Jump to content

krajevi...


Recommended Posts

xaxa

nema te munje kao najopasnije mesto,

to 21blok ti je sigurno rekao lik iz tog bloka :D jer obicno svako kaze za svoj kraj da je najopasniji ,u 21bloku imas Kenjaj navijacku grupu i oni jesu ono malo opasniji u svom delu tj. tamo gde im je kafic mada nije to nista ......

ja sam iz 22/25 (sace Ivan da baci -ejt) nego...u je*ote ladno pada sneg... prvo kisha pa onda kisha sneg... pa sad sneg... Boze.

nego...

da budem iskren, ja se najbezbednije osecam kad sam u svom bloku,... i nikad mi se nije nishta loshe deslio... znaci 21/22/25 blok safe zone :)

mada, u tom delu (21/22/23/24/25/) su uglavnom zvezdini navijaci...

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ma nije bitno gde su ciji navijaci, samo ne treba biti glup pa ici van centra grada, npr. po blokovima ili vozdovcu.... sa nekim navijackim obelezijima... i niko nece da te dira... ja nikad nigde nisam imao nikakve probleme...

p.s. mada ni po centru nije sigurno.... :)))

Link to comment
Share on other sites

U SM - Jalija... Naselje romske populacije koje je veoma, veoma opasno za pojedinca ili manju grupu ljudi ( do 5, bez bilo kog predmeta za samoodbranu )

[:D]

sta bre lupash ti pa ne mora to da znachi ..... u sm ima previse narkomanije ... pa ako naletis na nekoga ..... a i ljudi su nervozni i pijani u svakom slucaju ...... pa kad te pocnu vostiti bez razloga..a tako je sigurno svuda nije bitan kraj nego glupi razlozi kojih naravno nema ..... jalija phhhhhhhhh :P

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

sa nekim navijackim obelezijima... i niko nece da te dira...

ili majice u fazonu 50cent , metallica , eminem , iron maiden :)))

meni su u osnovnoj zapalili partizanovu pernicu dok sam bio napolju na velikom... u sred uchionice [?]

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

sa nekim navijackim obelezijima... i niko nece da te dira... ja nikad nigde nisam imao nikakve probleme...

p.s. mada ni po centru nije sigurno.... :)))

pa ne znam da li je bas tako,ali dobro Lik zaboravljam da si ti opasan :D :D

tebe zato niko ne dira =]]

ma dajte te price za malu decu ......... sad ce ovo da pocne da lici moj tata je jaci od tvog :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHA!!!!

PERNICA!!!

Otkad to nisam čuo :)))))))))))))

[roflmao]

Mislim PERNICA...........buahahahahahahaha

još ne mogu da se zaustavim [roflmao]

[:D][:D][:D][:D][:D][:D][:D]

: ) pa kako da je zovem?

ONOSRANJEGDEDRZIMJEDNUOLOVKUKOJAMIJENEOPHODNA

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...