Jump to content

Da li je mozda neko zainteresovan da kupi ?


ZOLA

Recommended Posts

ukratko presao sam ovu glupu igru i prodajem acc [:D]

salu na stranu drugar prodaje i zamolio me da vidim dal ima interesenata i koliko novca ljudi nude. ako ima neko zainteresovan nek se javi sa ponudom :)

rekao sam mu da mi posalje jos neki info pa cu i sve o istom objaviti ovde :)

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ovde se radi o prodaji acca samo , ne cele igre ... tj ti dash pare i dobijesh pass za njegovog lika ...

koliko sma ja shvatio ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ovde se radi o prodaji acca samo , ne cele igre ... tj ti dash pare i dobijesh pass za njegovog lika ...

koliko sma ja shvatio ...

a shvatio si loshe naravno, i polakomio se na +1 post, ko shto radish na junku..

u wow-u ako prodajesh lika, dajes i account, jer lik ne moze da se prenosi sa accounta na account

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hmmm jel toliko teshko shvatiti da lik prodaje:

AUTH KEY, ACCOUNT + LVL60 PALADINA NA TOM ISTOM ACCOUNT-u? :P

Nije mogutje prodati samo lika bez accounta a sada shta tjete vi raditi sa tim paladinom je vasha stvar kada lepo kupite to i promenite pass! :P

Link to comment
Share on other sites

e ovako... WoW se ocekuje za koju nedelju (2-3) u EU, naravno i kod nas... tako da ako smo cekali do sad cekacemo i josh toliko(pretpostavka), ali... cim stigne bice ga u abnormalnim kolicinama i naravno bice oko 35-40 evra(max ako vas dobavljaci ne oderu za josh 10-15...*MENE NECE*) tako da poruci tvom drugu da bih ja rado kupio za 60-70 evra... ako je zainteresovan posalji mi PM....

poz

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

ma daj bre shta ce nekom gotov lik?! u cemu je tu zajebancija?! taj palisha bi mi bio samo za zezus i raid a napravio bih novog i krenuo od pocetka... a " saka pirinca"... 30evra ce kostati novi WoW a ja nudim duplo... e sad shto je neko platio WoW 50+evra to nije nas problem... jbg tako ti je to sa mmo igrama... kad se zasitish prodas je za sicju jer je nova takodje jeftinija nego kad si je ti kupio...

npr. shta ja da radim ja mojim master doc/master rifle "Jedi Padawan"-om iz SWG-a?! mogu da ga prodam za max 50-60e jer nova igra kosta 30e... i shta sad?! znash li bre ti koliko je tesko izgrindovati master doctora u swg-u(a da ti ne pricam za jedi smaranje minimum 9 nedelja pa do 18...)?!

jbg tako ti je to druze moj...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

lvl 60 Paladin je na Frostwolf serveru. ima oko 300 golda, dosta itema i jos nesto u bacni (ovo ne znam dal su pare ili itemi ) i na istom serveru ima lvl48 mage. pretplata mu traj jos dan-dva...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

bash tako fenki... ^^ gliso?! ja vec ponudio vishe... citaj malo gore... TT

znaci 60 evra i to je max(prakticno ce me izaci 73 evra sa pretplatom).... i da... da li je EU verzija ili US?! to je vazno reci!!! :P

P.S."Likovi me ne zanimaju, krenucu ispocetka..."

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

sto covek lepo ne canceluje account i saceka , mozda za koji mesec ili godinu igra postane zanimljiva ;p

ja sam bas juce to uradio :D

igra covek eve, ima pametnija posla :P

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...