Jump to content

Dobar dan prodaje li neko WOW


zoran

Recommended Posts

Pozdrav svima i hvala unapred sta god odgovorili:

Ljudi pomagajte, jedini spas za mog sina je world of warcraft [V] trazio sam po celom gradu neznam vise gde da trazim.Po ceo dan samo to trazi i mislio sam ako se nekom smucio wow ili smatra moju ponudu prihvatljivom, nudim 70eura a za vise bismo morali da se dogovorimo, javite se na tel. 0643393382.Zoran Cvetkovic.

Link to comment
Share on other sites

aa koji bedak, ja sam svoj wow prodao pre neki dan, dodushe potroshio sam pretplatu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Highl1 izvini sto te smaram ovakvim pitanjima ali nije mi jasno nesto oko toga:

kazes "doduse potrosio sam pretplatu" jer ti oni ukinu nalog ako ti ne uplatis za sledeci mesec ili kako to vec ide?I jesi li ga prodo ili potrosio pretplatu.Znam da je pitanje glupo ali ja nesto nemogu tu da skontam.HVALA

Link to comment
Share on other sites

ne ukinu ti nishta, nego sam ja rekao da sam potroshio onih prvih mesec dana kad sam kupio igru, te sam samo prodao svoj nalog, auth key i diskove ortaku, a on ce da nastavi da uplacuje pretplatu.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ah bre stoooo si prodao ortaku trebo si da prodas meni jao jao jao skapaj u najgorim mukama [shock2] .....salim se.Ako znas jos nekog da ima i hoce da proda javi mi molim te na tel 0638656591.I kako si mogao da prodas tako dobru igru jao jao jao..... [gilja]

Link to comment
Share on other sites

Mozda chovek nema vremena?

Bavi se WC3 scenom, menadzer je jako dobre CS ekipe, ide na FAX, ima ortake i zivot itd itd :-), niko ne kaze da netje on kupiti opet igru za 6 meseci or something... samo eto u ovom trenutku nema vremena/nema zelju da igra josh jednu igru koja oduzima gomilu vremena.

Ne pricham ja u Highl1-evo ime, vetj samo otju da kazem da bez obzira koliko je WoW odlichna i predobra igra uvek postoji dobar razlog da je ne igrash! :-)

Zorane, nkin... puno sretje u traganju za WoW-om, zelim vam shto pre da ga nabavite i uzivate u charima ove fenomenalne igre! ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja prodajem igru ali ispod 150e ne pada mi na pamet da je prodam...

uz igru su ukljucena 2 karaktera 36lvl i 32lvl sa po 80zlata i vishe uz njih do opreme koja je jako dobra za te nivoe. Mozda je nekome to suvise ali u to je ulozeno dosta znoja...

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Ne pricham ja u Highl1-evo ime, vetj samo otju da kazem da bez obzira koliko je WoW odlichna i predobra igra uvek postoji dobar razlog da je ne igrash! :-)

Meni nije jasno kako oko toako vazhne stvari se nishta josh ne zna tachno? Mozhda to nekome nije vazhno ali meni JESTE jer postoje dve mogutjnosti:

1) Da sutra/prekosutra nabavim igru, krenem da igram i da moj zivot dobije neki smisao

2) Da treba kreditna i da oko 3 nedelje imam igru kod kutje a da ne mogu da igram...

Mala li je razlika?

khm khm...

Link to comment
Share on other sites

Ja prodajem igru ali ispod 150e ne pada mi na pamet da je prodam...

uz igru su ukljucena 2 karaktera 36lvl i 32lvl sa po 80zlata i vishe uz njih do opreme koja je jako dobra za te nivoe. Mozda je nekome to suvise ali u to je ulozeno dosta znoja...

xaxax azdajo bas se uklapas u kapitalisticko drustvo, inace ovo se vec radi na zapadu, ali ozbiljno, ljudi zaradjuju na ovaj nacin.

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu, Blizard je zakazao, serveri pucaju i nema vise nigde da se kupi igra, ali nigde... I sada lepo pljuni 150 evra za igru i igraj... Do jaja im je proracun... Znaci na pola sam puta da se vratim evetu...

BABY COME BACK!!!

