Jump to content

cs savez


brank0

Recommended Posts

sa1nte, ne seri o wc3 jer nemash pojma realno :)

a ono rumune smo sabili, tako da oni nemaju pojma :))

i ono ko god radi savez, srecno sa tim, ima papirologije kolko ocesh :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chek hajli, treba da budem gosu warcrafta da ne bih chuo priche, a neke i video svojim ochima? ajd' idi odgovaraj na mailove za onaj turnir plz ;)

Ne prichajte napamet ako ne znate, svako od wc3 igracha se muchio na svoj nachin, ovako ili onako, i niko im nije izashao u susret. To shto sada imaju uslove neki da igraju, opet drugi koji imaju potencijala (green, zerox i sl) nemaju, i nishta nije resheno.

Kao menadzher glorije, znam koliko i shta dobijaju bolji klanovi, i takodje shta wc3 igrachi, i to je nebo i zemlja. A neki, kao Rista, nemaju chak ni pare da uplate tih 128kbit/s ili kolko vec, i ne videh da mu je neko pomogao i izashao u susret. A da ne kako niko nije hteo da mu plati vizu za USA za WCG, i time ga npr sponzorishe.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ ti se seti nasheg razgovora na ircu pre nekoliko meseci pa mi onda kenjaj ;)

btw. ni meni ovaj net niko nije poklonio - period.

sve shto sam tada rekao, manje vishe je isto i sad..

znam da niko nikome nije nishta poklonio, ali ovde opet se raspredaju neke priche po 15x put, a stanje je isto:

-ekipe se raspadaju posle mesec dana

-svi se zhale shto nemaju "uslove, a sami dupe nisu pomerili da urade neshto

-svi mashtaju da ce savez da reshi sve probleme, i da cemo imati scenu ko u Shvedskoj

bottom line: ljudi smarate..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

^ fakat da je tako, ali to opet nema veze sa mojim komentarima.. =)

ima veze, jer prichash o stvarima o kojima nemash pojma

ja ne lupetam o quakeu i domacim igrachima, tako da i ti nemoj o warcraftu, i gotova stvar :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

eto saint da ne ispadne da ja pricam u prazno,highl1 ti je sve rekao mnogo bolje nego sto ja bih.

a te price koje si ti cuo ja ne znam stvarno...da ne pricam da si rekao da si svojim ocima video price kako "dobri wc3 igraci imaju dobar net" (?!?!)

tako da ono bezveze je polemika...znam ja da tebi nije niko poklonio net,ali sve je u tehnickim uslovima...

Link to comment
Share on other sites

ja znam shta sam ja prichao dok neki nisu imali net, chak sam hteo da im dam da i od mene igraju kol'ko occe... "ali ne mogu u tim uslovima".. tako da mi posle toga pucao qrc da se cimam za druge kad necce oni za sebe =) svako ko hocce mozhe da ima dobar net ako se potrudi .. kraj priche.. ne moram da budem expert u wc3 da bih znao situaciju u community-ju....

Link to comment
Share on other sites

Sainte druze chill out a bit [:D]

Nerviras se oko nebitnih stvari.

Ako i bude saveza bice pri vladi posto srbe treba drzati na uzici, posto ako malo popustis uzicu odma pobesne i "veoma su bitni" [:)]

I ja licno mislim da ce celu pricu progurati jaka medijska i multinacionalna hardware-software kuca.

Wait and see mate [:D]

p.s. Znas i sam bio si pre 6 meseci u Moskvi [;)]

ex-CS player, ex-EVE player, ex-WoW player...

