Jump to content

Recommended Posts

Pre - ESL Turnir ce se igrati u novom KGB-u 02.04.2005.

Turnir ce poceti u 10.00 a igrace se:

WC3 FT - 16 igraca

CS 1.6 - 4 ekipe (showmatch)

Q3 - 16 igraca (ako nadjem 10 original Q3 za taj dan, ako ne prosiricu cs turnir)

Turnir je pozivni, a za sva pitanja oko ucesca, propozicija, i slicno pitajte admine.

Turnir ce biti prenosen preko SBB kablovske televizije na njihovom Info kanalu. Ko nema SBB kablovsku, turnir moze pratiti na internetu preko GTV-a i HLTV-a,WC3FT takodje.

Podrska turniru Red Bull (Red Bull za dz za ucesnike turnira + promocija ( opet cice))

Ovo je samo rezervacija termina, detaljnija obavestenja cu okaciti uskoro

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

Pre - ESL Turnir ce se igrati u novom KGB-u 02.04.2004.

Turnir ce poceti u 10.00 a igrace se:

WC3 FT - 16 igraca

CS 1.6 - 4 ekipe (showmatch)

Q3 - 16 igraca (ako nadjem 10 original Q3 za taj dan, ako ne prosiricu cs turnir)

Turnir je pozivni, a za sva pitanja oko ucesca, propozicija, i slicno pitajte admine.

Turnir ce biti prenosen preko SBB kablovske televizije na njihovom Info kanalu. Ko nema SBB kablovsku, turnir moze pratiti na internetu preko GTV-a i HLTV-a,WC3FT takodje.

Podrska turniru Red Bull (Red Bull za dz za ucesnike turnira + promocija ( opet cice))

Ovo je samo rezervacija termina, detaljnija obavestenja cu okaciti uskoro

2.4.2004 ?! eh?

Link to comment
Share on other sites

ehm crovax pravi spisak, hajli nije tu u subotu, igrace se od 12.00 mislim u relaxu.

uh al' se namuci jbte [:D]

ozbiljno crov je trazio da tur pocne kasnije zbog novosadjana, tako da smo morali da ga izmestimo iz kgb-a.

I'm 2 old 4 this shit

To sto igramo u lan-u nam je najjace oruzje sto imamo'

Link to comment
Share on other sites

Pocinje u 12, pozvani igraci su (in no perticular order) :

Vladica, Rista, Freeman, Yuri, Sharky, Sweet, Ghost i Duke.

Verovatno ce se igrati winner/loser mada cemo se dogovoriti na licu mesta za mape isto.

8 igraca misho geju zato sto ne znam koga da pozovem u 16 a i ovako je bolje 8 najboljih t3h clash of the titani bre :)

Ovo je fazon promotivni turnir ne ocekujte neke basnoslovne nagrade i tako to samo slava i red bull za svakog :)

Link to comment
Share on other sites

Pocinje u 12, pozvani igraci su (in no perticular order) :

Vladica, Rista, Freeman, Yuri, Sharky, Sweet, Ghost i Duke.

Verovatno ce se igrati winner/loser mada cemo se dogovoriti na licu mesta za mape isto.

8 igraca misho geju zato sto ne znam koga da pozovem u 16 a i ovako je bolje 8 najboljih t3h clash of the titani bre :)

Ovo je fazon promotivni turnir ne ocekujte neke basnoslovne nagrade i tako to samo slava i red bull za svakog :)

a sta se slavi ?

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

najbolje da se ne znas jos 8 dobrih igraca,a to sto zoves debelog koji moze mozda da pobedi gogu sada to je druga prica. ^^ a ne budem li dobio red bull ako dodjem jebacu te jako.

pravis tur samo za 8 jer oces vise red bulla ... ne budem li imao pitja kao i ostali kosu cu ti odseci ^^

ko pipne prvu srpsku zhenu progejmera, imace posla sa mnom ^^

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nista ljudi turnir se pomera nece biti sutra nego ko zna kad tj kad bude quake bice i ovaj turnir.Razlog je da nema dovoljno kompova da se igra kaunter i ovo u isto vreme...Ne znam tachan datum ali kad bude bice i ovog puta bice za 16 igraca.

dobro je sto to nisi rekao dan pre turnira :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...