Jump to content

CS:Source Online - Da li neko igra?


Forsage

Recommended Posts

Nisam igrao ali mislim da je to trenutno tesko jer zahteva bruka masine+kako ce u mrezi da radi+pun je bagova. Vidim da se na netu cepa kao blesav ima dosta servera a igrace se na narednom WCG-u i mislim na CPL-u i ESL-u

Pa da... sada ce se igrati source umesto 1.6.... [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Pa da... sada ce se igrati source umesto 1.6.... [xx(]

Kako Ce se igrati ummesto 1.6????

Na Cpl-Summer igrace se i 1.6 i CSS !!!!! [8D][8D]

Imam Orginal Hl2 Tako da sam dobio i Css imam paklenu masinu za igranje ali neigram css ni 2 sata u nedelji!!!!

Igra jednostvano smara Previse!!!!

Cs1.6 I dalje RUles!!!!!

Link to comment
Share on other sites

nista ...

ne igra se nigde i to je to

kako se pojavio tako i otisao

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

dobar je cs:s ali nesto mi je nekako chudan i ne svidja mi se sto se texture kako su uradili verovatno zato sto sam se navikao na "proste" kao u proslim verzijama....inace po meni je kalas upropasten....

Ma necu ni da trosim reci na jajare i funjare i na sve ove cave sto iza ledja su se sunjale

Link to comment
Share on other sites

dobar je cs:s ali nesto mi je nekako chudan i ne svidja mi se sto se texture kako su uradili verovatno zato sto sam se navikao na "proste" kao u proslim verzijama....inace po meni je kalas upropasten....

pa taj rad kad igrash cs:s ko da igras far cry [:D]

sad tek sniper postaje najjache oruzije ... veci broj mapa je savrshen za kamuflazu i viewdistance je vrlo mali na primer na d2,dugo a covek moze ladno da uzme da se sakrije iza burica sa snipom i nema prolaza...a tek za aztec ... materijal za zonu sumraka [:D]

+ima quick switch , +precizan pri hitcu bez zoomiranja , + na max. detaljima ima sniper reflektuje sliku iza lika ...

mada su sada prilichno poboljshali shter i komando ...

Link to comment
Share on other sites

a jel moze neko od vas da mi potvrdi informaciju da je izaso novi 1.6 ... kao nesto izmedju css i 1.6 ... kao lepsi skinovi, malo brzi zoom na snipu ... ja barem kontam da je to kao da bi masa lakse presla na css [:D]

Gari sigurno misli na CS Zero, koji je bio na wcg-u i veise nikad....

KURACCCCCCCCCCCCC

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...