Noob overall! :)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi zar nije malo glupo da pricamo o savezu i nekim slicnim stvarima.Za skoro 5 godina od kad pratim kanter,i kod nas i u svetu nikad nisam video da je neko nesto uradio a da je vredno pomena.Za sve ove godine od kad se pika "counter-strike 1" nismo ucinili nista da bi evropa i svet mogli da nas spomenu,A sad kad "cs 1" odlazi u penziju mi i dalje raspravljamo o nekim savezima,paktovima i pitaj boga cega.Alo ljudi mi se cudimo bugarima,rumunima... a oni u svetskom vrhu.Moj predlog, sto se tice tog saveza je da osnujete savez za "counter-strike 2(source)" i da budete u koraku sa svetom. Rekao bih jos stosta ali mozda nekom drugom prilikom
Link to comment
Share on other sites

moj savet ti je da malo smanjish velichinu fonta,nismo tjoravi hvala bogu :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja znam shta sam ja prichao dok neki nisu imali net, chak sam hteo da im dam da i od mene igraju kol'ko occe... "ali ne mogu u tim uslovima".. tako da mi posle toga pucao qrc da se cimam za druge kad necce oni za sebe =) svako ko hocce mozhe da ima dobar net ako se potrudi .. kraj priche.. ne moram da budem expert u wc3 da bih znao situaciju u community-ju....

svaka tebi cast ali nemoj ti mene da ucis nekim stvarima iz warcrafta,kao sto ja tebe ne mogu iz quakea...ako kazes da bolje znas situaciju sto se neta tice od mene u waru onda si stvarno lood...ili ne daj boze od highl1ja koji je manager sharkyju,i onda dodjes ti i ucis njega kakv net je imao sharky..mislim stvarno...

a btw koji net moze da ima svako ko se portudi,sta lupas?!ja nemam uslove za cable-problem u cvoristu | sto se tice ADSLa imam PCM prikljucak i ne mogu ni to(mislim da sam ovo vec pricao),jedino sto ostaje je wireless,a tu imam do jaja velike smetnje i treba mi sopstveni AP koji kosta oko 70E preko veze,+ bezbroj gluposti kao sto su antena,kabal...tako da ono bolje za ovo vreme sto trosis(uzalud)pokusavajuci da meni objasnis neke stvari koje znam bolje od tebe,idi igraj quake...

Link to comment
Share on other sites

onda se momentalno ubij , posto nemas sta da trazis , btw gde zivis ti ?

e u tome je stvar sto ja zivim samo 1,5 km od centra grada,a net uvode u zarkovu,borci i drugim nebitnim krajevima grada...btw zivim na vozdovcu/dusanovac,tako da ono nije daleko od metroa npr...

Link to comment
Share on other sites

,Apr 3 2005, 17:58:12] e u tome je stvar sto ja zivim samo 1,5 km od centra grada,a net uvode u zarkovu,borci i drugim nebitnim krajevima grada.

A što misliš da su to nebitni delovi grada.Pošto imaš takvo mišljenje voleo bih da svi delovi grada dobiju adsl a da ti budeš zadnji.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

,Apr 3 2005, 17:58:12]

e u tome je stvar sto ja zivim samo 1,5 km od centra grada,a net uvode u zarkovu,borci i drugim nebitnim krajevima grada...btw zivim na vozdovcu/dusanovac,tako da ono nije daleko od metroa npr...

des komso :) zivim u jerkovicu centar beograda i kriminala :P kako bre nemas uslova da uvedesh net , zar nema uredjaja u onoj posti kod dusanovca ? evo ja imam adsl vec 2 meseca

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

da si citao predhodne moje postove video bi da imam PCM prikljucak za koji ti treba veza da bi ga skinuo...citaj 100E

@masni ludak:zasto ne mogu da budem pro ako mislim da je zarkovo nebitan deo grada?(nema veze jedno sa drugim)

@corey:bash si mi napakostio...rasplakacu se...

@ all:ovo sam naveo kao primer,lupio sam zarkovo,izvinjavam se ako se neko uvredio(mene iskreno zabole ali aj da budem manner)

ali pogledajte realno koji je deo blizi centru(civilizaciji) Dusanovac ili Zarkovo?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...