Jump to content

Visa Virtuon, lavli dzabli...


Sajro

Recommended Posts

Sada sam zvao Rajfajzen Banku, oni kazu da ako u odabiru kartice na sajtu nema "VISA Debi Card" ili "VISA Virtuon", da se izabere obichna "VISA" i popune informacije kako to vetj ide dalje... pokushao sam i tako, opet "Pejment refjuzd" i ne kapiram u chemu greshim!

DAMN IT!

Link to comment
Share on other sites

hmmm...meni se account i dalje vodi kao ACTIVE, iako mi pored onog za uplatu stoji PENDING...a na sajtu stoji sledece:

Login Issues

Ryann, 17/03/2005

We are aware that some players are facing problems when trying to log in. We are currently investigating the issues and will provide further information here shortly. Thank you for your understanding.

i opet hmmm...

Link to comment
Share on other sites

e ovako posto treba da mi stigne wow za par dana nadam se a nemam cc i nalazazim se u negotinu gde nema raifaking banke pitao sam se dali moze cc neke druge banke recimo komercijalne i dali ima to neke veze koja je banka u pitanju????

veoma mi treba neki info o ovome tako da ako neko nesto zna ili zna gde moze da se procita neka ostavi link.

Hvala unapred !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam pre ove kartice Rajfajzen banke imao Deltinu MasterCard koja je svuda radila na netu i bez problema sam naruchivao stvari sa raznih sajtova.

Ako u Negotinu imate ekspozituru Delta banke pogledaj kod njih MasterCard.

Ja ne garantujem da tje raditi za WoW platjanje, ali kao shto sam rekao, meni je pre pola godine ta kartica prolazila na svim stranim i-net shopovima.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Evo pre 15 min su trebali da mi naplate prvih 13E ali KITA, kazu da su mi "Invalid details", proverio sam 100 puta - sve sam dobro ukucao & stuff... u pitanju je sama Visa Virtuon, izgleda da se preko nje ne moze platjati WoW.

Lepo, lepo... blokiran mi je acc i ne znam shta da radim. Mada jebesh to shto ja ne znam shta da radim, ni ne igram WoW nego shto tje me brat obesiti na trgu za primer svim retardima koji se odluche da uzmu Visu Virtuon.

Damn it...

E BRATE I JA IMAM ISTU TU KARTICU I SVE JE OK,Jer ti ispise verification code error???

onda je problem da nemas kesa na kartici,mislim meni je bilo to problem,a to sto si plati 20evra to uvek mora da stoji na racunu.Znaci moras da platis 15 evra da bi igrao wow?

I jos nesto kako si ukucao brojeve tebas bez crtica.A verification code je iza ona 3 broja

Edited by SuHitman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...