bude bio u stanju da digne server za 1000 ljudi jer svakih mesec dana nesto srede i rade likovi dobro, ali u ovom trenutku je smaranje tesko!!!

Link to comment
Share on other sites

Sve je to ok... Ali je barem free... Mislim, necu nikoga da branim, samo mislim da se dize previse buke oko nicega a 10 ljudi to radi za free, gube svoje slobodno vreme da bi napravili nesto za sta blizz uzima silne pare. Barem 50% ovih razloga sto si naveo su ljudi vec ispravili a ostalih 50% ce biti sredjeno a igra ce i dalje biti free...

Ma nije ni bitno. Posetite Infected pa vidite sada...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma koji su to serveri koje spominjes, Infected koristi WDDG Identity bazu koja je izasla juce.

Baza jeste nova i poboljsana,al ja sam do sad probao 15-ak servera koji je koriste,ukljuchujuci i WDDG official server i u najboljem sluchaju sam uspeo 15min do prvog crasha,a i WDDG polako puca po shavovima,ogroman je to posao koji pokushavaju da urade(svaka im chast,da se razumemo),tako da ne znam dal' ce ikada uspeti da naprave bar 80% kompletnu bazu.

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

LOWRENCE:

Da li si razmisljao o Guild Wars MMORPGu? Izgleda grafichki fenomenalno, koshta isto koliko i ostale igre a shto je najbolje nema mesechne pretplate ni velikih patcheva*.

*kako sam skapirao na oficijalnom sajtu fora je shto tje se igra updejtovati na dnevnoj bazi. Likovi su smislili neku "ArenaNet" tehnologiju sa kojom tje se igra updejtovati dok ti igrash a zauzimatje tipa do 5kb/sec veze.

Veoma je slichna WOW-u, naravno sa nekim svojim prednostima, manama i reshenjima ali u svakom sluchaju ako ti se svidja WOW a ne zelish ga dajesh 13E mesechno probaj Guild Wars - mislim da te netje razocharati.

http://www.guildwars.com je official page. Btw igra josh nije izashla, a ako se potrudish* mozesh for free da igrash Final Beta Event (*ako imash dobar net i mozesh da skinesh client sa sajta). Igra tje biti gold negde 28. Aprila, bar su tako obetjali.

cya

[/offtopic]

Link to comment
Share on other sites

Ja igram na WDDG Private serveru i jos mi nikada igra nije pukla, isto igram u LAN-u kod mene u igraonici i igra isto nije pukla nikada bez razloga (ima par zabagovanih mesta na koje kada odes igra pukne i slicno)...

Tako da kontam da je to pucanje zbog konekcije, da li tvoje ili servera, ali sigurno je do neta.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

[offtopic]

LOWRENCE:

Da li si razmisljao o Guild Wars MMORPGu? Izgleda grafichki fenomenalno, koshta isto koliko i ostale igre a shto je najbolje nema mesechne pretplate ni velikih patcheva*.

[/offtopic]

Pazi, ja hocu da igram WoW original, ali mi je net u kurcu, ipak sam ja iz ruralne sredine... Narucio sam original svakako, treba valjda da stigne za koji dan, znaci nije da ja necu da placam 13 evra mesecno ali osecam da se necu bas puno naigrati zbog neta...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Meni totalno nije jasno zasto nisu napravili sistem kupovanja kao u EVE-u. Znaci odlucis da se igras > odes na sajt > kupis cd key > dl igru > napravis lika i djemblas ...

a ovamo moras da duvas karu da bi se igrao ...

Koliko se ja secam ( a mozda i gresim ) EVE se isto na pocetku kada je izasao mogao nabaiti iskljucivo u box verziji.

Svaka firma hoce na pocetku da nagrabi sto vise kinte, sto znaci da vremenom ce i wow mozda biti dwnloable, kada prestanu talasi ljudi koji hoce to da igraju.

simple.

AO je isto bila box igra do pre godinu - godinu i po kada je krenula ova download mania :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...