Da ne bude da te lazhemo, evo fotka tvog chara u najnovijem tech2 industrial brodu [:D]

normal_lol-dude.jpg

Link to comment
Share on other sites

eve igraci misio sam da imate vishe ukusa, elem

to je normalno jebga(prodavanje akaunta)... a to sto nema igre da se kupi jeste sto je prodano i vise nego sto je ocekivano. A da serveri pucaju ne znam meni sa modemom se to ne desava. I kao sto sam vec jednom rekao ako ti se igra ne svidja nemoj da je igras a ne da kukas po forumima.

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

eve igraci misio sam da imate vishe ukusa, elem

to je normalno jebga(prodavanje akaunta)... a to sto nema igre da se kupi jeste sto je prodano i vise nego sto je ocekivano. A da serveri pucaju ne znam meni sa modemom se to ne desava. I kao sto sam vec jednom rekao ako ti se igra ne svidja nemoj da je igras a ne da kukas po forumima.

Ma ok Azdo, nisam ja nista mislio na tvoj racun, to kada sam rekao da "serveri pucaju" mislim na to sto je blizz prestao da isporucuje igru jer su se serveri priblizili kriticnoj masi pucanja... Pa nek otvore jos 50 servera i puste u prodaju jos 500k komada igre i to je to...

EDIT: a evo jedan mali hint, ja sam platio original eve, igrao 4 meseca, odustao zbog lose neta i prepustio moj char 4s-u od koga je sada napravljen jedan ultra mocan char (da se videti na slici) [:D] i to je to... Tesko da ces naci lika koji ce ti dati 150 evra za igru + da ima vec uradjene likove... Normalno je da svako hoce da igra svoju igru iz pocetka... Ili se varam...

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

blizzard banuje ljude koji prodaju bilo shta iz igre za prave pare... od wow-a je teshko neshto zaraditi

a shto se tiche zorana i njegovog sina... zorane ako zelish da ti sin bude neshto u zivotu ne kupuj mu wow ni za 5 dinara... zato shto je to alternativni nachin zivota i kao i cigare mnogi konzumiraju iako nije dobro...

ne kupujesh detetu rak pluca ali mu kupujesh propast u lepom paketu...

jako je teshko odvojiti se od igre i igrati umereno...

ali naravno ti probaj... igra je zakon

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Mozda chovek nema vremena?

Bavi se WC3 scenom, menadzer je jako dobre CS ekipe, ide na FAX, ima ortake i zivot itd itd :-), niko ne kaze da netje on kupiti opet igru za 6 meseci or something... samo eto u ovom trenutku nema vremena/nema zelju da igra josh jednu igru koja oduzima gomilu vremena.

Ne pricham ja u Highl1-evo ime, vetj samo otju da kazem da bez obzira koliko je WoW odlichna i predobra igra uvek postoji dobar razlog da je ne igrash! :-)

Zorane, nkin... puno sretje u traganju za WoW-om, zelim vam shto pre da ga nabavite i uzivate u charima ove fenomenalne igre! ;)

tjira je donekle u pravu, fax mi sada oduzima mnogo vremena, plus krecem u neki biznis uskoro, tako da vremena stvarno nemam, a druga stvar je da mi se ne igra ako su svi po 20 lvl i kusur jachi od mene. Igra je odlichna, definitivno zarazna, ali zahteva vishe vremena chak i od pro-gaminga (vezbanje cs-a ili wc3-a)

Shto je mnogo mnogo je :)

a ono, prodao sam ortaku jer on ne moze da nabavi, do jaja mi je drugar, a i svejedno mi je dal cu da prodam igru za 30 ili 40 eura.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

Sto se tice igranja ja sam isprsavao prve nedelje nisam spavao maltene uopste isao na posao lud :) i eto sad prodje druga nedelja i igrao sam samo za vikend, znaci ko hoce moze lepo da namesti sebi kako ce da igra igru. A to dal je neko 20 ili 40+ veci lvl od mene nema nikakve veze ja pikam i pikam i stalno nalazim nove ortake za grupu jer me ostali uveliko preshishaju do vikenda ;)

E hajli pico matora rece ti kad se vratis sa cebita dolazis na dunemaul, pu :)

Salim se aj srecno za faxom i biznisom pa se vidimo...

Poz svima!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...