Jump to content

Par stvari


Kole

Recommended Posts

'vako

pod jedan - dokaz da sam najlutji u guildu = dogurao sam skining do 300 =oD

pod dva - znachi u trenutku kada sam bio uveren da imam sve strane za green hills of stranglethorn ispostavilo se da nemam 18tu a tada je peak time vetj proshao = niko ne prodaje =o) u to ime ko nadje nek mi baci na mail...

pod tri - danas moram da nabavim game kartu => dal su ih dobili u platou? smor bi mi bio da choveku skidaju lovu sa kartice...

k

Link to comment
Share on other sites

Ajde ako saznate sigurno gde ima kod nas da se kupe Game Card neka kaze.

I jedno pitanje, da li ja mogu da kupim tipa 5 Game Cardova ako hotju? To jest da li su Game Card-s vremenski ogranichene za koliko moraju biti potroshene od trenutka kupovine (kao dopune za 063/064)?

Link to comment
Share on other sites

game card skoro za svaku igru isti jer sadrzi "pare" koje billing marva dobija od tog broja GC-a koji im ti ukucash... imash ja mislim nekoliko meseci da ih iskoristish... nisam potpuno siguran ali tako su mi rekli kad su mi slali brojeve iz "komshiluka" za produzenje...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ma iako sam znao rezultat, pozvao sam Extreme Plato da ih priupitam par stvari oko tih Game Cards. Odgovor, vetj kako sam rekao, znan unapred: "Imamo u planu, ali ne znamo ni kada ni koliko ni gde". Na telefonu njihove druge knjizare sam dobio samo isqsni spust na brzaka, "Nemamo trenutno tu informaciju" (na pitanje da li tje dobijati i kada WoW Game Cards).

Lavli dzabli pogotovo shto meni nikako netje da Blizz prihvati Visu Virtuon.

Jeaaaa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...